Kad muskarac u braku posedi

sinnke- E ,nesto bolje i pametnije o korisnosti,odnosno stetnosti braka po muskarca,nisam skoro cuo ni procitao.Zaista je tako,kako ti rece.Muskarac u braku
ne dobija nista.Zena gundja i trosi ko ove pevaljke i voditeljke na TV -u.Kada samo procitam sta pojedine izjavljuju.Jedna skoro u stampi,izvali taku budalastinu,da sam
se pitao,kako je onaj njen majmun trpi.Ona rece,i ostade ziva,kako ona NIGDE NE MOZE DA SE ODMORI,MOZE SAMO NA MALDIVIMA !!! Ti dobro radis.Tvoja jaja
(kako si sam izjavio) su srecna,a tebe nista ne kosta,torbas dzabe,koju stignes.!!! Bravo Burazeru za tu izjavu.Dao si mi dobar primer
kako treba ziveti.
 
Poslednja izmena:
Ja sam odlucio da se nikad ne ozenim, jer brak je za danasnjeg muskarca teska robija otvorenog tipa. Svaka zena gleda da sto manje radi a da sto vise trosi itd. Vecina mojih kolega rade kao budale po nemackoj i kojekuda, salju velike pare kuci a zene uredno rade za male plate a trose kao da su direktorke renomiranih kompanija itd.

Nije mi jasno kako ti muski ne vide da su im zene ustvari sponzoruse, jer da nisu i one bi se zrtvovale. Jedna je cak svom muzu rekla da ako pogine da napise u zivotnom osiguranju da sve njoj pripada itd.

Puno tih muskih rikne oko 50 od premora, sve je to stres, trci kuci zeni, slusaj njeno grintanje itd. Ja kad stavim to sve na vagu, bolje je da te pare trosim na sebe i svoje zelje. Kupim si svasta i tako, a za torbanje nadjem rastavljene itd. Znaci jaja zadovoljna a opet sve pare meni ostaju. Sta nije logicnije ovo sto ja radim, nego sto rade ovi drugi?

tako je u mojoj familiji niko do 60te ne osede, a ja nasta licim a tek presao pola cccc. to niko ne pominje danas kolko muskarci propadnu, jer nema starog dobrog patrijarhata , to je sve od zenetina mnogo se brze i vise osedi.
e al one nikad ne kazu pare da idu za nju nego ""za dete" , -barem 3 smrtna greha su tu- teska manipulacija(, prevara, laz) ,zloupotreba dece, i koristoljublje.
 
Pa po ovom ispada da mi ustvari citav zivot imamo sponzoruse. Pa nije sponzorusa samo ona koju vodis okolo da bi bila s tobom. Ne vidim izmedju neke razlike, cak je ovo u braku jos i gore, jer tu se smatra kao neko postovanje itd.

Pa gledas kad se zenis,verovatno im je kriterijum bio za zenidbu-ima vel'ke siise,dobro doope,sjajno dudla....
Sta su izabrali to su i dobili.
 
Ja sam odlucio da se nikad ne ozenim, jer brak je za danasnjeg muskarca teska robija otvorenog tipa. Svaka zena gleda da sto manje radi a da sto vise trosi itd. Vecina mojih kolega rade kao budale po nemackoj i kojekuda, salju velike pare kuci a zene uredno rade za male plate a trose kao da su direktorke renomiranih kompanija itd.

Nije mi jasno kako ti muski ne vide da su im zene ustvari sponzoruse, jer da nisu i one bi se zrtvovale. Jedna je cak svom muzu rekla da ako pogine da napise u zivotnom osiguranju da sve njoj pripada itd.

