И шта сад?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Марлон опет банован, не видим уопште тему о пролећној диктатури на форуму?
Ајде и ово закључајте/обришите, па да знам да се не појављујем опет неко време.

(Наравно у културном издању, за оно друго не можете спречити лика стоји иза Духа)
 
Само да знате да се не шалим, растурао сам ја форуме и раније, а ви немате толико чланова, бар не заинтересованих за политику да си можете дозволити да будете затворен форум (за нове регистрације)
 
Banovan brate i Gospodin Lider.... razlog neprimereno obraćanje dami na pp... :D:D:D Ali obrisali da se ne vidi njihova sramota. A čovek samo tražio svoja prava jer onaj idiot javno objavio njegovu sliku i naravno... nije ni opomenut.
 
Duh Sekire:
Марлон опет банован, не видим уопште тему о пролећној диктатури на форуму?
Ајде и ово закључајте/обришите, па да знам да се не појављујем опет неко време.

(Наравно у културном издању, за оно друго не можете спречити лика стоји иза Духа)

@Duh Sekire
Ne radi se ovde o diktaturi nego o pojedinim osobama koje konstantno unose nered i zabunu medju forumašima.
Medjutim zbog nekorektnog ponašanja pojedini su isključeni ili će tek biti isključeni. Ne mojte to da dozvoljavate sebi.
Kolega Jomini i ja ne možemo nonstop da opominjemo da se svi držite pravila ponašanja

p.s. Ja sam jednu Vašu temu pohvalio i smatram da ste kvalitetan forumaš obzirom na napisano.
Da opet neko pogrešno ne shvati, ima puno kvalitetnih forumaša ali se u momentu bavite bezveznim stvarima umesto da teme održavate interesantnim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top