KO SU DEVICE?

jedem_skorpije_za_dorucak:
Ti imas sistematicno znanje.
Generacijski su tih godina Uran I Pluton plovili kroz ovo sazvezdje, pa jos sa Mesecom pridruzenim i Jupiterom u istom znaku.
Ti si biblioteka.
Mislim da je jedini nesporazum Merkur ovde.No ne pricamo o tebi.

ne kapiram? na koga se ovo gore odnosi?
ja sam htela da dodam da sve device koje ja poznajem imaju neki problem sa emotivnim vezama (ruku na srce vecina ljudi ih ima, ali...) ili ne mogu nikako da ostvare veze, ili su nezainteresovane, ili imaju neke tajne ljubavi ili se vezuju za neke potpuno nepodobne i onda im je tesko, a nece da priznaju...i ostaju u vezama dok postoji i poslednji koncic koji ih vezuje za tu osobu, bez obzira sto se sve ostalo raspalo...i da, partner ih veoma lako izmanipulise. znam da ovo ne mozda po opisu ne lici na racionalni znak device, ali ovo je moje iskustvo sa devicama koje (dobro) poznajem...
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Problem u vezama??????????

Logika i emocije, su Mesec kontra Merkura.
Misli protiv osecanja. :confused: :confused: :confused:

uh, ja sam izgleda danas oglupela malo...doduse dosla sam kuci u 5 ujutro, pa mozda mi mozak malo trokirao, ali sta si sad ti htela da kazes? da su device zbunjene kad su emocije u pitanju zato sto su suvise racionalne? meni to zvuci logicno...
 
Ma kakav zenski rak i muska devica, on bolesno pedantan a ja haoticna:)
mislim daleko mu lepa kuca ne zelim da provedem zivot lickajuci da bi sve bilo savrseno non stop, ja hocu da zivim!:)
imala sam jednog , jednom davno, koliko cujem taj jos uvek maltretira sve oko sebe da sve zivo glancaju do sjaja i savrsenstva non stop:)
doduse imam drugaricu koja je zenska devica i koja ne pati od pedanterije uopste, cak sta vise u stanu joj je uvek HAOS i sve prevrnuto na sve strane, dok se cini da to njoj ne smeta uopste:)
jos gori haos nego kod mene :)
 
ja sam zenski rak i iako u svom okruzenju imam puno devica, ne slazem se savreseno sa njima. Sa zenskima kako tako, ali me muske device nikada nisu privlacile
vrlo analitican znak, ume dobro sebi da organizuje zivot, retko ispoljava emocije otvoreno ili to cini na sebi svojstven nacin, preracunava uvek...
 
svetlanke:
ne kapiram? na koga se ovo gore odnosi?
ja sam htela da dodam da sve device koje ja poznajem imaju neki problem sa emotivnim vezama (ruku na srce vecina ljudi ih ima, ali...) ili ne mogu nikako da ostvare veze, ili su nezainteresovane, ili imaju neke tajne ljubavi ili se vezuju za neke potpuno nepodobne i onda im je tesko, a nece da priznaju...i ostaju u vezama dok postoji i poslednji koncic koji ih vezuje za tu osobu, bez obzira sto se sve ostalo raspalo...i da, partner ih veoma lako izmanipulise. znam da ovo ne mozda po opisu ne lici na racionalni znak device, ali ovo je moje iskustvo sa devicama koje (dobro) poznajem...
TACNO, TACNO, TACNO!!!!!!!!!
Zivim sa jednom devicom vec 3 godine [ zajedno 6 ]........Dodala bih da im nedostaje spontanost, a za romantiku su totalni promasaj......
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Pomozi mu...daj mu da brise prasinu, usisava, da ti sredi racune.
Nemoj mu dati vremena da misli.
Jer ako krene naci ce ti hiljadu zato.
sve ja to jadna pokusavala, al nista......
posesivnost i ljubomora su najvece mane. A tek sto umeju da "stvore" pricu u svojoj glavi, i Zil Vern bi mu pozavideo....... :roll:
 
imala sam samo jedno iskustvo s jednom devicom u zivotu i to jako neprijatno, tako da vise nisam imala nijednog:)
sto se manipulacije tice, ja nisam manipulator niti imam potrebu da to radim, ali ovaj tip je bio podlozan manipulacijama sa raznih strana, svaka i najgluplja shusha je mogla da ga izmanipulise protiv mene, sto meni naravno ukazuje na neciju veoma nisku inteligenciju i svest....
ali zato postoji visi i nizi tip svakog znaka, odnosno uopste visi i nizi tip ljudi ...generalno necu da sudim.
 
svetlanke:
ne kapiram? na koga se ovo gore odnosi?
ja sam htela da dodam da sve device koje ja poznajem imaju neki problem sa emotivnim vezama (ruku na srce vecina ljudi ih ima, ali...) ili ne mogu nikako da ostvare veze, ili su nezainteresovane, ili imaju neke tajne ljubavi ili se vezuju za neke potpuno nepodobne i onda im je tesko, a nece da priznaju...i ostaju u vezama dok postoji i poslednji koncic koji ih vezuje za tu osobu, bez obzira sto se sve ostalo raspalo...i da, partner ih veoma lako izmanipulise. znam da ovo ne mozda po opisu ne lici na racionalni znak device, ali ovo je moje iskustvo sa devicama koje (dobro) poznajem...
:-( Ja sam devica i nerado moram priznati da si upravu! Jos da dodam da iako delujemo zaista nismo toliko ni hladne ni razumne, bas naprotiv znamo biti i previse emotivne ali to samo vesto prikrivamo! Bar sam ja takva i naravno sve na svoju stetu!!! A iskrena da budem jos nisam pronasla znak sa kojim se najbolje slazem.
 
Gryphon:
Pa to je svemocna Kleopatra, moze li nesto za nas. :lol:
kako ste u poslednje vreme, nema vas na televiziji.
Ja sam vas obozavalac, pa ako mi mozete poslati autogram preko mejla.
HVALA
Ej men, nisam ja Ta Kleopatra. Ja sam Egipatska kraljica cleopathra [ zivela mnogo davno] pa sam se sad reinkarnirala..... ;-)
 
ZASHTO DEVICE ?

Nisam devica ALI NEMA pristojnijeg i odvaznijeg zenskog znaka.Dok mushkarci device shto dalje od njih...U principu su dobri ljudi ali EGO radi vishe nego kod ostalih.Ponavljam se..

MUSHKARAC DEVICA (uzorak 55)
zajednicko:1. Iluzije o svojim mogutjnostima
2. Ubedljivi govornici
3. Od njih 55 - 10 su uspeshni u poslu
4. Agresivni u momentu
5. Zele biti svestrani-na svim poljima sve znati
6. TVRDOGLAVI
7. Inadzije (ponekad smorovi)
8. Obrazovani (47 od 55)


ITD ITD nastavitje se....
 
cleopathra:
Ej men, nisam ja Ta Kleopatra. Ja sam Egipatska kraljica cleopathra [ zivela mnogo davno] pa sam se sad reinkarnirala..... ;-)
A ja se izvinjavam vase visochanstvo, gde vam je Cezar nesto ga nema.
Sram vas bilo, cim ste ga ugledali vi sa njim u krevet. ccccccc
Ja se izvinjavam postavljacu teme na skretanju.
Mogu samo da kazem da su device (zene) divni ljudi i odlicno se
slazem sa njima.
 

Back
Top