Milorad Dodik naredne sedmice ide u službenu posjetu papi Franji

da li je Milorad patrijota ?


  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .
Jel znaš kako se Karadžić dogovarao sa ustasama i kad su pustili Krajinu niz vodu..
Istorija se ponavlja...

Krajina je morala da prođe tako, Srpska sa već izgrađenim institucijama i etnički čista neće. Odnosno, Krajina je žrtvovana da bi Srpska opstala. U svakom slučaju, ovaj Mujadin sa kojim se ti sada slažeš, na hrvatskim forumima priča istu priču Hrvatima, samo prilagođenu njihovim prilikama. Pa su u toj verziji oni proterani od strane Srba iz "hrvatske Posavine" i on ih na to stalno podseća...
 
Plan posete će ići otprilike ovako: prvo će Dodik i pape da zajedno gledaju tekmu San Lorenca, Dodik će da priča kako je Partizan bolji, ali zbog trenutnog raspada tima iz Humske zakazaće prijateljsku utakmicu sa Borcem iz Banjaluke po principu "iste boje, ista vera". Na poluvremenu je plan da pape drži misu na stadionu. Ali, o tom potom, nakon tekme će zajedno da se sprdaju sa Gospom iz Međunožja i kanonizacijom Stepinca, ali će zauzvrat Dodik da se predstavi kao zaštitnik katolika u Bosni od Mujadina i tako pribavi još jednu legitimizaciju Srpskoj. A posle pape neka drži mise na stadionu koliko god hoće...
 
Krajina je morala da prođe tako, Srpska sa već izgrađenim institucijama i etnički čista neće. Odnosno, Krajina je žrtvovana da bi Srpska opstala. U svakom slučaju, ovaj Mujadin sa kojim se ti sada slažeš, na hrvatskim forumima priča istu priču Hrvatima, samo prilagođenu njihovim prilikama. Pa su u toj verziji oni proterani od strane Srba iz "hrvatske Posavine" i on ih na to stalno podseća...

Ne seri patrijoto.

Toliko o tome ...

Posle su nam Hrvati krivi , eeeee.
 
Kakav bravurozan odgovor, ali i očekivan, u stilu genija koji ne zna šta da kaže :kafa:

Dakle patrijota kaze da je ok sto su Hrvati proterali Srbe iz SK.
To je tako moralo da bude ...
Bravo , ocekivano od tebe.

- - - - - - - - - -

Nešto si nervozan. :hahaha:

Ko n e bi bio.

Sotonista Dodik ide da ljubi papi rukicu a kune se da je Srbin ...

U prevodu Dodik ide u posetu tvom sefu.
 
Dakle patrijota kaze da je ok sto su Hrvati proterali Srbe iz SK.
To je tako moralo da bude ...
Bravo , ocekivano od tebe.

Pa ne, jer ja nisam to što tvoj mozgić podrazumeva pod patriotom. Zato sam i rekao da je očekivano, s obzirom da nemaš kapaciteta da razumeš kako nisam rekao da je to u redu, već da je gotovo i nema nazad. A svakako danas nije razlog da se ne sarađuje sa Hrvatima tamo gde to prilike dozvoljavaju. Vidiš, to je još jedan argument u prilog tezi da si šizofreničan, jer pričaš o nekakvom imaginarnom bratstvu i jedinstvu, ali se gnušaš saradnje sa Hrvatima iz interesa. Misliš da ćemo sarađivati sa njima iz ljubavi, kako bi ti to voleo?
 
4/4 patrijota i sotonista

Anketa napreduje.

- - - - - - - - - -

Pa ne, jer ja nisam to što tvoj mozgić podrazumeva pod patriotom. Zato sam i rekao da je očekivano, s obzirom da nemaš kapaciteta da razumeš kako nisam rekao da je to u redu, već da je gotovo i nema nazad. A svakako danas nije razlog da se ne sarađuje sa Hrvatima tamo gde to prilike dozvoljavaju. Vidiš, to je još jedan argument u prilog tezi da si šizofreničan, jer pričaš o nekakvom imaginarnom bratstvu i jedinstvu, ali se gnušaš saradnje sa Hrvatima iz interesa. Misliš da ćemo sarađivati sa njima iz ljubavi, kako bi ti to voleo?

Aloooo pametni , Karadzic sklapa deal sa ustasom Tudjmanom u sred sranja i pusta niz vodu SK ...

Jel to taj patriotizam i borba za Srpstvo?

To su bili obicni ratni profiteri , olos , sljam ... sve zajedno sa Arkanom.
 
Aloooo pametni , Karadzic sklapa deal sa ustasom Tudjmanom u sred sranja i pusta niz vodu SK ...

Jel to taj patriotizam i borba za Srpstvo?

To su bili obicni ratni profiteri , olos , sljam ... sve zajedno sa Arkanom.

'Alo idiote, to je gotovo. Prošlo je dve i kusur decenije, skoro tri od toga. Sposoban si da razlikuješ prošlost od sadašnjosti, zar ne?
 
'Alo idiote, to je gotovo. Prošlo je dve i kusur decenije, skoro tri od toga. Sposoban si da razlikuješ prošlost od sadašnjosti, zar ne?

Opa ta ruzna proslost se zaboravlja odjednom a o Titu i dalje drvite i to je valjda gotovo ... kao i sve pre njega ... haha ili nije ..

Patrijote su opste poznate po tome sto ono sto im se ne dopada lako zaboravljaju ... po principu oprostite nam izdaju hahaahah.

Srami se.

Tako ti ko Dodo , kako je lajao pre 15 godina a sta laje danas ... cuj bio je naivan , nezreo :hahaha:
 
Opa ta ruzna proslost se zaboravlja odjednom a o Titu i dalje drvite.

Patrijote su opste poznate po tome sto ono sto im se ne dopada lako zaboravljaju ... po principu oprostite nam izdaju hahaahah.

Srami se.

Pa ti na drugoj strani isto tako zaboravljaš ružnu titoističku prošlost kada podržavaš demokratski višestranački sistem, kome si ti našao da spočitavaš nešto? :hahaha: Uzgred, ja govorim o saradnji sa Hrvatima gde se to može i gde nam je potrebno, a pojam "patrijota" podrazumeva zadrtog Srbina koji mrzi sve redom. Pa sad, sudeći prema izloženom, biće da ti pre spadaš pod taj pojam, budući da si "principijelno" protiv te saradnje :hahaha1:
 
Rekao si ti svoje ... tuzno i zalosno.

Zbogom.

Da, rekao sam da si šizofreničan, jer te na jednoj strani lamentiranje o prodaji Krajine ne sprečava da sanjaš o "bratstvu i jedinstvu", ali ti na drugoj strani saradnja sa Hrvatima u našem interesu nije prihvatljiva. Sad, ako pogledamo šta je promenjiva u te dve jednačine, izlazi da to jedino može da bude ovo "naš interes". Što daljom logikom znači da tebi jedino smeta što mi ostvarujemo naš interes kroz tu saradnju, ali ako bi to bilo na našu štetu kao u "bratstvu i jedinstvu", onda ne bi imao ništa protiv. Tako da, putuj igumane i ne brini za manastir, on je odavno crkao u vidu Titoslavije.
 
Никад не заборави да је он мађарски "турбоиебеберемееед"...
Стршљен обичан.
Гризе док га не опалиш новинама.

Ma debil običan, ne zna ni sam gde je šupalj, ali zato ume drugima da spočitava isto to. Koje god da je nacionalnosti, živi je dokaz da je glupost univerzalna kategorija.
 

Back
Top