Da li vas je partner nekada odbio??!!

lerdi

Zainteresovan član
Poruka
121
Ovo vam pricam zato sto se sve vise ljudi zali na takav problem.........evo na primer moj drugar......riba ga odbila u fazonu nisam raspolozena....pa je on njoj posle terao inat jer je bio extra besan..i......ta veza se zavrsila raskidom......meni se to licno nije dogodilo.....A VAMA?
 
Ne paničite, nije to tako strašno! ;) Ne prihvatajte sve odmah lično, možda je samo umoran...a ,možda mu se i neka nova cica vrzma po glavi...e, to jeste jezivo! :lol:
Sam, ja sam KOALA, onaj mili i mazni medvedić...obično ja odbijem intimnosti kada nisam raspoložena...sve je stvar dogovora između partnera, i to dolazi sa godinama.;) A., sutra je novi dan....i, tako to! :-D Šta sam ono htela da kažem? :)
 
lerdi:
Ovo vam pricam zato sto se sve vise ljudi zali na takav problem.........evo na primer moj drugar......riba ga odbila u fazonu nisam raspolozena....pa je on njoj posle terao inat jer je bio extra besan..i......ta veza se zavrsila raskidom......meni se to licno nije dogodilo.....A VAMA?
Pa to je slucaj ako decko nema razumevanja za devojke. Posto kod vas utice
vise faktora za sexualno raspolozenje nego kod nas.
Shvatit ce on to sa godinama, tako sam i ja pomisljao ranije.
 
Samantha Jouns:
:shock: Da me decko odbije u sexu??
Nema sanse,...Pa ja sam TIGAR u krevetu,.....Nisam cula za ovaj slucaj,....

e022.gif


ti si mushko koje lozi ove jadne forumashe... zato shto zensko TOLIKI kreten zaista ne postoji... ovo moze biti samo mushka tema na sastav... "kako ja zamisljam fuficu spremnu na sve"
 
Pa sve to ide po nekom osecaju...
Ako tvarno nesto ne zeli iz opravdanih razloga... onda oket... sutra ce hteti... nikakav problem... svi imamo zute minute...
Ali ako nesto da prostis se.re i folira... glumi neku ribi ili stvara neku neopravdanu nervozu... e pa onda joj moras lupiti kontru... ili biti veciti papucar... Onda i ti njoj zabranis sex... ali opet naravno u granicama normale... Pa nek odbija ponovo ako hoce...

Ovo mi pitanje ima prizvuk neke narcisoidne, emancipovane osobe... od kojih u principu treba bezati... Ali su forumasice super odgovore dale...
 
lerdi:
Ovo vam pricam zato sto se sve vise ljudi zali na takav problem.........evo na primer moj drugar......riba ga odbila u fazonu nisam raspolozena....pa je on njoj posle terao inat jer je bio extra besan..i......ta veza se zavrsila raskidom......meni se to licno nije dogodilo.....A VAMA?
Jeste, odbio me.
Ja pitala da idemo u bioskop a on rek'o: " Pusti me sad, nisam raspolozen, ici cemo drugi put."
I ...nista.
 

Back
Top