PREMIJER KOSTUNICA ZAPOCEO OBRACUN?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
marlon:
Pa vidite ja se bas ne bi slozio... kad one ldp-ovce pisu o SAD i sve hvalospeve... zemlja prosperiteta, slobode, stavljaju zastavu jos :D... sto nas brat iz RS ne bi imao pravo da da svoje misljenje o Voji, bez obzira kakvo je.

normalno,neka da misljenje...samo sto je misljenje onih iz lazike normalnije nego njegovo...a nikog verovatno i ne zanima njegovo misljenje
 
...Ili je u pitanju skretanje pažnje sa problema Kosova i Metohije(ako vlast
već smatra da je izgubljeno),ili skretanje pažnje na "temu" Hag...
Pa gde su bili do sada da vide dela(ili nedela)Karića i njemu sličnih?
Ova hajka(može se tako reći-iako mi Karić nikada nije bio politički i nikako
drugačije simpatičan)se radi u maniru stare komunističke škole(ili možda
zapadno-demonokratske?) da se čovek što više ocrni .
Da nije on kriv i što nema snega u mom mestu?
 
Astral-Blade:
Kakve veze ima prezir prema Americi i koriscenje engleskih reci.Btw,ni na kraj pameti mi nije bila doticna drzava kad sam izabrao "nick".

pa kucaš na MICROSOFTu licemeru jedan. mnogo ste mi vi opasni tu na forumu da ke'nj'ate protiv Amerike, što ne predjete u akciju nego pijete Coca-Colu, hranite se u MCDonaldsu i pljujete Ameriku jer je to IN sada u svetu.
najgora moguća sorta...više poštujem iskrene komuniste nego prevrtljivce

@Hayek

potpuna podrška tebi od strane mene. pa Amerika je izbacila toliko dobrih proizvoda, muzike (u kojoj uživa i 95% ovih ''amerikomrzaca'')i svega da ne mogu da je napadam, naprotiv. jeste da je politika takva kakva je, ali uz njih sam.
 
A jel ste primetili zaokret u uredjivackoj politici TV BK?:)
Ovih dana se redjaju gosce iz NVO, a pre toga je retko i ime moglo da im se cuje na BK.
Eeee, ali, cilj opravdava sredstvo...temu tj. licnost o kojoj pameteju sigurno pogadjate..

p.s. evo bas sada blebece Vesna Pesic, naravno ista TV, ista tema... :D
 
urospo:
A jel ste primetili zaokret u uredjivackoj politici TV BK?:)
Ovih dana se redjaju gosce iz NVO, a pre toga je retko i ime moglo da im se cuje na BK.
Eeee, ali, cilj opravdava sredstvo...temu tj. licnost o kojoj pameteju sigurno pogadjate..

p.s. evo bas sada blebece Vesna Pesic, naravno ista TV, ista tema... :D

a sta ti uopste znas o Vesni Pesic? verovatno jedino nesto iz asortimana dnevnika RTS-a devedesetih i pamfleta srpskih radikala... Vesna je izuzetno obrazovana zena,koja se skolovala i usavrsavala duze nego sto ti imas godina...istrajni borac protiv diktature i jedna prava beogradska gospodja...
 
serb_pagan:
a sta ti uopste znas o Vesni Pesic? verovatno jedino nesto iz asortimana dnevnika RTS-a devedesetih i pamfleta srpskih radikala... Vesna je izuzetno obrazovana zena,koja se skolovala i usavrsavala duze nego sto ti imas godina...istrajni borac protiv diktature i jedna prava beogradska gospodja...

Ma ne pricaj...

znam dovoljno, a to koliko se skolovala i obrazovana je nebitno.
 
Arnold_Layne:
pa kucaš na MICROSOFTu licemeru jedan. mnogo ste mi vi opasni tu na forumu da ke'nj'ate protiv Amerike, što ne predjete u akciju nego pijete Coca-Colu, hranite se u MCDonaldsu i pljujete Ameriku jer je to IN sada u svetu.

Je l' ti možda ja više odgovaram? Ne pijem CC (uopšte, gazirane sokove), u McD ne idem, sem kad moram (dečiji rođusi), a tada jedem salatu, a ne ono gnojivo od "hrane" ... Da li je pljuvanje po USA "in" u svetu - ne znam, ali znam da su verovatno največi zločinci posle Hiće...

