Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

Provale mojih profesora:

Profesorica Bosanskog(zivim u sa.) zena je umjetnica,znate vec:
-Vec je bila nervozna:"Ne pricajte i ne razgovarajte!"
-pocela pricati o tome kako je bila u safariju: "Znate, to je bilo prije 3 godine.....isla sam kroz safari sa autobusom, i vozac nam rekao da zatvorimo prozore jer ce uci majmuni, ja ga nisam poslusala i majmun usao i ukrao mi sesir." da bi poslije 5 min rekla "pa znate to i nije bio pravi safari vec imitacija, neki park u spaniji".

Razredna:
-Vec je pricala da nam je rano da u 3. srednje pocnemo zaboravljati:" ali narode i meni je rano da zaboravljam" (ima oko 35-40 godina) "a eto juce sam zaboravila gdje sam parkirala auto!!!" kasnije se saznalo da je zvala policiju da joj ga nadju...

-Prof. demokratije:"Egipatski robovi su imali pravo da biraju da li da budu robovi ili da ne budu, ali to nisu bili vasi roditelji"........
 
_alexandar:
Da vidis sta bilo na istoriji?!!
Pita profesorka Miru:"Miro gde je bio Berlinski kongres?"
Ona nista.
Pita profesorka :"Miro na kojoj reci je Savski most?''
Kaze Mira:"Pa na Savi!"
Profesorka:"Pa dobro onda gde je bio Berlinski kongres?"
Mira: "Pa na Savi." :-P :-P :-P :-P :lol: :lol: :lol:


Imali smo i mi slicnu provalu... Zezam se ja sa drugaricom, i pitam je gde je bio Berlinski kongres, a ona kaze u Parizu (naravno, zezamo se!). Onda odlucimo da pitamo Mladenku gde je bio taj kongres, i ona ko iz topa-u Parizu. E, a Mladenka je taj cas odgovarala matematiku i dobila 4 (sto je za nju lose), pa mi pomislile da je zbunjena zbog matematike a cula nas dve da spominjemo Pariz pa i ne zna sta smo je pitali...
I, 2-3 sata kasnije pitamo mi nju opet: Mladenka, pa gde je bio Berlinski kongres?
M: Pa, u Parizu, rekla sam vam!
Mi: A jesi sigurna?
M: Ma jesam, imam i zapisano... da vam pokazem???

E, mi smo popadale!!!
 
Danas smo na srpskom radili bibliju,legenda o potopu,tako nesto...kako smo trpali profesorku..
"Ako je Noa imao prozor,zasto nije jendostavno pogledao da li jos ima vode,ili jednostavno izasao na palubu,nego je slao golubove?"
"Znaci,dinosaurusi su izumrli zato sto nosu stali u taj camac?"
"Odkud njima hrana za skoro godinu dana? Imali su konzerve?"
"Profesorice,ako su poneli samo 2 zivotinje od jedne vrste,onda su se,kako su se razmnozavala,na kraju svi bili neki rod? (zivotinje)"
itd...
:lol: :lol:
 
Profesorica fizike:
-"Naravno, naravno, nikola tesla je smislio struju, al ne obicnu struju, vec onu naizmjenicnu struju, a naizmjenicna struja je ona struja..........................dakle nikola tesla je smislio struju, al ne onu obicnu.................(ponovo skoro isti tekst).......i nije tacno to sto kazu da je tesla bio mason.............nije mu arhimed bio ucitelj, iako je on to jednom izjavio(paz ovo!) ja sam znala nikolu teslu............a o cemu sam ono pricala?"jedan nikola dobacuje: "O nuklearnoj fisiji" prof: "Ah da, i bilo vam je to daavne 1939............." :roll: :sad: :confused: :cry:
 
Ma najjace su izvale moje drugarice

1. Ja(propitujem nju geografiju josh u 7. razredu): Gde je Mancester
Ona: U Shpaniji
Ja: Gde je Liverpul
Ona: Pa u Shpaniji
Ae ja neshto lakshe da je pitam pa rekoh: Gde je Sibir
Ona:(prstom pokazuje na holandiju) evo ovde

