Objasnjenje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
anakin:
da li moze neko (ko je verovatno obrisao celu temu) da kaze sta se ovde desava?
Kako sam formalno moderator na kulinarstvu, i imam tu mogućnost, obrisala sam temu čim sam primila tvoje poruke i videla šta se dešava.
Nemam mogućnost da brišem poruke pojedinih korisnika, a pojedinačno brisanje bi potrajalo.
To je jedini razlog zašto je obrisana čitava tema, na kojoj i onako, nije bilo ničeg korisnog.
 
Večeras sam bila u nekoj gužvi, a postoje i problemi sa konekcijom, tako da tek sad stižem na Forum i ne mogu da verujem šta vidim! I pored nekoliko PP sa dobronamernim upozorenjima o tome šta se ovde dešava, ne mogu da verujem!
Toliko bljuvotina verovatno nema na čitavom Forumu zajedno!
Vidim da je neko žurio i da "pozove" ljude sa nekog popularnijeg podforuma... Čega se pametan stidi...
Pošto administratori ne reaguju, a ono što piše na temi "Ko je banovao Espanola" malo koji (normalan) želudac može da svari, sa velikim zadovoljstvom koristim mogućnost da obrišem čitavu temu.
Pojedini, naročito oni sa sa najvećim brojem postova na pomenutoj temi, svakako će biti nezadovoljni, tako da ću ipak udovoljiti onima koji su shvatili o čemu se radi i zamolili me da reagujem.
Tema je izbrisana!
Oni koji su postovali, ili čitali, znaju i zašto. Naravno da nemam iluzija kako će bljuvotine prestati, ali trudiću se da ih obrišem, bar dok sam ovde.
Hvala na saradnji!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top