gde su delovi fouma

Igrali neki cudni tetris sa podforumima, slagali po abecednom redu, to je sve od novina
Sad mi opet treba vremena da se naviknem gde je sta. Pre sam tacno znao gde klikcem, znajuci sta me zanima, sad trazim dok ne nadjem... Ali ajde, naviknucu se
 
Ha, i sam sam se kako rece code bio navikao, ali i ja moram sada da trazim.. Ne vidim bas neku svrhu ove premetacine i ne vidim ni korisne efekte, sem da se opet covjek mora da bulji gdje treba i zeli da klikne..

Rekao bih neslana sala...

Al, ajde, sta mozemo..
 
GZ:
Ha, i sam sam se kako rece code bio navikao, ali i ja moram sada da trazim.. Ne vidim bas neku svrhu ove premetacine i ne vidim ni korisne efekte, sem da se opet covjek mora da bulji gdje treba i zeli da klikne..

Rekao bih neslana sala...

Al, ajde, sta mozemo..
Pravo da ti kazem, ni ja nesto ne vidimo korist od ovih novosti. Jeste da bi trebalo da bude kao lakse jer je slozeno po abecednom redu, ali siguran sam da smo se mnogo za sve ove godine, navikli na neki nas redosled pregleda tema. Sad se jos uvek navikavam, a ranije sam maltene " na slepo" pogadjao podforume koje pratim i ocas posla vidim gde sta ima novo.
Sad nesto nabadam ko slepac, ali valjda cu se navici vremenom - ako opet ne odigraju neku partiju tetrisa sa forumom :)
 
Kao naucili abecedu.
Iskreno svejedno mi je, ovime nista nisu dobili, a svi cemo se za par dana navici na ovo i nece biti prblema. Sto codemaker rece, podforume koje pratims am pogadjao naslepo, sad treba malo tumarati, ali nema veze, bolje i da se tumara nego da nema nikako.
 

Back
Top