Po hiljaditi put KOLIKO VREDI ??

kessa

Obećava
Poruka
96
Znam da je ovo dosadno pitanje , ali kada mogu drugi zašto ne bih i ja smarao sa pitanjem koliko vredi trenutno moja konfiguracija i da li je pravi trenutak za prelazak na 64 bita ??
AMD 2600 Barton
Abit NF7-S
MSI FX5900XT
2x 256 MB PQI
80 gb SATA
DVD RW Asus 8X
modem U.S. Robotics
flopy, kuciste i napajanje ultra power 350 W
i to je to.
 
Кулиража:
Kakav ti je modem? Interni ili externi?
Ja bih ti dao 200€ (ako je externi modem, i ako su HDD i graficka potpuno zdravi), ako hoces, a vredi oko 300€ (to naravno kao za komsiju, u servisu i sl. radnjama mnogo neces dobiti).

Tvoje mišljenje uvažavam, a što se prodaje tiče, zapravo još nisam odlučio da li da prodajem, to je u vezi sa drugim delom pitanja. Kupiti sada S939 ili čekati novi socket? Modem je interni, a HDD nije do sada pokazao bad sectors.
 
opet, razlika je kome sve to prodajes.
Ako nudis nekome u servisu, naravno da ne mozes izvuci neke velike pare, a problem je u tome sto ako nema kome da prodas onda moras negde u servis racunara ili bilo gde drugo gde otkupljuju.

Realna vrednost (u poredjenju s danasnjim standardima) je mnogo veca nego sto ces dobiti, ali znaj da ti to nista ne znaci i da ne mozes cene uporedjivati sa nekim tamo Sempronima niti Athlonima.

E poceh i ja ko Dinkic.
 
a zasto ne pojacas tu masinu sa 1 gb kvalitetnije memorije i pormenis, eventualno, dvdrw i zadrzis tu masinu jos par godina?
ma to je samo moja filozofija, imam isto bartona na GB GA7N400L ploci, sa 4x256 kingsrona pc3200 i jos sto-sta unutra i radi mi posao samo tako.Jeste, voleo bih i ja da predjem na 64 bita, ali to je u domenu `volem da imam` a ne `treba mi`.
u stvari izgleda da sam poceo da sazrevam /ili mi puno para ode na klince/ i `objektivnije `gledam stvari.
 

Back
Top