gledanje i pipanje

ja mislim da je bila tema o oftalnom sexu, ali ne o oftalnom orgazmu.. a oftalni orgazam mi deluje kao tema koja bi mogla da preživi.. al šta ja znam, ja sam osoba koja je zatvorila ljis priču.. :(
:eek:
Muskarci ne vole da vide ni potpuno golu zenu, a kamoli neke njene sitnije organe.....

:hahaha:

Muskarac koji ne voli da vidi golu zenu,voli da vidi gole muskarce,to je stara kineska poslovica...
 
kaže blajbi, a ko smo mi da sudimo da li je to istina ili nije, da žene vole da pipaju penis, ali ne vole da ga gledaju..
pa sad razmišljam, čini mi se i da muškarci više vole samo da pipnu vaginu, nego da je gledaju.. i pitam se, jel to istina? a ko će mi reći da li je to istina, ako ne dragi moji forumaši.. :heart:

ako je lepa, ko malecka školjkica, milina je gledati...
ako je kao u krave još to uraslo u dlake one crne, još onako modro crvene boje...bljak...onda samo pipanje a ne mora ni to
 
ako je lepa, ko malecka školjkica, milina je gledati...
ako je kao u krave još to uraslo u dlake one crne, još onako modro crvene boje...bljak...onda samo pipanje a ne mora ni to

Ebg prika, pa i na cvarcima zaostane poneka cekinja, ako majstor nije dobro osurio i obrijao kozuru, i ipak su delikates. :)))) Najbolje su pice sa frizuricama, da ne kazem s bradicama. :heart: :lol:
 
Probirljivost je OK, nijesam antiprotivan tome, nego sam ja vise ljubitelj egzotike, kao Tarzan kad se sa ortakom majmunom probija kroz gustu tropsku vegetaciju, i kad najzad prokrci put kroz rastinje pred njim bljesne ocaravajuci prizor, neki suncem pozlaceni izgubljeni grad drevne civilizacije... :)))
 
Ima dosta muskaraca,koji u stvai nisu pravi ljubitelji zenske skrivene lepote.To su oni dzangrizavi muskarci,kojima smeta ako je zena depilirana "ala Brasil" ili ako
je kako oni kazu:"cupava". Dakle da rezimiramo.pravi muskarac voli onu divotu kod zena,ma kakva bila.Malo uza,malo sira...itd. Ali kazem,ima muskaraca,kojima
smeta i dlaka u jajetu...:roll:
 
Ima dosta muskaraca,koji u stvai nisu pravi ljubitelji zenske skrivene lepote.To su oni dzangrizavi muskarci,kojima smeta ako je zena depilirana "ala Brasil" ili ako
je kako oni kazu:"cupava". Dakle da rezimiramo.pravi muskarac voli onu divotu kod zena,ma kakva bila.Malo uza,malo sira...itd. Ali kazem,ima muskaraca,kojima
smeta i dlaka u jajetu...:roll:

Gola zena bas ne izaziva pozudu...

Vise pozudu kod muskaraca izaziva zena oskudno obucena ....
 

Back
Top