shta se desilo sa pogodkom??

evo shta sam nashao na nekom hrvatskom sajtu:

Posjetitelji najpopularnije hrvatske tražilice Pogodak.hr danas su se uistinu iznenadili kada su posjetili svoju najdražu tražilicu. Umjesto uobičajenog sučelja tražilice dočekala ih je bijela pozadina s crnim znakovima. Na prvi pogled mnogi će pomisliti da je Pogodak.hr hakiran isto kao što smo i mi sami posumnjali. Kao još jedan poticaj toj sumnji stoji poruka samih "hakera": "Gr33tz from K4d0g0p & Cr3w" tj. "Pozdrav od K4d0g0p & Cr3w". Slika.


Osim toga, sa portala je moguće skinuti i neke "povjerljive" dokumente.


No, ukoliko posjetite sestrinske tražilice kao što je Pogodak.ba primjetit ćete da je i sa njima isti slučaj. Stoga sumnjamo da je riječ o stvarnom hakerskog napadu već samo o dobro osmišljenoj prvoj aprilskoj pošalici, koja je ispala jako uvjerljiva.


pozzzz
 
M.DuLe:
No, ukoliko posjetite sestrinske tražilice kao što je Pogodak.ba primjetit ćete da je i sa njima isti slučaj. Stoga sumnjamo da je riječ o stvarnom hakerskog napadu već samo o dobro osmišljenoj prvoj aprilskoj pošalici, koja je ispala jako uvjerljiva.

Pa samo ime vam kaze:

K4d0g0p

Neko je pitao sta je to... To je leet za kadogop... A sta je kadogop? Jednostavno. Pogodak naopacke. :lol:

BTW, sad sam pogledao na sajtu i oni sami kazu da je 1aprilska sala... Evo ga link ka "hakovanom" pogotku:

http://www.pogodak.co.yu/1april.html
 

Back
Top