Nostradamus

Oni to redovno sad su u toj fazi
Posle ce da im dosadi
Sad se upoznaju :lol:
Mada Cicku nece dosaditi nesto kontam takav je tip ali ce muzu da dosadi da je slusa

- - - - - - - - - -

Ajde Tabe ti ovde sve znas
Gde je narod?
Mnogo mi je dosadno a nigde nikog
 
Zavisi sa koje strane neko postavlja tumacenje njegovih predvidjanja na internetu.
Ako te tekstove citas na zapadu onda je to kukanje na istok , ako citas na istoku onda je to kataklizma zapada
......................................................................................................................................................................
 
Hit!
A tekst pisan, pa moje mladje dete bi smislenije :lol:
Ono kao da nikad knjigu procitali nisu
Ko vam pise te tekstove, jel bar osnovnu zavrsio? :lol:

nekad mislim da se samo dobro zezas..nekad mislim da si stvarno gloopa nekad ne znam ni sta da mislim kad te citam :)
100x je odgvoreno na ovo da mi ne pisemo vesti nego ih prenosimo a ti opet po ko zna koji put nama pricas kako pisemo vesti :)
hoces da budes interesantna i zanimljiva pljuckanjem ili stvarno neke stvari ne mozes da ukapiras? :)

malo se dovedi u red i razmisli pre nego sto nesto napises :)
 
nekad mislim da se samo dobro zezas..nekad mislim da si stvarno gloopa nekad ne znam ni sta da mislim kad te citam :)
100x je odgvoreno na ovo da mi ne pisemo vesti nego ih prenosimo a ti opet po ko zna koji put nama pricas kako pisemo vesti :)
hoces da budes interesantna i zanimljiva pljuckanjem ili stvarno neke stvari ne mozes da ukapiras? :)

malo se dovedi u red i razmisli pre nego sto nesto napises :)
Nisam neki kriticar,ali je tamo naveden izvor strani portal.
Znaci da je preveden i trebalo bi da ga pregleda lektor.Ili bar neko ko zna da prevede,da bi bilo pismeno. (ne govorim o ovom clanku,sam po sebi je citat iz prorocanstva bizaran i nema veze sa pozarom).
Drugo je kad se citira izvor na srpskom jeziku.Mada i tad moze da se koriguje ako ima gresaka.
 
Nisam neki kriticar,ali je tamo naveden izvor strani portal.
Znaci da je preveden i trebalo bi da ga pregleda lektor.Ili bar neko ko zna da prevede,da bi bilo pismeno. (ne govorim o ovom clanku,sam po sebi je citat iz prorocanstva bizaran i nema veze sa pozarom).
Drugo je kad se citira izvor na srpskom jeziku.Mada i tad moze da se koriguje ako ima gresaka.

kao sto rekoh mi prenosimo te vesti..mi ih ne prevodimo niti lektorisemo (niti mozemo/smemo da ih menjamo) samo mozemo da sklonimo vest ako je neprikladna sto smo i radili u proslosti kad je bilo nekih problematicnih tekstova.
 
nekad mislim da se samo dobro zezas..nekad mislim da si stvarno gloopa nekad ne znam ni sta da mislim kad te citam :)
100x je odgvoreno na ovo da mi ne pisemo vesti nego ih prenosimo a ti opet po ko zna koji put nama pricas kako pisemo vesti :)
hoces da budes interesantna i zanimljiva pljuckanjem ili stvarno neke stvari ne mozes da ukapiras? :)

malo se dovedi u red i razmisli pre nego sto nesto napises :)
Pa bolje da ih ni ne prenosite
Prvo, taj koji vam bira vesti koje cete prenositi ne zna nista
Drugo, taj koji tu vest pusta, trebao bi prvo da je procita jel? Cisto reda radi ako ni zbog cega drugog

Koju godinu vodim sajt, pa malko znam oko tog pustanja
Ili radi kako treba ili nemoj

Pravite od sajta smejuriju

- - - - - - - - - -

Nisam nostradamus ali krstarici uz takve tekstove clanaka predvidjam tuznu buducnost :lol:
 
sestro brate cicak :)
ti si ekspert za foto opremu izjasnila si se pre neki dan..sad se razumes u sajtove..koje jos skrivene ili javne talente imas ? :)

svaka tebi cast na svestranom znanju....skidam kapu... jos malo pa si full stack licnost :)

PA tabane ne sumnjam da si vec proverio sta radim i cime se bavim
Hvala hvala :aplauz:
 

Back
Top