Drama kvin

gost 189405

Elita
Poruka
16.683
Idete sa lepsom polovinom negde, npr u pozorište, ona kasni, kako reagujete?

Drugi deo teme, zašto je drama i histerisanje, ekskluzivno ženska stvar i krajnje odbojna kod muškaraca?
 
Poslednja izmena:
па ако идем у позориште онда нећу да чекам и ући ћу сама
ако идемо у кафић океј сачекаћу једном, два пута, три
аљли ћу рећи да мрзим кашњење

и стварно мрзим, никад нигде не касним
једном ми се десило да сам због тебе цветак каснила и била сам нервозна као пашче :мистергрин:
 
A nisi zbog mene, već zbog radosti bg saobraćaja :) dobro zbog mene, hasanje je vanredna situacija :D
Niko ne voli kašnjenje, odrastes, prestaneš da kasnis
Ali drama (tu se strvina ne racuna, jerbo je žena a i slatka je pa ti smešno kad sizi :lol:)
 
Idete sa lepsom polovinom negde, npr u pozorište, ona kasni, kako reagujete?

Drugi deo teme, zašto je drama i histerisanje, ekskluzivno ženska stvar i krajnje odbojna kod muškaraca?

Ma idi, kasni u pozorište, kasni na balet - operu, književno veče ili sl. sve to može da se podnese, ali kad kasni sa manestruacijom to je kraj! Zato je kod kašnjenja drama i histerija ženska stvar, muškarcima kasni samo žena!
 
A nisi zbog mene, već zbog radosti bg saobraćaja :) dobro zbog mene, hasanje je vanredna situacija :D
Niko ne voli kašnjenje, odrastes, prestaneš da kasnis
Ali drama (tu se strvina ne racuna, jerbo je žena a i slatka je pa ti smešno kad sizi :lol:)

смешно а
е па ниси ти видела стрки кад се разгоропади :руменко:
 
Idete sa lepsom polovinom negde, npr u pozorište, ona kasni, kako reagujete?

Drugi deo teme, zašto je drama i histerisanje, ekskluzivno ženska stvar i krajnje odbojna kod muškaraca?
Pa ne znam,te koje stalno kasne tako pokazuju nepostovanje prema meni,a necu da budem sa osobom koja me ne postuje?
Ako je opravdano kasnjenje,ok,sacekam,ako nije,udjem sam u pozoriste i na ulazu stavim je na block listu :)

Joj,ti si izgelda imala srece,ima i muskaraca koji su dramoseri opasni...
Histerija je uglavnom znak nezadovoljne osobe,tako da ili probas da promenis taj status ili pobegnes sto dalje :D
 
Idete sa lepsom polovinom negde, npr u pozorište, ona kasni, kako reagujete?

Drugi deo teme, zašto je drama i histerisanje, ekskluzivno ženska stvar i krajnje odbojna kod muškaraca?

Nije ekskluzivno zenska stvar, poznajem neke muske trokulje. Nije to stvar vristanja, vec reakcije, kuknjave, nesposobnosti da se sa problemom suoci, u svemu pesimizam, plakanje, bol nekakva. Kmekanje nije atraktivno.
 
Pa ne znam,te koje stalno kasne tako pokazuju nepostovanje prema meni,a necu da budem sa osobom koja me ne postuje?
Ako je opravdano kasnjenje,ok,sacekam,ako nije,udjem sam u pozoriste i na ulazu stavim je na block listu :)

Joj,ti si izgelda imala srece,ima i muskaraca koji su dramoseri opasni...
Histerija je uglavnom znak nezadovoljne osobe,tako da ili probas da promenis taj status ili pobegnes sto dalje :D

Akteri su meni dragi ljudi :)

- - - - - - - - - -

Nije ekskluzivno zenska stvar, poznajem neke muske trokulje. Nije to stvar vristanja, vec reakcije, kuknjave, nesposobnosti da se sa problemom suoci, u svemu pesimizam, plakanje, bol nekakva. Kmekanje nije atraktivno.

Sad si vec otišao u nešto drugo
Čovek koji ne pokazuje tugu nije covek
 
Akteri su meni dragi ljudi :)
Sad si vec otišao u nešto drugo
Čovek koji ne pokazuje tugu nije covek

Jbg,ja takve ljude ne mogu da trpim,koliko god da su dobri,kad su toksicni...

Nije stvar ne pokazivati tugu,nego preterivati i praviti od sitnica tragediju...
A i zasto bih pokazivao tugu iako je osecam?Ja licno krijem svoja osecanja od drugih,drzim sebe pod kontrolom
 
zašto meni ovo malo nelogično zvuči?

ZAsto?
Trudim se da budem uvek isti.To da li ja imam problema sa tobom,ne utice da se istresam ili kreveljim sa Zanovetkom naprimer?
Druga stvar,ljudi su postali oholi,i vise se raduju tudjoj nesreci,nego svojoj sreci.I 99% ljudi ce da kad vide da ti je lose,to iskoriste,ako nista bar da probaju da te bocnu.
E zato ja imam oko sebe samo taj 1% (cak ni toliko),ali sam svejedno naucio da se suzdrzavam.Cak ni moj sin ne moze da procita moje raspolozenje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Da se ispravim, ima ljudi kojima pokazujem osecanja,ali to su retki,jako retki ljudi koje volim,i sa njima sam opusten.Nisam kao robot,jednostavno me zivot tako naucio...
 
pa ne možeš ni sa kim da izgradiš normalan odnos ako kriješ svoja osećanja, a to mi baš ne izgleda kao držanje sebe pod kontrolom, nego kao neki odbrambeni mehanizam koji te samo dovodi do toga da se sve više povlačiš u sebe i sve manje veruješ ljudima, a to nije zdravo.. :)
 
pa ne možeš ni sa kim da izgradiš normalan odnos ako kriješ svoja osećanja, a to mi baš ne izgleda kao držanje sebe pod kontrolom, nego kao neki odbrambeni mehanizam koji te samo dovodi do toga da se sve više povlačiš u sebe i sve manje veruješ ljudima, a to nije zdravo.. :)

Rekoh ti,mali broj ljudi pustam blizu sebe.I da,ne verujem ljudima dok ih ne upoznam dovoljno,iz licno mog iskustva sam naucio da je bolje tako.
Znas,kad ti najvise zla zeli i ucini neko najblizi...Naucis da biras sebi drugove.

- - - - - - - - - -

pa ne možeš ni sa kim da izgradiš normalan odnos ako kriješ svoja osećanja, a to mi baš ne izgleda kao držanje sebe pod kontrolom, nego kao neki odbrambeni mehanizam koji te samo dovodi do toga da se sve više povlačiš u sebe i sve manje veruješ ljudima, a to nije zdravo.. :)

Ali ako prihvatim nekoga,necu sigurno da se pravim da sam ravnodusan prema njemu (njoj),samo ti kazem da takvih ljudi imam jako malo.I najbolje je tako.
 
a kako očekuješ da upoznaš nekoga, tj.da neko bude otvoren prema tebi, ako ti nisi prema njemu? kapiram ja tebe, koga zmija ujede i guštera se plaši, ali to nije način da se grade zdravi međuljudski odnosi..
 

Back
Top