Njuz (Sokantno): Teoreticar zavere izmislio zaveru, a zatim otkrio - da je deo nje!

Ma cudo je kako ovakvi poput trustnoone-a konstantno sire neke teorije protiv Vucica, kao nekad protiv Tita i komunista uopste. Takvi teoreticari su velika opasnost po drustvenu zajednicu. Mislim videli smo sta se desilo u Jugoslaviji...

Dakle promovisanjem odredjenih teorija, recimo o nepostojanju slobode govora, direktno su potkopani mnogi odlicni ekonomski poretci...

Zapadni vodeci mediji i politicari, pa i naucnici, ispucaju 15 teorija zavere nedeljno (od kojih nijedna nije tacna) i trube o njima danonocno (setimo se afere Skripalj ili Sadamovog oruzja za masovno unistenje itd.)

462759_pjimage_ls.jpg
 
Ma cudo je kako ovakvi poput trustnoone-a konstantno sire neke teorije protiv Vucica, kao nekad protiv Tita i komunista uopste. Takvi teoreticari su velika opasnost po drustvenu zajednicu. Mislim videli smo sta se desilo u Jugoslaviji...

Dakle promovisanjem odredjenih teorija, recimo o nepostojanju slobode govora, direktno su potkopani mnogi odlicni ekonomski poretci...

Zapadni vodeci mediji i politicari, pa i naucnici, ispucaju 15 teorija zavere nedeljno (od kojih nijedna nije tacna) i trube o njima danonocno (setimo se afere Skripalj ili Sadamovog oruzja za masovno unistenje itd.)

462759_pjimage_ls.jpg

AJ majke ti vidi gde sam pomenuo Vucica na temi...
Na cemu si ti?
 
AJ majke ti vidi gde sam pomenuo Vucica na temi...
Na cemu si ti?

Pomenuo si negde drugde, nije forum jedna tema. :cool:

Inace to sto ste pisali o politicko-intelektualnoj izuzetnosti kao motivu za deduktivno iznalazenje zavera ja karakteristicno upravo za Ameriku kao izabranu naciju. 90% teorija zavere stize iz Amerike, dok ih sama Amerika sprovodi oko 20% (mislim da bi se bliskoistocne zemlje u toj oblasti takmicile za sampionsku titulu, i to bez Izraela).

Zatim tu su holivudski filmovi koji su solidno prevideli buducnost, ali ne bas sve od ovoga sto se sada desava.
 
Poslednja izmena:

Back
Top