2. Nastavnica: SHta se menja kod padeza
Ona: Koren

3. Vidi ona da ja citav cas na informatici po kompu crtam znak Anarhije i pita ona mene da ja njoj narctam neshto tako na tu foru i ja iz zezanja nacrtam Svastiku(kukasti krst) i ona krene to svuda da crta i tako na srpskom nacrta ogroman kukasti krst preko cele table i svi se smejali ali ona ne izvaljuje. Nakon mesec dana ona prilazi meni i krene da vrishti i kaze kako je videla u filmu o Hitleru taj znak i da joj je tata reko da je to nacisticki znak i ja se samo okrenuo na drugu stranu i kreno da se smejem.

Onda moj drug koji je skoro dosho u shkolu
Vracamo se mi sa iz Doma zdravlja(trebali da damo urin ali nismo) i krenem ja da pricam o tome kako bi to bilo kada bi dosho covek da da urin ali nije to uradio kuci i treba to tamo da uradi ali ne moze i kako bi oni njemu zaboli iglu u bubreg i izvadili to malo shto ima. On na to kaze:''zgadio si mi pishanje sad necu moci da jedem''.
 
Ocean_state:
3. Vidi ona da ja citav cas na informatici po kompu crtam znak Anarhije i pita ona mene da ja njoj narctam neshto tako na tu foru i ja iz zezanja nacrtam Svastiku(kukasti krst) i ona krene to svuda da crta i tako na srpskom nacrta ogroman kukasti krst preko cele table i svi se smejali ali ona ne izvaljuje. Nakon mesec dana ona prilazi meni i krene da vrishti i kaze kako je videla u filmu o Hitleru taj znak i da joj je tata reko da je to nacisticki znak i ja se samo okrenuo na drugu stranu i kreno da se smejem.
:lol: ovo je jako :P
 
Kada sam bio klinac, bio sam kuci i bilo mi dosadno...krenuo sam ka balkonu da vidim cega ima na ulici... (bilo je kasno uvece) i usput sam poceo mlatarati rukama u fazonu da se tucem sa nekim i ispustao sam nekakve zvuke... (mozda vam se nekad desilo). kada sam dosao na balkon,ulica je bila skroz pusta i ja sam nastavio da izigravam nekog nindzu valjda i mlatarao sam tako rukama po vazduhu i posle mozda pola minuta sam se okrenuo na stranu i ugledao komsiju mrtvog 'ladnog kako stoji naslonjen na svom balkonu,odmah do mog balkona. opusteno me je gledao, izvadio cigaru iz usta i samo rekao "komsija..." ja sam se presekao u momentu od blama i samo promrmljao nesto u fazonu da su me neki insekti napali pa da sam ih terao i uleteo sam unutra u stan...
 
Meni je svake nedelje utorkom i petkom an casu istorije provala,
Ma svaki dam bre izvale evo jedne

Na engleskom niko je neprati kao ni uvek i neko pusti Bogradski sindinkat i nishta.Zavrshi se pesma pocne sledeca ona pokazuje na M. koji ni nema mobilni i kaze daj mobilni nemoj da se raspravljamo ?!!?!?Posle a istom casu svi divljali i ona meni kaze daj mi lenjir taj caskomm [ja sedim u prvoj klupi] i uzme izudara mi lenjir u sto [kao da ih umiri?] i slomi ga, posle ja je pitam nastavnice shto ste mi slomili lenjir, ma shta ja slomila nisam ga ni uzlimala ?!?!??!!??!

Na istoriji svi divljaju i on odvodi M. do zbornice da pozove roditelje da dodju u shkolu za to vreme ja mu uzmeme hemisku sa stola.Vrati se on sav besan i krene da uzme olovku i ceo sto je prvrnuo naopacke a olovke nema.
 

Back
Top