sta raditi sa passwordom

Malo da pojasnim,
Kad treba da se ulogujes pritisnes ctrl+alt+del i kad ti se pojavi porzor kucas
username: administrator
password:
sifru ostavi praznu, ako pita za sifru ukucaj admin ili administrator.
Ako ti je neko stavio sifru i neznas sifru da se ulogujes u administratorski nalog onda
restartujes komp i udjes u Safe Mode i onda ponovis gornje. U Safe modu ti nece traziti sifru za
administratorski nalog.
 
Gryphon:
Malo da pojasnim,
Kad treba da se ulogujes pritisnes ctrl+alt+del i kad ti se pojavi porzor kucas
username: administrator
password:
sifru ostavi praznu, ako pita za sifru ukucaj admin ili administrator.
Ako ti je neko stavio sifru i neznas sifru da se ulogujes u administratorski nalog onda
restartujes komp i udjes u Safe Mode i onda ponovis gornje. U Safe modu ti nece traziti sifru za
administratorski nalog.


Ako je vec neko stavio password na neki drugi nalog, logicno je da je stavljen i na Admin nalog, a u safe mode se ne moze uci bes Admin pass-a ukoliko je postavljen, sto je i logicno ako je vec stavljen na ostale korisnike..

Za prevazilazenje ovog problema, koristiiti CIA COMMANDER..

Na zalost link trenutno nemam..

Poz.
 
GZ:
Ako je vec neko stavio password na neki drugi nalog, logicno je da je stavljen i na Admin nalog, a u safe mode se ne moze uci bes Admin pass-a ukoliko je postavljen, sto je i logicno ako je vec stavljen na ostale korisnike..

Za prevazilazenje ovog problema, koristiiti CIA COMMANDER..

Na zalost link trenutno nemam..

Poz.
JA sam shvatio da je ona zaboravila password za taj nalog.
Ja sam jednom imao takvu situaciju, na tom kompu je bila postavljena sifra na admin nalogu, a username je bio administrator. Kad sam se logovao u safe modu na admin nalog nije mi trazio sifru. Ebem li ga, ali tako je bilo.
 
!000 x ljudi zaboravljaju pass za win i 1000 x pitaju kako..pa jbt stavi nesto sto ces znati u po dana i u po noci..ne zalim te ni malo...a ako nisi na admin stavio pass (kao sto vecina ne stavlja) tu ti je safe mode...a tu ti je i gomila programa koja ce resiti taj problem...
 
http://www.freedownloadscenter.com/Utilities/Misc__Utilities/CIA_Commander_Download.html

Ovaj program je Shareware..

Dakle radice ovo sa paswordom..

Sta je potrebno..

Skinuti pomenuti fajl, pokrenuti instalaciju, trazice da ubacite cistu (praznu) flopy disketu u vas flopy drajv i sacekajte da se instalacija na flopy zavrsi..
Nakon toga restartovati racunar i pokrenuti CIA COMMANDER sa flopya i razbiti sifry, tacnije sifru zamijentii novom..
Poz.
 
@ maj... odnosno Mata : Pa ponovo se registrujesh

@ Leka :
Pa dobro, prvo: niko mi ne bi doneo brute u moju kucu, a pogotovo u moj comp :)
Drugo: ako i provali shifru, moze samo da se nasladjuje slikama i muzikom... tu se ne chuva nishta vredno ... a za vredne stvari imam i vredne shifre & enkripcije ;)
 

Back
Top