Brsljan gel...

Moja maserka mi prvo utrlja taj lyposyne, pa onda krene sa masazom preko toga i to nekim uljem za masazu. Ja se ne razumem mnogo u to, pa me zanima da li neko zna da li je bolje da radi tako ili je bolje da mi vichy utrlja na kraju masaze?
 
Milena26:
Moja maserka mi prvo utrlja taj lyposyne, pa onda krene sa masazom preko toga i to nekim uljem za masazu. Ja se ne razumem mnogo u to, pa me zanima da li neko zna da li je bolje da radi tako ili je bolje da mi vichy utrlja na kraju masaze?
Najbolje se adsorbuje preparat koji je prvi nanet na kozu, tako da je logicno da prevo krene sa Liposyne-om, mada bi mogla prvo da uradi neki piling, pa adsorpciju poveca jos vise. Unutar kutije lipozina ima uputstvo: prvo se uradi blaga masaza ( u smeru ka srcu, uvek), a zatim se lipozinom izmasira kriricna povrsina.
 
sve je vec zauzeto:
kako 125 ml traje dva tri meseca da mazes svaki dan?

fora je jako maloj kolichini koja je potrebna recimo 'kap' velichine manjeg leshnika, ja sam prvi put stavila vishe i nisam dobro utrljala pa sam skoro vrishtala kad sam videla da mi noge postaju modro ljubichaste (nakupljena krv), staviti malo i dobro utrljati i to je to : )
 
majcheki:
Bršljen je otrovan, stvarno deluje ali od prečeste upotrebe puca koža i stvaraju se strije...
Ja sam tek skoro saznao za to koliko je brsljen lekovit i za koliko bolesti i tegoba je super ... a ti mozda mislis na americki otrovni brsljen , sto nije isto ! vidi malo u biblioteci dal imaju neku knjigu u kojoj se govori o brsljenu i bices iznenadjena ( prijatno) koliko je to u stvari dobra i lekovita biljka :shock:
 
raindog:
fora je jako maloj kolichini koja je potrebna recimo 'kap' velichine manjeg leshnika, ja sam prvi put stavila vishe i nisam dobro utrljala pa sam skoro vrishtala kad sam videla da mi noge postaju modro ljubichaste (nakupljena krv), staviti malo i dobro utrljati i to je to : )

Hvala na ideji, kupila sam i probala, mazem po malo i za sad mi se svidja. Sacekacu da prodje neko vreme da vidim neke ozbiljne rezultate.


pozz
 
ako hocesh brzhe, dodatno masiranje pomazhe

ja sam sad uvela ritual polusatnog drdanja masazherom posle tushiranja i nanoshenja kreme (i to dok blejim na krsti ), moram priznati da je efekat zaista vidljiv (josh samo da smislim kako da sedim i istovremeno masiram pozadinu i bice super :lol: )
 
Ja sam mislila da kupim neku kremicu i da kombinujem sa onim cudom na baterije, onim pojasom! Znam da taj pojas stvarno radi, kad deo gde vezes pojas vibrira a i boli, mora da radi, mislim skida celulit. Mada nisam bas redovna u tome. Kakva su vasa iskustva sa tim pojasevima - kad smo kod celulita? :idea:
 
Mislis na onaj iz top shopa? Dobar je , pre par godina sam ga redovno koristila i zategao mi je i stomak i guzu, misici su se bolje videli. Dobro si me podsetila, mogla bih opet da ga vrnem u upotrebu
 
raindog:
verujem da ima u svakoj apoteci
ja kupim u lilly cena negde oko 370-400 din i traje jako dugo 2-3 meseca 125 ml a da se mazhesh svaki dan od struka pa do kolena :lol:
delovi koje namazhesh bice jako crveni izvesno vreme, ali u tom i jeste fora da ih krema prokrvi i ubrza izbacivanje toksichnim materija, kozha bude super glatka : )

Ko proizvodi taj Bršljen gel koji ti kupuješ?
Ja gledah u Lilly-ju, ali ne videh nijedan tog opisa (125 ml, 370-400 din....) :confused:
'Ajde, ako ti nije teško; napiši koji proizvodjač je u pitanju... :rolleyes:

Pozdrav! :lol:
 
Ja imam taj pojascic vec dugo godina. Ali ja sam ga kupila u Grckoj u vreme kad nisam ni sama znala kakvo je to cudo. I na pocetku sam bila extra uzbudjena zbog novog pomocnika, ali vremenom je pocelo da me mrzi da stavljam jer je veliki problem bio naci baterije. Bas su specificne. Inace uz njega sam dobila i neki specijalni gel, koga je isto tesko naci u slobodnoj prodaji kod nas. I Istina je da boli. Moj ima oko 6 brzina i 5 oblika masaze. Postoje neki stepeni koji bukvalno ne mogu da se izdrze, posebno ako ne namazes gel! Bas zbog toga mislim da ima efekta.
Ma najbolje je, namazes neku kremu, bilo koja da je, malo trljas sam, obuces one pantalonice, stavis abgymnic oko struka, stavis grejace, naobuces se, flasa u rukama, pa trk napolju , ili na vezbe, da vidis kako ces doci qci "iscedjena". Pa posle pod tus se jos istrljas nekim gelom i sl.. i eto rezultata. Mislim da je stvar napasti celulit sa puno oruzja odjednom, a ne postepeno. I da..probajte i neki cajic... Josif Pancic ili Krka...

Toliko do mene... valjda sam i ja doprinela pomoci.

P.S. neka nam te devojke kazu tacan naziv tog preparata u Lilly. Jer onaj cuvar tamo trckara za mnom (misli da nesto ne smuvam) dok se ja ubi trazeci "to od 370-400din" :-)
 
Ja bih tako da nađem taj masažer-pojas, videla sam na hrvatskoj tv reklamiraju, ali kod nas u top-shopu nema:-(
Kad sam išla na aerobik i u teretanu, tamo je bio takav i baš mi je bio strava.

A, šta mislite o onom sauna pojasu?

 
Nisi nigde videla taj pojas? Ja sam bas mislila da toga sad ima na svakom cosku.
Pa ako ovaj pomaze koji je manji, onaj sauna je sigurno jos bolji, mada je oko 5000 dinara, abgymnic je daleko jeftinije (nije vise u zizi)
 

Back
Top