Puno tih muskih rikne oko 50 od premora, sve je to stres, trci kuci zeni, slusaj njeno grintanje itd. Ja kad stavim to sve na vagu, bolje je da te pare trosim na sebe i svoje zelje. Kupim si svasta i tako, a za torbanje nadjem rastavljene itd. Znaci jaja zadovoljna a opet sve pare meni ostaju. Sta nije logicnije ovo sto ja radim, nego sto rade ovi drugi?
Imam utisak da si ti u stvari ljubomoran na sponzoruse i na te zene koje trose pare od muza,a ne muce se toliko kao oni.
Sta da ti kazem sem da se udas ili ozenis nekom bogatom,bas me zanima da li bi se isto izjasnjavao.

I zasto ljubav vezujes za zrtvovanje ? to nije ljubav onda,to je patologija.
Postoje muskarci koji vole sponzoruse,postoje oni koji cene svoju porodicu,svoju zenu i decu i naravna stvar da ce da im salje novac da mogu lagodnije i komotnije da zive. Treba da postujes razliku izmedju sebe i njih,ako si ti takav kakav jesi,to je ok,ali su i ovi drugi sasvim korektni cim se tako ponasaju.Ne ugrozavaju te,nego te nerviraju te zenturace koje trose muzevljev novac,tudj,je l te ? :zcepanje: a ne znas sta znaci brak i bracna zajednica gde su zdravi,normalni odnosi ? bas steta .

Ne riknjava se u 50 od premora,od rada niko nije umro,cak su u boljoj kondiciji i radno sposobni ljudi,ljudi umiru od bolesti,srcanog udara,karcinoma,a to bas i nije zato sto su radili 8 sati dnevno.
 
Imam utisak da si ti u stvari ljubomoran na sponzoruse i na te zene koje trose pare od muza,a ne muce se toliko kao oni.
Sta da ti kazem sem da se udas ili ozenis nekom bogatom,bas me zanima da li bi se isto izjasnjavao.

I zasto ljubav vezujes za zrtvovanje ? to nije ljubav onda,to je patologija.
Postoje muskarci koji vole sponzoruse,postoje oni koji cene svoju porodicu,svoju zenu i decu i naravna stvar da ce da im salje novac da mogu lagodnije i komotnije da zive. Treba da postujes razliku izmedju sebe i njih,ako si ti takav kakav jesi,to je ok,ali su i ovi drugi sasvim korektni cim se tako ponasaju.Ne ugrozavaju te,nego te nerviraju te zenturace koje trose muzevljev novac,tudj,je l te ? :zcepanje: a ne znas sta znaci brak i bracna zajednica gde su zdravi,normalni odnosi ? bas steta .

Ne riknjava se u 50 od premora,od rada niko nije umro,cak su u boljoj kondiciji i radno sposobni ljudi,ljudi umiru od bolesti,srcanog udara,karcinoma,a to bas i nije zato sto su radili 8 sati dnevno.

Meni je to parazitski odnos ko god to raadio bilo musko bilo zensko. Ne vidim razlog zasto bi jedan teglio a drugi lagodno ziveo.
 
ljubav je davanje. Bilo bi glupo da ti jedes belu slaninu,a tvoja zena razne djakonije
To i kazem, samo sto u vecini samo muski su ti koji daju "tu ljubav", ako ne daj boze padne na nju da mora da daje retko koja se tu dugo zadrzi. Odjednom nadje drugog i po ovom prvom pljuje i nadje mu milion mana.


Jedan stariji covek, (umro je vec ima godina) mi je rekao "zenama nemoj nista da dajes, samo gledaj sebe da lepo obuces" i mogu ti reci da je bio u pravu. Odjednom sam ja jako zanimljiv zenama i to ponajvise ovim parazitski orijentisanim od kako dobro zaradjujem. Samo sto ja svakoj kazem ja svoje novce trosim na sebe e tu je ciribiribela mare moja odmah problem. Znaci one nece mene zbog mene nego mene kao konja koji moze doneti dobar kolac kuci, e pa neces majci. Ja necu da se lepo obucem ali cu da imam najjacu dj opremu i kojesta sto mi padne na pamet
 
Ja sam odlucio da se nikad ne ozenim, jer brak je za danasnjeg muskarca teska robija otvorenog tipa. Svaka zena gleda da sto manje radi a da sto vise trosi itd. Vecina mojih kolega rade kao budale po nemackoj i kojekuda, salju velike pare kuci a zene uredno rade za male plate a trose kao da su direktorke renomiranih kompanija itd.

