Kako je sve pocelo

Evo i pocetka moje tj nase price........

Ja sam sedela kod drugarice u radnji - ona drzi pet shop, kada je on kao stara i vec poznata musterija usao i rekao: "Vidim, imate najbolju ribu do sada......", naravno mislio je na mene a dalje je vec istorija i necu da vam je pricam, barem ne u ovoj temi !
 
gosi:
Evo i pocetka moje tj nase price........

Ja sam sedela kod drugarice u radnji - ona drzi pet shop, kada je on kao stara i vec poznata musterija usao i rekao: "Vidim, imate najbolju ribu do sada......", naravno mislio je na mene a dalje je vec istorija i necu da vam je pricam, barem ne u ovoj temi !


Jao kako sam sad vazna, pa on je mislio na mene kako sam najbolja riba jaaaaaaaaooooooooooooooooooooo
 
Sve sto sam znala o njemu pre ovog sto cu sad ovde da napisem tek sam se setila dosta kasnije a sve je pocelo ovako...

Dosle nas dve i njen decko i nosimo torbe sa autobuske stanice.I pricaju o njegovom bratu,ali sve nesto u zatvorenoj formi nista ih ne razumem,samo po rec dve,a meni glupo da zapitkujem (a ja volim sve da znam,mada se pravim da me nista ne zanima i doduse zaboravim odmah sve sto mi se kaze ako mi nije vazno) i zato sto su pomenuli neke vozace i autobuse pitam "a tvoj brat vozi autobus?",on se smeje,kaze "vozi on....",onda ona kaze "Njih dvoje bi bili dobar par",on kaze "Ne bi",ona kaze "Bi", "Ne bi imam ja coveka za tebe", "Kog?" pitam ja,on meni kaze........
Prvi put kad sam ga videla spavao je u krevetu a ja sam se trudila da ga (ne)probudim dok sam se smejala i pricala na njihovoj terasi.
Stoji on,pogled mu se u daljini gubi,gleda negde preko mog ramena.Mi se vracamo sa plaze.I ona nas upozna.Ne secam se ni kako je izgovorio ime kad smo se upoznali.
Prve njegove reci i boju glasa koje se secam bilo je (kad sam ja dosla i rekla pred svima "Sta si me ostavila sa njim,ovde me poljubio,u rame") "Bosanac sto si poljubio Vesnu?".Onda smo pretezali ruku preko stola,dodir je najvazniji.Tako je sve pocelo.
 
uh...

Bio sam u avionu...nije bilo neko drustvo. do mene je sedela jedna baka koja me je stalno upitkivala sta radim..pa kako ce je precekati njena unuka koja je jako jako lepa....i u tom trenutku u avionu sam cuo Helloo..how are you? What would you like ?... i onda samse nasmesio i odgovorio...You did'nt ask me what wouuld you like to drink or eat...and that's why i chose your phone number!

Ona se nasmesila i otisla....i sledeci put kad se vratila donela mi slojicu kava i secer..a na secercu broj.... uh...to je bilo super...

A kad smo sleteli...na aerodromu...prvo sto sam vidio nije bio moj brat koji me cekao vec djevojka u belom docevitki...kosa u repu i ...farmerice i bele cizmice.....
I da..to je bila unuka bake koja je sedela do mene...upoznali se...i poceli se vidjati koje vreme dok ja nisam otisao opet..a kad sam s evratio ona je vec bila u moskvi...a Stjuradesa..:))) ona je bila u gradu samo na jedno vece...i bilo je to lepo i dugo vece:)
 
gosi:
Evo i pocetka moje tj nase price........

Ja sam sedela kod drugarice u radnji - ona drzi pet shop, kada je on kao stara i vec poznata musterija usao i rekao: "Vidim, imate najbolju ribu do sada......", naravno mislio je na mene a dalje je vec istorija i necu da vam je pricam, barem ne u ovoj temi !

Ali vazno je da si nam skrenula paznju da je on rekao da si ti najbolja riba.
 

Back
Top