UBI ME POSAO ???

bobanms

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.150
Imas dobro placen posao ali brate nema radnog vremena .
Nekad po celu noc oka ne sklopim .
Ima love , ali nemam vise zivaca da izdrzim taj tempo.
Da cujem ideje .....?????
poslovi obezbedjenja definitivno vise ne dolaze u obzir .
 
sremac, ti nikom ne verujes po pitanju para, kako mislis da ti neko da ideju da pocnes nesto bez para?

a i ovde ce ti se svi javiti sa nekim predlozima tipa palacinkarnica, prodavnica zdrave hrane ili cvecarama i pekarama, onaj ko ima neku originalnu ideju sacuvace je za sebe.
bio se nedavno javljao ovde jedan tip koji prodaje biznis plan pa ga je neko zestoko ispljuvao (mozda si to i ti bio), ja sam pricao sa covekom i meni je njegova prica bila ok.
samo nije doslo do realizacije, ipak je to meni bio sitan zalogaj, posto imam svoj biznis.

ali ajde jedan moj mali doprinos - mislim da je dobro ulaganje za buducnost online shop, pa makar i udice preko njega prodavao. Nije neko veliko ulaganje, mozes preko njega svasta valjati, po popularnim cenama, sa malim troskovima poslovanja, naravno registrovati neku str, mozda se udruziti sa nekim str-ovima sa tvoje teritorije svinjskog srema, pa imati veliku ponudu razlicitih roba na sajtu. I moj online shop treba uskoro da se pojavi u moru online shopova, za par nedelja, ulozio sam kintu i ocekujem da ce mi to donositi neki mesecni profit, za pocetak minimalan, a kasnije ko zna....
eh da, ne znam koliko to tebi znaci, ipak treba i platiti nekog programera da to sve skocka....
mozda i gresim po pitanju ovog, pokazace vreme, pucao sam i ranije, pucacu i u buducnosti sigurno jos koji put, ali i corava koka zrno ubode, ja sam jednom ubo.....
 
????? neverovatno .
Pa ne zanimaju me kokosiji biznisi .
Alo baki trazim neku imformaciju da vidim sta ljudi misle .
Lovu sam nastekao ali zelim nesto da vidim kako bih je pametno ulozio i uvecao naravno.
Sve to da se ne bih vise toliko angazovao.
Znaci neki posao za debelu ladovinu .

PS. DA HOCU DA RMBACIM NASTAVIO BIH SADASNJI POSAO 4000 $ jasno ! mesecno.
 
Baki. Cuti tu i Rmbaci za 4 000 baka.
Ovako ces da ostanes i bez sljake i bez love.
Cim ti preko neta trazis savet sta da radis, bolje nemoj nista da zapocinjes.

Sedi di si...i pevaj :)
 
bobanms:
????? neverovatno .
Pa ne zanimaju me kokosiji biznisi .
Alo baki trazim neku imformaciju da vidim sta ljudi misle .
Lovu sam nastekao ali zelim nesto da vidim kako bih je pametno ulozio i uvecao naravno.
Sve to da se ne bih vise toliko angazovao.
Znaci neki posao za debelu ladovinu .

PS. DA HOCU DA RMBACIM NASTAVIO BIH SADASNJI POSAO 4000 $ jasno ! mesecno.
pa ako si stekao a ti plati nekom ideju stipsaro pa da jos neko stekne
haha
 
Tačno , plati menadžera....Doduše ovi sa diplomom su male mace...nesnalažljivi....

A vidjao sam takve, kad prave audiciju za posao...obično u nekom kafiću....
Ranije su tražili vodju prodaje za računare....krene sa pitanjima koje mu je neko napisao....

I recimo pitanje, kako se snalaziš sa prodavanjem nekvalitetne robe....
umeš li da se kulturno raspravljaš sa mušterijama.....
 
Evo bre baki mene, faca...Sve cu da ti objasnim jebte i sredim...Online biznis...Dok pajkis, kinta kapa, jebte...Uuuu, ne verujes? Uplati mi bre sto evrona i imam da te lansiram u online nirvanu....

Sala mala, tema me povukla da se nasalim...
a za online kintu...pa nebi ni bratu prodao za milju....
 

Back
Top