Nije mi jasno kako ti muski ne vide da su im zene ustvari sponzoruse, jer da nisu i one bi se zrtvovale. Jedna je cak svom muzu rekla da ako pogine da napise u zivotnom osiguranju da sve njoj pripada itd.

Puno tih muskih rikne oko 50 od premora, sve je to stres, trci kuci zeni, slusaj njeno grintanje itd. Ja kad stavim to sve na vagu, bolje je da te pare trosim na sebe i svoje zelje. Kupim si svasta i tako, a za torbanje nadjem rastavljene itd. Znaci jaja zadovoljna a opet sve pare meni ostaju. Sta nije logicnije ovo sto ja radim, nego sto rade ovi drugi?


ma to tebi u familiji nije niko sed:roll:
 
Najgore je kad se čovek u životu "zarekne", tipa neću nikada ovo, neću nikada ono. Pa vremenom promeni stav, što je i normalno. Ljudi se menjaju, kao i život, okolnosti... posle čovek ispadne sam sebi smešan! Ne drugima, već samom sebi. Druge baš briga, šta će neko nekada ili nikada.Za te stvari, nikad ne reći nikad.Nađeš lepo neku pristojnu ženicu da te usrećuje,bolje da trošiš na takvu nego na kojekakve.Gde ti je "patriotizam"..., pa dođu deca...
 
Ja sam odlucio da se nikad ne ozenim, jer brak je za danasnjeg muskarca teska robija otvorenog tipa. Svaka zena gleda da sto manje radi a da sto vise trosi itd. Vecina mojih kolega rade kao budale po nemackoj i kojekuda, salju velike pare kuci a zene uredno rade za male plate a trose kao da su direktorke renomiranih kompanija itd.

Nije mi jasno kako ti muski ne vide da su im zene ustvari sponzoruse, jer da nisu i one bi se zrtvovale. Jedna je cak svom muzu rekla da ako pogine da napise u zivotnom osiguranju da sve njoj pripada itd.

Puno tih muskih rikne oko 50 od premora, sve je to stres, trci kuci zeni, slusaj njeno grintanje itd. Ja kad stavim to sve na vagu, bolje je da te pare trosim na sebe i svoje zelje. Kupim si svasta i tako, a za torbanje nadjem rastavljene itd. Znaci jaja zadovoljna a opet sve pare meni ostaju. Sta nije logicnije ovo sto ja radim, nego sto rade ovi drugi?

Sinke, ti mora da si ili, Pirocanac il Vranjanac.
Kod tebe pare ostaju,a jaja zadovoljna, kud ces lepse u zivotu.
A deca Sinke, kome ce tatko da ostavi tolike pare, :D

- - - - - - - - - -

To i kazem, samo sto u vecini samo muski su ti koji daju "tu ljubav", ako ne daj boze padne na nju da mora da daje retko koja se tu dugo zadrzi. Odjednom nadje drugog i po ovom prvom pljuje i nadje mu milion mana.


Jedan stariji covek, (umro je vec ima godina) mi je rekao "zenama nemoj nista da dajes, samo gledaj sebe da lepo obuces" i mogu ti reci da je bio u pravu. Odjednom sam ja jako zanimljiv zenama i to ponajvise ovim parazitski orijentisanim od kako dobro zaradjujem. Samo sto ja svakoj kazem ja svoje novce trosim na sebe e tu je ciribiribela mare moja odmah problem. Znaci one nece mene zbog mene nego mene kao konja koji moze doneti dobar kolac kuci, e pa neces majci. Ja necu da se lepo obucem ali cu da imam najjacu dj opremu i kojesta sto mi padne na pamet

Ce da pronadjes srodnu dusu, ima u oci da te gleda i noge da ti pere, :D
 

Back
Top