Berluskoni zainteresovan za Beeee-92

@zarathustra
ma b92 ima svoju prichu,koju ne znam iz kog razloga toliko ljudi ovde mrzi..meni je gotivno sto oni ne yebu zivu silu,i imaju stav...ne mozes mi rechi da insajder(u granicama koliko tv emisija tog tipa moze biti)nije gotivna emisija.ne vidim neku vechu razliku izmedju b92 i ostalih televizija,sem sto b92 ima otvoreno svoj sistem koji podrzava i nema lazi.bar je to posteno
i taj sorosh,(pored toga sto je ovde kod nekih postao iz nekog razloga metafora) i nije neki zlotvor..lik finasira ono sto smatra da je u skladu sa njegovim vrednostima,i pomaze prodemokratske organizacije sirom sveta;smuchila mi se ta pricha oko njega..(p.s.i on ne finansira b92jku)..i muslimani finansiraju svoje po celom svetu..to je ta konkurencija,i borba za svoje..:)
 
Jeste, bas imaju gotivne emisije...
Jos uvek se secam njihovog bisera, emisije "Zasto se u crkvi sapuce"


B-92 u akciji protiv SPC
Nastavlja se najpodlija kampanja protiv Srpske pravoslavne crkve.

Veceras na b92 pocinje serijal pod naslovom:

„Zašto se u crkvi šapuće”
25. april 2005. | 10:11 | Izvor: B92
Beograd -- U ponedeljak, 25. aprila, u terminu „Insajdera” na TV B92 počinje mini-serijal „Zašto se u crkvi šapuće”.

U tri epizode, tri ponedeljka, i to bas pred, za vreme i poslije Vaskrsa, dokazace nam vrli b-92 da je SPC kriminalna, zločinacka i nadasve antievroska institucija. Zapravo se nastavlja prljav posao koji su zapoceli V.P. Beba i C.J.Ceda-beda.

Po ko zna koji put ce pokusavati da dokazu da je SPC zapocela rat, da je izazvala zločine, itd, itd.
Pretpostavljam da će i Zicu, Studenicu, Manasiju, Kalenic, Gracanicu, Decane, Pecku Patrijarsiju, Moracu, Hopovo, Tvrdos, Tavnu, Savinu, Ostrog...da proglase za koncentracione logore.

Videcemo sta ce sve opet da bulazne na mrskoj b92 TV.
 
Zašto ih mnogi ne vole?

Pa oni koji su videli kako tretiraju prosrpske , a kako anti srpske materjale ih ne vole....

Taj stav , koji i meni na mahove izgleda liberalan i pompezan u smislu svoje ćoše - najbolja gledanost ipak nije tako naivan....Mnogo tu ima mutne vode.....

Ameri srušiše antene u španiji , kažu ne treba sad ćemo po srbiji da pravimo , eto vam costa brava....
 
B92 ima veliku ulogu u razotkrivanju dogadjaja iz devedesetih. Kad ovo kazem ne mislim samo na dogadjaje vezane za rat i zlocine vec i za ono sto se desavalo u samoj Srbiji.

Takodje B92 ima veliku ulogu kroz efekat koji ostvaruje na mlade u kulturnom smislu sto je posle kulturnog ruiniranja za vreme milosevica jako vazno.

Uz to imaju jako dobar informativni program i udaraju na one tacke na koje u Srbiji treba udarati.
 
Moze i sa vise: dobar, pozitivan, ohrabrujuci, ozdravljujuci, kvalitetan...

ОК, ако је теби добро, позитивно, охрабрујуће, оздављујуће и квалитетно то што ћеш да живиш у потрошачком друштву до даске у коме нећеш имати ни сат мира да погледаш један филм а да не добијеш 20 минута суХе комерцијале (читај:ђубрета), уз повремено преношење некомплетних информација које мењају свој смисао, где ће деца сутра телетабиски да зијају уз мали екран ишчекујући Саут парк и ручати у Медоналдсу, где се деца ложе на фестивале за које немају ни пребијену пару да присуствују (а ипак некако искамчају), и коначно неједнако "вредновање" људи који су умрли/убијени (а то је све само информативни програм па не даје никакве вредносне судове ;) ) и набијање уметнутог осећаја кривице за још недоказане, недовршене ствари....

