RASPALA SE POSLANIČKA GRUPA DVERI! Radojičić i Nogo otišli

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Problemi su počeli otkako su se Dveri priključile Savezu za Srbiju Radojičić i Nogo otišli, sada ova stranka ima samo četiri poslanika u SKUPŠTINI! Poslanička grupa Dveri više ne postoji u Skupštini Srbije! Naime, pošto se u ovoj stranci u poslednje vreme stalno dešavaju razne turbulencije, izlaskom Zorana Radojičića i Srđana Noga, ova stranka je ostala bez svoje poslaničke grupe i sada u Narodnoj skupštini broji samo četiri poslanika. Otkako se Srpski pokret Dveri priključio Savezu za Srbiju, došlo je do ozbiljnih razmirica između, do juče najbližih saradnika, Boška Obradovića i Srđana Noga, što je rezultiralo isključivanjem Noga iz Dveri. https://www.kurir.rs/vesti/politika...stranka-ima-samo-cetiri-poslanika-u-skupstini .............................................................. Шта уради Бошко од онакве партије . штета , велика штета имена . уместо да они избаце њега , он је избацио њих ..велика штета.
 
Идиот је проћердао добру причу за...ништа.
Мени је заиста жао , двери су у једном моменту била добра партија са кавалитеним људима ..време је да се саставе поново без Бошка и поврате стари сјај и приклоне се правој опозицији
 
Мени је заиста жао , двери су у једном моменту била добра партија са кавалитеним људима ..време је да се саставе поново без Бошка и поврате стари сјај и приклоне се правој опозицији

Poštenoj opoziciji koja neće kritikovati vlast.
 
Poštenoj opoziciji koja neće kritikovati vlast.
префидно ..ко не критикује власт и није опозција.... али ко не кртикује и стару власт исто тако није опозција .

- - - - - - - - - -

који јадник ..сам испред партије ..све одпустио и сада је сам газда ..тужно , ово није за апалауз
 
kao sto kazes PRICU
osim price za decu nisu imali nista da ponude a da ne prelaze obecanja onu sci-fi liniju (a pripovedaca jednog vec imamo, nije da nam trebaju nove price)

Било је ту паметних људи, професора универзитета од којих може да се чује паметна реч али су одступили чим је Бошкић кренуо да уновчи свој ангажман и склопио пакт са ДЈБ а сад и са онима за које је причао да се неће вратити.
 
Било је ту паметних људи, професора универзитета од којих може да се чује паметна реч али су одступили чим је Бошкић кренуо да уновчи свој ангажман и склопио пакт са ДЈБ а сад и са онима за које је причао да се неће вратити.

ako cemo, boskic je i uzeo pare da bi se izgurao iz taloga "pokreta" pa do partije. bukvalno za par meseci...tkd kada su ulazili sa njim u kolo trebali su znati da ko je jednom taj ce jos jednom :lol:

dobra je bila ideja da se patriote ubace u skupstinu. prvo se to nudilo mladenu i obrazu. ali posto su lepo odbijeni (umalo i batine dobili) oni se okrenuli drugom po redu kandidatu koji je to oberucke prihvatio. sad imamo sta ima
 
Срђан Ного је недвосмислено поручио шта треба да чека лопуже које злоупотребљавају власт. Ето видимо да је то засметало шефу Бошку, бившем опозиционару.
Радоњић је исто као и Ного квалитетан млад човек и одлично говори руски језик
 
Идиот је проћердао добру причу за...ништа.

A baš si imao u planu da počneš da glasaš za njih, jel?

Obradovićev interes je da njegova stranka ostane parlamentarna, a samostalnim izlazkom na izbore to je neostvarivo. Zato pokušava da nađe partnere. Sem toga, lakše je boriti se zajedno sa još nekim nego samostalno.

Ali kako to objasniti vama što iz fotelje pljuckate na svakoga ko se trudi da uradi nešto?
 
A baš si imao u planu da počneš da glasaš za njih, jel?

Obradovićev interes je da njegova stranka ostane parlamentarna, a samostalnim izlazkom na izbore to je neostvarivo. Zato pokušava da nađe partnere. Sem toga, lakše je boriti se zajedno sa još nekim nego samostalno.

Ali kako to objasniti vama što iz fotelje pljuckate na svakoga ko se trudi da uradi nešto?

Исправка, гласао сам за њих на неким изборима за локал у почетку. Моје право је да проценим ко одговара мојим ставовима а ко не.
Нека он налази партнере али ће на крају да се врати у Чачак и сади кромпир.
 
A baš si imao u planu da počneš da glasaš za njih, jel? Obradovićev interes je da njegova stranka ostane parlamentarna, a samostalnim izlazkom na izbore to je neostvarivo. Zato pokušava da nađe partnere. Sem toga, lakše je boriti se zajedno sa još nekim nego samostalno. Ali kako to objasniti vama što iz fotelje pljuckate na svakoga ko se trudi da uradi nešto?
Партнери једне нводно патриотске организације не могу бити жути и тајкуни ..
 
Исправка, гласао сам за њих на неким изборима за локал у почетку. Моје право је да проценим ко одговара мојим ставовима а ко не.
Нека он налази партнере али ће на крају да се врати у Чачак и сади кромпир.

Tko jednom dodje u stolni grad taj se vise ne vraca na polose, cak ni kad ga saranjuju, i ako su skupe njine prestonicke usluge.
 
Молодец!
Радоњић је мени одличан и има потенцијал који је онај комплексаш Бошко спутавао и само гурао себе у први план .уништио је двери због својих комплекса али добро је што су квалитетни људи отишли .они су јако значајни јер су квалитетни , паметни и млади. Они су права опозција сада! Свака част момцима !

- - - - - - - - - -

Исправка, гласао сам за њих на неким изборима за локал у почетку. Моје право је да проценим ко одговара мојим ставовима а ко не. Нека он налази партнере али ће на крају да се врати у Чачак и сади кромпир.
ма Бошко ће очигледно да пређе тамо где и припада са Ђиласом ..само да не води двери са собом , то је штета .репутација и година које су квалитетни људи улагали , труда ..
 
Tko jednom dodje u stolni grad taj se vise ne vraca na polose, cak ni kad ga saranjuju, i ako su skupe njine prestonicke usluge.

Кад истекне мандат, неће бити основа да остане у престоници мада немам сумње да би то желео. Национализам у Србији постоји само на промоцији књига и сличним дешавањима.
 

Back
Top