podizanje grudi

Kupi dobar brus za podizanje grudi(W.B)reklamiraju ga svuda,nemoj plasticnu Op.Ja imam dve cerkice i ne opterecujem se time, sto mi grudi nisu vise kao nekada.Meni vise smetaju sto su vece u odnosu na ranije,dok je moj dragi prezadovoljan a to sto su malo spustenije uopste mu ne smeta.Iskreno, da ti kazem silikonske grudi mi se gade.Ne vidim nista lepo u tome,jer ne izgledaju ni malo prirodno.Retko sam na televiziji videla neku devojku ili zenu da ima takve grudi, a da se ne primecuje da je stavila silikone.Zatezanje je nesto bolja varijanta ali zasto bi to uradila,zar si bas toliko nezadovoljna po tom pitanju?Ako je neko nezadovoljan svojim izgledom,Npr:klempavim usima ili grbavim nosem,to koliko, toliko recimo da podrzavam.Sto bi neko bio iskompleksiran celoga zivota,kada za to ima resenje.Ipak ,divim se onima koji se time ne opterecuju i cene sebe bez obzira, na neke mane sto sopstvenog izgleda tice.Ici pod noz,samo zbog silikonskih grudi i raznoraznih drugih sitnica je stvarno zalosno.MIslim, da se time ne resava nikakv problem,vec se moze desiti da se time prouzrokuju jos veci zdrastveni problemi.
Najbitnije je zdravlje od svega,treba ga sacuvati i negovati. Pod noz idu oni koji su primorani,jer nemaju drugog spasa. Pozdrav i nemoj se toliko opterecivati time!
 

Back
Top