Posle prevare...

A osveta?
Ili, znam, recimo, jednog koji je bolesno ljubomoran. Ima finu, dobru zenu, ali stalno joj izmislja neke svalere i gluposti. Slucajno je videh sa nekim, mozda tu i nema nicega. Ali da ima, razumeo bih da ju je muz naterao svojom ljubomorom da „predje crtu“.

Postoji i razvod...

Da ne precenjujes sebe?

Imas ljude koji prastaju drugima jer i sami grese;
Ali imas i one koji prastaju drugima iako sami ne grese.To je ljubav.

Ako neku volis,onda je prirodno da joj prastas.

Ma oprosticu joj ako mi skuva boraniju,ili razbije omiljenu solju...kupi cipele i haljinu a dogovorili se da kupimo zimske gume na auto.
Ali prevara se ne prasta.
 
Zanimalo me mišljenje i da li ste imali slučaj ili znate nekoga ko jeste.

Мој покојни колега нокаутирао жену и сломио јој вилицу....наставили да живе заједно...

Други колега нашао жену на камари са другим у његовој кући,уватио је за косу и голу вукао кроз цело село до куће све време је шутирајући ногама...није могла да устане па је унео у кућу и наставио да је лема док га комшија није зауставио ''убићеш је човече,зар ти се иде на робију''...наставили да живе заједно...

Моја колегиница дошла на посао са плавим оком,''ударила је врата кад је дувао онај ветар''...лагала нас,сви смо знали ко је деље само је било питање кад ће и муж да сазна па кад је сазнао оплавио је...наставили да живе заједно...

Тога има,било и биће...једино се некад милиција није мешала у то ни за живу главу...''то су ваши проблеми а немојте нас да мешате у то,ако си налемао жену СИГУРНО је нешто била крива''

За прељубу се лепо каже ''ни мање штете ни веће жалости''
 
Savršen spoj. Nema trzavica. Normalan život.
Sve po planu. I onda saznate da je partner imao seks sa drugim.
Nije u pitanju preljuba ili nešto krupno. Desilo se jednom i saznalo se.

U ovom slučaju opraštate jer vam je stalo. Partner se kaje.
Pitanje je kako izgleda seks posle toga.
Vaša iskustva ili nekoga koga poznajete.

sex posle toga izgleda kao s kurvom i magarcem
 
Savršen spoj. Nema trzavica. Normalan život.
Sve po planu. I onda saznate da je partner imao seks sa drugim.
Nije u pitanju preljuba ili nešto krupno. Desilo se jednom i saznalo se.

U ovom slučaju opraštate jer vam je stalo. Partner se kaje.
Pitanje je kako izgleda seks posle toga.
Vaša iskustva ili nekoga koga poznajete.


seks ,posle toga, može da probudi takmičarski duh i da digne radnu temperaturu na duži vremenski period među partnerima u čiju vezu se ubacio neko jednokratno ili u više navrata
zavisi od partnera od njihovog životnog koncepta i njihove povezanosti koja nije vidljiva golim okom.
 
seks ,posle toga,?

Kad gledam parove za koje ZNAM da su nastavili dalje posle prevare - rekla bih da keksu ništa ne fali, raspoloženi su
Možda grešim, volela bih da ne grešim

Zna se ako se žena osmehuje po vazdan šta je u pitanju

količina nervoze kod žene je obrnuto proporcionalna osećaju zadovoljstva životom
 
Citam 3 strane i ne mogu nikog da citiram
Al se slazem sa bariscom,prevara se ne prasta
Jaka je ljubav,i nisam sigurna da li bih zelela meni neko da oprosti prevaru...
Al nije to tema,vec da zamislimo da smo oprostili i onda sex
Ako bih oprostila trudila bi se da ne mislim na to i ne bi smelo da bude u svakoj svadji na dalje Ej ti si mene prevario...trudila bi se da se stvari vrate koliko toliko u normalu...e sex da vratim u normalu sigurno ne bih mogla odmah,prvo sex ne bi zelela uopste na pocetku jer bi mi mozda bilo gadno,a kad bi me to malo proslo,posle nekog vremena,sigurno ne bi bilo kao pre,ne bih uzivala kao ranije. Za ostalo ne znam
 
Citam 3 strane i ne mogu nikog da citiram
Al se slazem sa bariscom,prevara se ne prasta
Jaka je ljubav,i nisam sigurna da li bih zelela meni neko da oprosti prevaru...
Al nije to tema,vec da zamislimo da smo oprostili i onda sex
Ako bih oprostila trudila bi se da ne mislim na to i ne bi smelo da bude u svakoj svadji na dalje Ej ti si mene prevario...trudila bi se da se stvari vrate koliko toliko u normalu...e sex da vratim u normalu sigurno ne bih mogla odmah,prvo sex ne bi zelela uopste na pocetku jer bi mi mozda bilo gadno,a kad bi me to malo proslo,posle nekog vremena,sigurno ne bi bilo kao pre,ne bih uzivala kao ranije. Za ostalo ne znam
Slažem se sa svime.

Prevara se ne prašta, ali je moguće da se pređe preko nje ako se ne ponovi i ako je ljubav jaka i dalje toliko da partner koji je prevario pokaže bezgranično strpljenje dok se ovaj drugi bori sa sobom da se vrati nekom normalnom stanju.
Malo ko može i jedno i drugo. Ali ako to uspeju, sve može da se vrati tamo gde je ostavljeno... samo ne izgubljeno vreme.
 
prevara se tretira ako se partner zaljubi u to što radi pa se prolepša i postane dalek i nepristupačan.
to je istinska prevara
seks je tu samo karika u nizu i nije presudan za raspad veze.
 
bezbroj je razloga zašto reagujemo drugačije
ako nešto neprekidno žulja u vezi a pojavi se neko ko ima instant rešenje nema osobe koja će odoleti da se ne prepusti svežim emocijama
kad vidiš svog partnera kako mu blista pogled a ten mu je svež kao rosa to peče gore nego kiselina

ipak čini mi se ako to uradi sporta radi partner uglavnom nikada i ne sazna ili sazna sa mnogo godina zakašnjenja a tada više nije ni važno :lol:
 

Back
Top