RIBA ZA PONETI

Pa? Mo0ja je 182. cm...kad ulazi negde, prvih pola sata ulaze njene noge hahhaahhaha
E, nemam gde da pišem ođe..sve neke teme "jeste tjelavi" . NISAM, jel imate 40 godina i impotentni ste? NEMAM I NISAM..jel dižete tegove, da li trčite po traci hahahah NENENE
SMužjak otišao u tuki....
 
bobba:
ja obozavam kad mogu da se lepo scucurim u njegovom zagrljaju
kad me on nezno grli i mazi a ja se osecam tako lepo tu


ceo oko mene uh ;)

da li ti devojko mislis da je naMA koji citamo ovu erotksu skicu sada LAKO, JEL DA??? :lol: E pa nije 8) Idem da nadjem nekoga (bilo koga, hehehehe :twisted: ) da se okomota oko mene :D
 
Volim uglavnom devojke izmedju 170cm-185cm. Sto se izgleda tice ne mora da bude neka lepotica, vaznije mi je kako se slazemo u vezi. I mora da bude pametna, po mogucstvu ne pusac! E sad zanam da ce neki da pomisle na ekoloske cigare, to moze :lol: :lol:
 
divian:
Pa posto sam visok 197cm mislim da bi idealno bilo 180cm. A za atribute ... nisam nesto posebno zahtevan.

Bas lepo sto nisi zahtevan i sve jedno ti je .....:-D .
Meni nije..Volem da je visok od 185-195 cm..da je crn, sladak,pametan ..da ima lovu haha, da je lepo vaspitan,kulturan,uredan.da ima lepe zube,hmm siroka ramena i snazne ruke jer ja volem da se nosim..znaci..riba za poneti..preko barice kada pada kisa ili preko blatista nekog ili ..ma sve tako nesto..:wink:
 
:D... u ja sam imao samo jednu taKu... i to bash bukvalno :D... ili to meni samo cinilo... razlika je zaksta bila velika... 196:157... pokazalo se zajsta nezgodno :)... al' sta ti ja znam, stlake su mi kad su male... mada slatke su mi i kad su velKe...
a atribute koje bi morala da poseduje... hm... brzina... morala bi da maze da istrchi 100m ispod 12 sekundi... :D
 
Najvažniji su mi (nabrojano po stepenu važnosti):
  • inteligencija
  • osmeh
  • telo
  • izgled ruku (da nisu pogrickani nokti, da su ruke negovane, i sl.)
Ali ako je u pitanju samo fizički izgled, onda:
  • sise
  • dupe
  • noge
  • sise
  • sise
haha.gif
 
kučka:
Bas lepo sto nisi zahtevan i sve jedno ti je .....:-D .
Meni nije..Volem da je visok od 185-195 cm..da je crn, sladak,pametan ..da ima lovu haha, da je lepo vaspitan,kulturan,uredan.da ima lepe zube,hmm siroka ramena i snazne ruke jer ja volem da se nosim..znaci..riba za poneti..preko barice kada pada kisa ili preko blatista nekog ili ..ma sve tako nesto..:wink:
Pa sad 2cm tamo amo!, nisam jos crn i nemam lovu! ali ostalo otp Ok
 
...:D...Saosecam - omiljena porodicna posalica odnosi se na verovatnu okolnost da bi nas, zahvaljujuci visini i koloritu holokaust zaobisao...Skoro-pa-zaobisao.../... neki bi se baksuz vec dosetio da zaviri u pasose.../...:lol:
 
Artinve:
:D... u ja sam imao samo jednu taKu... i to bash bukvalno :D... ili to meni samo cinilo... razlika je zaksta bila velika... 196:157... pokazalo se zajsta nezgodno :)... al' sta ti ja znam, stlake su mi kad su male... mada slatke su mi i kad su velKe...
a atribute koje bi morala da poseduje... hm... brzina... morala bi da maze da istrchi 100m ispod 12 sekundi... :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
kučka:
Ideju za ovu temu dobih cuvsi komentar jednog momka..Riba je strava samo je previse visoka..ja volim one male “ za poneti”. Pri tom Baja ima jedno 190 cm.Kako bwe za poneti..pitah ga pa pitam i Vas.Da li i vi volite “mala pakovanja” i mislite da se otrov drzi samo u malim flasicama. Necemo generalizovati naravno ali hajde ..pa pitanje glasi: Volite li male i niske devojke ili visoke ( noge.. odavde do vecnosti.. se podrazumevaju).Znam da mnogim momcima ovo nije bitno ali onim nizeg rasta jeste sigurno mada ima i njih koji vole visoke devojke.Znaci...Koja je idealna visina po vama za devojke?? Budite jos otvoreniji pa kazite uz visinu kakve jos atribute po vama treba da poseduje vasa devojka...:-D



Ma treba jedino da mi se svidja a od preferencija ostalog tipa treba samo da bude жена!
 

Back
Top