@Hayek

potpuna podrška tebi od strane mene. pa Amerika je izbacila toliko dobrih proizvoda, muzike (u kojoj uživa i 95% ovih ''amerikomrzaca'')i svega da ne mogu da je napadam, naprotiv. jeste da je politika takva kakva je, ali uz njih sam.

ma, da...Blago nama, kad ste vi s njima...
 
Arnold_Layne:
pa kucaš na MICROSOFTu licemeru jedan. mnogo ste mi vi opasni tu na forumu da ke'nj'ate protiv Amerike, što ne predjete u akciju nego pijete Coca-Colu, hranite se u MCDonaldsu i pljujete Ameriku jer je to IN sada u svetu.
najgora moguća sorta...više poštujem iskrene komuniste nego prevrtljivce

@Hayek

potpuna podrška tebi od strane mene. pa Amerika je izbacila toliko dobrih proizvoda, muzike (u kojoj uživa i 95% ovih ''amerikomrzaca'')i svega da ne mogu da je napadam, naprotiv. jeste da je politika takva kakva je, ali uz njih sam.

Sad kad bi ovo sto si napisao okrenuo za 180 stepeni.... :D Zivis u Srbiji licemeru jedan, opasan si na forumu kad kenjas protiv Srbije, sto ne predjes u akciju nego pijes srBsko pivo, jedes leskovacke i gurmanske i pljujes Srbiju jer je to IN. :D

Priznaj sad sta je gore od ova dva... ziveti u zemlji, biti njen drzavljanin i pljuvati po njenim vrednostima.... ili biti gradjanin iste Srbije i pljuvati najveceg svetskog teroristu SAD, koji nam se uzgred naje*o svega po spisku i pre sezdeset godina bombardujuci nas, kao i nedavno.

Sad sto se tice muzike.... kazi majke ti sem dzeza i rocka 70 tih, koje su to velike muzicke vrednosti dosle preko bare.

Sto se tice Microsofta ... to djubre ne drzim na hardu. Najgori softveri i operativni sistemi... :D
 
marlon:
Pa vidite ja se bas ne bi slozio... kad one ldp-ovce pisu o SAD i sve hvalospeve... zemlja prosperiteta, slobode, stavljaju zastavu jos :D... sto nas brat iz RS ne bi imao pravo da da svoje misljenje o Voji, bez obzira kakvo je.
Џаба причати некима да сам са КиМ, и да сам своје држављанство зарадио крваво неколико пута, али АВАЈ, будалама није причати. Него сада ми нуде оне нове жуте умникове лична документа(УЖАААС) нисам хтео да прихватим, тако да на КиМ изгледа нећу моћи гласати
 
Elvin:
i niko ne pljuje sad zbog kulture,već zbog spoljne politike...niko ne voli siledžiju.

upravo to, ali zato ne mogu da napadam cele SAD, već samo političare.

@Marlon

naravno da shvatam srpske vrednosti i baš zato ne tvrdim u globalu da smo stoka, pojedinci (mnogo ih ima) da, ali ceo narod ne. generalizacije su sra-n-je

imali smo svoju šansu (posle prvog svetskog rata), saveznici nisu hteli da čuju za Jugoslaviju, vraćali su pisma Aleksandru Karadjordjeviću, tada su nas neizmerno poštovali, ali Aca glupan i eto... pa se posle pitaj što nas yebu 60 godina..

detinjasto je reci da su SAD (cela država yebote 280 miliona ljudi) najveći svetski terorista...opet generalizacija

sem jazza i rocka 70-tih?? a to je kao malo heh. yebote!! mislim yebote!!!!! na kraju krajeva i taj naš najpametniji super ultra SRBIN Nikola Tesla je radio (slučajno) heh, u SAD-u. izdajnik radio je u prokletim zapadnim državama. obesite ga!!!!!!!
:roll:

@Archangel (ili Arandjel na našem, nećemo da govorimo zločinački jezik)

ajde objasni mi lepo, po kojoj osnovi je SAD (kao država ponavljam) najveće zlo posle Hitlera? tako nešto izjaviti...mislim...dosta

pozdrav

e da, još nešto. nisam LDP-ovac, gade mi se...
 
marlon:
Sad kad bi ovo sto si napisao okrenuo za 180 stepeni.... :D Zivis u Srbiji licemeru jedan, opasan si na forumu kad kenjas protiv Srbije, sto ne predjes u akciju nego pijes srBsko pivo, jedes leskovacke i gurmanske i pljujes Srbiju jer je to IN. :D

Priznaj sad sta je gore od ova dva... ziveti u zemlji, biti njen drzavljanin i pljuvati po njenim vrednostima.... ili biti gradjanin iste Srbije i pljuvati najveceg svetskog teroristu SAD, koji nam se uzgred naje*o svega po spisku i pre sezdeset godina bombardujuci nas, kao i nedavno.

