10 000 days [tool]

DeteSunca:
Ljudo, sada čisto hipotetički kad već pomenuste, ako i ja budem nailazio trebaće mi društvo. Mogu li računati na nekoga od vas?
hipotetichki, mozhesh. :lol:
brate ako bash nemash s kim a dolazish, onda ajde u nashu malu sektu.
al morash dati pristanak da te zhrtvujemo i pojedemo ako prigladnimo. :)
 
Keeper:
hipotetichki, mozhesh. :lol:
brate ako bash nemash s kim a dolazish, onda ajde u nashu malu sektu.
al morash dati pristanak da te zhrtvujemo i pojedemo ako prigladnimo. :)
Možda i uleti neko od mojih, ali ne vidim razlog zašto se ipak ne bi sreli? Sumnjam da bi vam smetalo par dobro raspoloženih Bosanaca. Što više, to bolje :D .
Ipak, otom-potom. Hvala ti Keeper :D
 
natasha`:
volEm ih..mislim jednog..:lol:
neke stare lepe uspomene..pa cim se pomene bosna ili banja luka..ja se sva nekako..pogubim...jbg...
axa..pale..prvi put cujem..no nema veze ;)
Mlada si pa nisi čula. Pale su bile sedište srpske vlade i Karadžića za vreme rata. Sada mesto od oko 30 hiljada stanovnika sa nekoliko hiljada studenata, jer je univerzitetski grad. Eto par karakteristika :lol: . Inače mi smo lepši, viši i duhovitiji od banjalučke braće. Samo da te obavestim :D .
Avaj, stalno me optužuju da spamujem (doduše samo na Politici), a ja to ne radim namerno, već mi se ovako omakne. Da se ne udaljavamo mnogo od teme :lol:
 
more marsh :P
ne sumnjam...(:
ustvari..da se proveriti...;)
da se ne udaljavam ni ja

bas sam malo pre slusala ove...na mene utisak ostavlja gitara...a ovde sam je cula..i svidja mi se..
stvarno su dobri...obraticu jos malo paznje...(:
 
Kao sto vidite oficijalno je i potvrdjen nastup Tool-a u Beogradu, Hala Pionir je u pitanju, 5.septembar. Sve dodatne informacije uskoro !
11.juna krecu karte u prodaju, a konferencija sa svim informacijama o koncertu ce se odrzati za par dana .

pivopije.gif
Kao sto vidite Terranostra i Legacy su udruzili snage da naprave konacno nesto sto smo svi cekali icon_wink.gif.
violent.gif

PS> Tool je pobedio na glasanju na nasem sajtu tako da ... icon_wink.gif

Vidimo se !!!
pivopije.gif

uskoro sve informacija na :
www.legacy-promotion.net
www.terranostra-promotions.com
8-)
 

Back
Top