Skandal sa Juventusom

Alex.L:
Čisto sumnjam u to!!! Sve je to mafija(svi su jednaki odakle god da dolaze). Ipak je to "veliki Juventus" on mora da se poštuje a ne da se izbaci iz lige. Fiora je manji klub pa je zato i bila izbačena. Kako su kupili sudije tako mogu i te što odlučuju o sudbini Juventusa i tih klubova što prave skandale.
Zakon bi trebao da bude isti za SVE!
Mali,veliki,bogati siromasni... Fiorentina je samo uslovno mali klub. Uostalom Fiora nije bila izbacena zbog nekih namestaljki vec zbog toga sto je bankrotirala i nije mogla da plati ucesce u Seriji A,pa ni u Seriiji B...i onda su je strpali u Seriju C. Sticajem okolnosti i prosirenja lige expresno se vratila u prvu ligu,cini mi se posle 2 godine! Fiora je klub sa tradicijom.
Kada je mogao Milan da bude izbacen u drugu ligu,kada je mogao Inter da bude kaznjen zbog falsifikovanja pasosha Rekobi i ostalima,onda bi trebao i Juve da bude kaznjen.Mislim tako bi trebalo da bude...
 
Milan je osvojio finale ali bas u finalu protiv Juventusa i to na penale a Juventus je igrao bez Nedveda...I uz to imnali smo slucaj gde je dida neregularno branio penale jer je izlazio sa gol linije pre suta i upravo je taj slucaj uneo izmene u fifin pravilnik gde se to od tada ozibljno sankcionise a ni tada nije bilo dozvoljeno samo je sada naglaseno.
Juventus je imao finala 1997,1998,2003,polufinale 1999 osvojio 1996...to su ozbiljni rezultati...
 
Citao danas da postoji da liferuju Juve u C1A tj. 3. ligu
ili da se sva krivica svali na juventusovu upravu u ostavci, cime bi se kazna ZNATNO ublazila
ali je ipak blize ono prvo jer u vlada veliki pritisak u Italiji i bas se za primer uzima Fiorentina!
Svi se plase kako ce se to Italianima odraziti na SP jer je ovo tek vrh ledenog brega!!!
I ne samo to, postoji i mogucnost da se Juveu oduzme titula i iz prosle sezone kada su, kako se sumnja, namestili 19 UTAKMICA...
ej pa to je vise od jedne polusezone...
nadajmo se da ce biti pravde!!!
inace ce biti velikih sr,anja u Italiji!!!
 
Mislim da je nevazno govoriti o uspesima Juventusa. Juve je veliki klub, bas zbog toga mislim da im je ovo bilo nedopustivo! Za primer svima ostalima treba im dati sto stroziju kaznu!

Usput, znate li da je F.S. Italije povukao sudiju Masima De Santisa i njegove asistente iz svog spiska sudija za S.P.! Gospodin, o kome sam usput imao prilicno lepo misljenje, je umesan u sav ovaj skandal i sankcije su tu!
 
Sva 4 kluba treba da izbace u trecu seriju C i da im se pre pocetka sezone daju negativni bodovi!!! Mislim da su preterali sa korupcijom i to se mora zaustaviti za sva vremena, a ovo bi bila prava skola za ubuduce! A ne mogu da svarim Berluskonija i njegovu izjavu! K'o da izigrava Kostunicu pa nezna da je i njegov klub umesan u ovu frku!
 
PLESsitnihDEMONA:
Zakon bi trebao da bude isti za SVE!
Mali,veliki,bogati siromasni... Fiorentina je samo uslovno mali klub. Uostalom Fiora nije bila izbacena zbog nekih namestaljki vec zbog toga sto je bankrotirala i nije mogla da plati ucesce u Seriji A,pa ni u Seriiji B...i onda su je strpali u Seriju C. Sticajem okolnosti i prosirenja lige expresno se vratila u prvu ligu,cini mi se posle 2 godine! Fiora je klub sa tradicijom.
Kada je mogao Milan da bude izbacen u drugu ligu,kada je mogao Inter da bude kaznjen zbog falsifikovanja pasosha Rekobi i ostalima,onda bi trebao i Juve da bude kaznjen.Mislim tako bi trebalo da bude...

Da, tako bi trebalo da bude, ali nešto čisto sumnjam da će biti. Trebali da kazne sve umešane(proporcionalno njihovom učešću u aferi)tako da im to više neće pasti na pamet.

Mada kad bi izbacili Milan , Juve, Lacio, i Fioru ko bi onda igrao u Seriji A(mada bi se u tom slučaju ti klubovi vratili u Seriju A već posle dve godine): Kaljari, Trevizo, Atalanta, Mesina, Napoli, Vićenca i ostala boranija. Ne bi li to smanjilo kvalitet fudbala u Italiji?
 
DeteSunca:
Cuo sam i za ovo, ali ne znam o cemu se radi! Hoces mi pojasniti?
Pa nešto se nelegalno kladili, verovatno na svoje utakmice stavljali brda novca.

Zato UEFA hoće da zabrani igračima ubuduće da se klade uopšte, bez obzira na ligu(postoji mogućnost dojava nekom fudbaleru iz Italije od druga iz Engleske, ili Nemačke). A FIFA obavezuje reprezentacijama koje idu na modijal da potpišu isto, tj da se niko neće kladiti(čak i treneri)
 
68Charger440:
U svakom slucaju Juventus u Evropi proteklih godina nije ni blizu uspesan kao Milan.
Pa Milan je od 1994 pa do danas osvojio samo jednu titulu (isto koliko i Juve), pa se ne moze reci da je uspesan... Onda je i Valencia uspesan tim sa dva odigrana, finala zaredom... I ne zaborivite da se pamte samo pobednici, jer Juve je igrao tri finala zaredom a pamti se samo titula 1996.....
 
Gledamo od 1994, jer je tad milan uzeo zadnju titulu osim 2003, a i rekao si proteklih godina... I kao sto sam rekao pamte se samo pobednici, a milan je proeklih godina igrao odlicno u evropi ali je samo jednom bio prvi.... Prvenstvo evrope 2004 se ne pamti po lepoj igri Ceske i Portugala nego tituli koju su osvojili Grci....
 
nije stvar u rezultatima .... vidi se koliko milan moze i kako igra i u evropi i u prvenstvu ... isto vazi i za juventus...razlika je i vise nego ocigledna...i nije mi jasno dokle cete da se pravite ludi i ponavljate da milan dize frku oko namestanja....kad je policija pokrenula istragu,kad je moggi odgovarao 6 sati u sudu a ne u milanu galijaniju il' ne znam ja kome....i postoje dokazi da juventus namesta i kakva sad dalja prica i izvlacenje....
 

Back
Top