Frankenstajnova nevesta

Intelektualna kombinatorika.....uhhhh.....

Pao ti šećer frozen.....

Svidjaju mi se ove mlade osobe u prolazu....
Od stalnih , tu postoje razni problemi..... forum jača sujetu.....ili imaš cilj...

Kaže u komediji Mudić "ja ne mogu da se izgubim , jer imam cilj, samo onaj ko nema cilj može da se izgubi"
 
Onda nikako neću koristiti idealizacije koje se serviraju ovde, ili konformističke tvorevine učesnika u forumu....

Znaš ono , ona se pravila najveća kučka , a ono bilo pile....


Tako da tvoja frankeštajnova nevesta ,može biti nešto što je iskarikirao već na muškim katalozima, ili kako se već zvaše tema.....jedan od učesnika,,.....
 
haaaa!!!:D

dakle...da ima noge ko helen, grudi -uh, tu je borba prsa u prsa izmedju hani i blondi:D , glavu ko misica(jbg, ona nije tu, al sta sad)
da svira ko anakin, da ima dusu ko giga, da se razume u sve ko ugadnubaburastem, da je puna zivota ko divlja, da ima smisao za humor ko struja, da se smeje ko shag, da zaradjuje ko quin, da pise kao tear ...da se razume u sex ko gazdarica, da je opicena ko lilu, da je apsolutno autonomna ko pajamaca....i da zanoveta kao ja, tek da ne bude savrsena:twisted:


jbt:D a?
 
SINDI:
haaaa!!!:D

dakle...da ima noge ko helen, grudi -uh, tu je borba prsa u prsa izmedju hani i blondi:D , glavu ko misica(jbg, ona nije tu, al sta sad)
da svira ko anakin, da ima dusu ko giga, da se razume u sve ko ugadnubaburastem, da je puna zivota ko divlja, da ima smisao za humor ko struja, da se smeje ko shag, da zaradjuje ko quin, da pise kao tear ...da se razume u sex ko gazdarica, da je opicena ko lilu, da je apsolutno autonomna ko pajamaca....i da zanoveta kao ja, tek da ne bude savrsena:twisted:


jbt:D a?

:) ...нешто ми се чини да ћу сада...од профила до профила...:)
 
Banshee:
jel moze i frankestajn?
ja bih da bude napaljen ko sinke i njegovi klonivi,da bije ko boban i da bude preacher ko mihajlo,i da ima telo zmaja ko pobunjenik. :neutral:
Naravno,trebalo bi da bude unisex,al nije mi palo na pamet kad postavih temu...sve ste vec same i shvatile pa krenule u tom pravcu...nekako mi vise izgledalo da ta vrsta kombinatorike vise vuce na musku stranu...jos jedna predrasuda.
 
Ja se kao muskarac osecam suvisno na ovoj temi.
c024.gif
 

Back
Top