PIONEER DVD/RW, DVR-110D --- PROBLEM!

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Pomenuti rezac kupljen je juce i zbog problema koji su i u radnji ustanovili, zamenjen istim- koji ima isti problem!! Ne moze da reze nista na srebrnim verbatim DVD diskovima!! Sve ostalo radi, ali ******** jednostavno ne konstatuje ni jedan jedini srebrni verbatim disk!? Ne znam da li rade drugi, ali i ako rade- ovo nije bas normalno??
 
Ja sam pazario pre 2-3 meseca isto Pioneer 110D i imam slican problem od tada. Sve mogu da rezem al Verbatim DVD (i to samo jednu posebnu vrstu i to -R, znam je napamet po izgledu i vise je ne kupujem) nece da reze! Krene da ga reze i odma prijavi nekakav error i sj... disk! Mrzelo me da ga vracam i menjam za drugi jer sve ostale dvd-ove reze ok!

Jel zna neko zbog cega je ovo ili???
 
Skinuo sam najnoviji FW, ali mi to nije resilo prob., kao ni novi kabl za dvd- mada nije moglo da skodi. Windows i dalje ne reaguje na ubaceni prazan dvd, ali ga NOVI NERO reze kako treba!!!! Imao sam raniju verziju Nero-ove 6ice, a problem mi je sredio Nero 6.6.0.6! Sada reze i na verbatim i na princo (na koji isto nije hteo)!
 

Back
Top