Najvaznije

Bilo je ovde tema i o gejevima, valja naglasiti na šta se misli. :))))

Ljubav, ljubav prema ženi koja nadahnjuje i pokreće... Pa ne, nije to najvažnije u životu, recimo da je zdravlje najbitnija pokretačka poluga, kad toga nema čoveka mo'š jepsti, nema ništa od njegove ostvarenosti u bilo čemu, kroz bilo šta...
 
Bilo je ovde tema i o gejevima, valja naglasiti na šta se misli. :))))

Ljubav, ljubav prema ženi koja nadahnjuje i pokreće... Pa ne, nije to najvažnije u životu, recimo da je zdravlje najbitnija pokretačka poluga, kad toga nema čoveka mo'š jepsti, nema ništa od njegove ostvarenosti u bilo čemu, kroz bilo šta...

Misli se na ljubav izmedju muskarca i zene ,nikakvi gejevi ....
I zdravlje moze da upropasti coveka ,zavisi kako koristi to zdravlje ,ako ima poroke ,juri sojke ,kocka se,pije ...sta onda vredi zdravlje?


Mislim da ljubav definitivno poboljsava zdravlje , kazu da zagrljaji smiravaju ,...citao sam juce u novinama da zagrljaji cuvaju i srce ,stite ...tako da je visestruka korist od ljubavi
 
Sta je po vama najvaznije u zivotu ,ljubavi...da li ste ostvarili to..
Kakav je osecaj?

Brate ti si ozbiljno zaljubljen cini mi se))
Osecaj je takav kao kad se up..as u gace,svi vide ali samo ti osecas... :)
Salu na stranu,postovanje je koren svega.
Postovanje prvenstveno sebe,najblizih,svojih i njihovih potreba i prava.I naravno uzajamno.
 
Sta je po vama najvaznije u zivotu ,ljubavi...da li ste ostvarili to..
Kakav je osecaj?
Љубав је живот у пуном смислу, духовна веза са сродном душом, која чини да кроз љубав према другоме духовно остварујемо себе и развијамо своју душу. Без љубави нема ничега осим маште, а машта није живот ни духовно остварење, већ само контемплација и нада.

Нисам остварио, и осећај је пакао и вечне муке, плач и шкргут зуба.
 
Najvaznije u zivotu je da gledas da se lepo obuces

To je bezveze
...sebicno

- - - - - - - - - -

U životu je najvažnije da si živ, u ljubavi da se volite. Ostvarili smo. Osećaj je, nemam pojma, dobar.
Odgovorio sam, može lock?
PS. U seksu je najvažnije da se jehbete. Znam da nisi pitao ali kapiram da se pitanje samo nameće.
Poyy

Ne zanima me da li se tucate ...
 

Back
Top