Е па бато, ако ово за тебе носи тако позитивне атрибуте, ето ти 24 сата, па изволи наслађуј се њиховим плодовима ! :mrgreen:
 
Mislim da je svako drustvo potrosacko i da se pod tom frazom "potrosacko drustvo" pokusava progurati jedno anizapadno osecanje koje se bazira na predrasudama o "materijalistickom" zapadu i "duhovnom" istoku. Mogu ti reci da je to jedan veliki bullshit.
Ako pogledas zbog cega je Milosevic pao, on je pao upravo zbog potrosackog karaktera svakog gradjanina, ili ako hoces ljudskog bica. Ljudi su bili gladni, zelelisu hranu, odecu, kola, mesto za stanovanje, nisu zeleli da zive u nemastini.

I nije sloba pao zbog toga sto su ljudi viodeli da su ratovi losi. Da je dobio ratove i da nije ekonomija propala on bi jos uvek bio na vlsti. Problem je u tome sto jedna losa politika ima sveukupno lose efekte.

Filmovi sa reklamama smaraju, ali ako je to glavna zamerka jednoj televiziji onda to i nije neki problem. Kada se bude uspostavilo normalno trziste otpasce gomila kvazitelevizija i ostace par onih koje nece morati da emituju po 20 minuta reklama.
Sto se mene licno tice, smatram B92 vaznim medijem od nacionalnog interesa tako da sam spreman da trpim i vise od 20 minuta. ;)

South Pasrku i Mcdonaldsu nista ne fali, ali ne pripadaju istoj stvari. South Park je kritika Mc-a da tako pojednostavim stvari posto vidim da nisi upucen u materiju. :mrgreen:

Sto se informativnog programa tice. B92 sigurno ima najbolji. Ako krenemo od dnevnika, pa do Insajdera to su sve emsiije koje se bave svim temama od znacaja i koje ne trpe nikakvu cenzuru od strane vlasti i to je dobro. I ne mislim da je to neko nametanje krivice vec pricanje o istini. E ko ima osecaj krivice zbog istine taj treba da se zapita zasto je to tako.

Ipak ova rasprava ne treba da ode u pravcu price o "materijalizmu". :mrgreen:
Vidim da ne mislimo isto, ali mi je drago da mozemo da pricamo. ;)
 
Petar_FPN:
South Park?!?extra serija..sa vrlo ironicnim i pametnim porukama o drustvu..

Не, немојте ти и Коук да ми објашњавате о порукама серије Саут парк.... Веруј ми после Пајтона нема ништа више, и никакве до сада вредне критике....
Оно што се жели постићи цртаним Саут парк, или Симпсоновои (ако се жели), има врло слабе ефекте на критичко размишљање популације и чак можда и контрапродуктивно, јер се завршава само на естетском доживљају већине без икакве накнадне обраде... значи, чисто комерцијални шит, с привидом бунта тинејџерског типа... превазиђено (бар по мени)

Веруј ми, живео сам у САД и знам о чему говорим. Неки клинци буквално опонашају Барта Симпсона.... уосталом мислим да је поприлично застарела идеја концептуализма о антиестетици која се појављује у Саут парку, само што је овај пут још и комерцијализована и не представља ништа ново...
 
Соке:
Mislim da je svako drustvo potrosacko i da se pod tom frazom "potrosacko drustvo" pokusava progurati jedno anizapadno osecanje koje se bazira na predrasudama o "materijalistickom" zapadu i "duhovnom" istoku. Mogu ti reci da je to jedan veliki bullshit.
Ako pogledas zbog cega je Milosevic pao, on je pao upravo zbog potrosackog karaktera svakog gradjanina, ili ako hoces ljudskog bica. Ljudi su bili gladni, zelelisu hranu, odecu, kola, mesto za stanovanje, nisu zeleli da zive u nemastini.

Ниси лош и злонамеран човек, али немој да се љутиш, констатације су ти мало плитке...
 

Back
Top