Sad sto se tice muzike.... kazi majke ti sem dzeza i rocka 70 tih, koje su to velike muzicke vrednosti dosle preko bare.

Sto se tice Microsofta ... to djubre ne drzim na hardu. Najgori softveri i operativni sistemi... :D

marlone, razumem sarkazam... al ono shto je iza njega... pa nisi baš u pravu
većina ljudi koji pljuju Srbiju ne rade to zato što je IN, ili je ne vole, već zato što je ovde sve naopako, a tim, uglavnom mlađim ljudi, je dosta više ovakvog života!

drugo, po vrednostima niko ne pljuje, pljuje se po onom što ne valja.
treće, pljuvanje amerike je IN. ja je kao pojavu nevolim, i opasno navijam za Iran ovih dana :D ali, da se ne lažemo, rado bi se menjo sa prosečnim amerikancem.

za muziku se apsolutno slažem s tobom. britanija je svetu mnogo boljih stvari dala (;) ako izuzmemo bitlse, naravno,,,)

a Microsoft... pa ove naše verzije su isplative ;)
ali od toga više i ne vrede.
 
Arnold_Layne:
@Archangel (ili Arandjel na našem, nećemo da govorimo zločinački jezik)

ajde objasni mi lepo, po kojoj osnovi je SAD (kao država ponavljam) najveće zlo posle Hitlera? tako nešto izjaviti...mislim...dosta
pozdrav
e da, još nešto. nisam LDP-ovac, gade mi se...

Nije engleski jezik zločinački (uostalom, kao nijedan jezik)...USA, kao država, jeste najveće zlo zbog zlodela koja su počinili širom sveta (čak i da su nas ostavili na miru)...

Trebam li da nabrajam ? Pomoć prijatelja : Uzmeš atlas, nađeš Japan, tu napišeš markerom START...Pa, kreneš...Azija,J.i S.Amerika...Kako budeš "putovao" po atlasu, imena država će ti sama "iskakati" pred očima...

Ako negde zapneš, traži pomoć publike...Ovde ti pola-pola neće baš biti od koristi...

Sincerelly yours,

Archangel - Arhangel - Aрханђел - Ар'анђел....
 
Arhangel NS:
Nije engleski jezik zločinački (uostalom, kao nijedan jezik)...USA, kao država, jeste najveće zlo zbog zlodela koja su počinili širom sveta (čak i da su nas ostavili na miru)...

Trebam li da nabrajam ? Pomoć prijatelja : Uzmeš atlas, nađeš Japan, tu napišeš markerom START...Pa, kreneš...Azija,J.i S.Amerika...Kako budeš "putovao" po atlasu, imena država će ti sama "iskakati" pred očima...

Ako negde zapneš, traži pomoć publike...Ovde ti pola-pola neće baš biti od koristi...

Sincerelly yours,

Archangel - Arhangel - Aрханђел - Ар'анђел....
pa... u pravcu si 8)
većim delom
samo se ja baš i ne bih bavio rangiranjem, mislim ovo Hitlr-Usa-šta već... nezahvalno je to.
sve zavisi iz kog ugla gledaš.
 
marlon:
Sad kad bi ovo sto si napisao okrenuo za 180 stepeni.... :D Zivis u Srbiji licemeru jedan, opasan si na forumu kad kenjas protiv Srbije, sto ne predjes u akciju nego pijes srBsko pivo, jedes leskovacke i gurmanske i pljujes Srbiju jer je to IN. :D

Priznaj sad sta je gore od ova dva... ziveti u zemlji, biti njen drzavljanin i pljuvati po njenim vrednostima.... ili biti gradjanin iste Srbije i pljuvati najveceg svetskog teroristu SAD, koji nam se uzgred naje*o svega po spisku i pre sezdeset godina bombardujuci nas, kao i nedavno.

Sad sto se tice muzike.... kazi majke ti sem dzeza i rocka 70 tih, koje su to velike muzicke vrednosti dosle preko bare.

Sto se tice Microsofta ... to djubre ne drzim na hardu. Najgori softveri i operativni sistemi... :D


Тешко да ће ЛИЦЕМЕР моћи себе да сагледа у пуном светлу, јер је успут и малограђанин, са поданичким и слугерањским менталитетом - што би рек'о неко СТОКА ЈЕДНА ! 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top