Koja vam je omiljena radio stanica?

American Online radio!!!
350 radio stanica, muzika 24/7 non stop,
pa mozhes da birash zanrove, npr slushash samo blues 24h,
od kad sam provalio ne gasim ga!!
ima tek 1 minut reklama na 100 minuta muzike (kod zhanrova),
nema ken jatora teskih kao ovih na b92,
nema reklama za stars zhvake, vashe reci vrede vishe,
imate prijatelja, bla bla blah, feri, peri se ri,
nema dizanja , nema spustanja, nema pro zeravanja,

totalna muzika
 
roadstar radio ne postoji? tj kao promena vlasnika?

jutarnji program je neki drugi voditelj neki muskarac i zove se nesot hit radio :I

a sajt je jos isti.

:(
i nije na 20 do nego na pun sat vesti

a prosla promena mi je pala malo teze kad su ukinuli vic a tek ovo :I sta ce sad ti ljudi bez posla.
 
Ej, hira..... (mnogo ti komplikovan nik) upravo sam ja došla na ovu temu s namerom da nešto saznam gde se dede Roadstar radio, ili da postavim pitanje. Mislila sam da ja ne mogu da nadjem stanice jer sam kupila novi radio, ali sa skalom i bez digitalnog pokazivača frekvencije. Ali nadjem ga online na 98,5 i isto kao na radio. Onda malo izguglam i nadjem neki blog http://www.miskobobic.com/2011/09/22/hit-music-fm-radio/ gde kaže:

Od srede 21. septembra umesto roadstar radija počeo je novi radio sa emitovanjem. Reč je o Hit Music FM radiju. Ovaj radio će promeniti koncepciju dosadašnjeg roadstar radija. Ekipa će ostati ista sa nekim novim pojačanjima. Što se tiče mužičke koncepcije emitovaće se hitovi domaće i strane pop muzike. Pored toga Hit Music FM radio obuhvatiće i informativni program i informacije o vremenu i putevima.
Ključno: Hit Music FM radio, Roadstar radio, Roadstar radio postao Hit Music FM radio

Izbor muzike jeste sličan, ali malo previše pričaju. Naxi radio takodje volim, ali i oni se raskokodaču, naročito ujutru. Sve stanice sad formiraju taj neki "veseli" jutarnji program sa previše priče, koji mene užasno iritira.
Zato mi se i svidjao Roadstar. Nije bilo previše priče, vesti na vreme, kratke, umerene, odmerene, ali da znam šta se dešava. Jest, da me izveštaji o stanju na putevima nisu mnogo zanimali, ali mi nisu ni smetali. Važno da se niko ne kikoće i ne pametuje.
 

Back
Top