Pirsing i tetovaza u seksu

Trendovi su u usponu. Tetoviranje svega i svacega na svim mogucim i nemogucim mestima na telu kao i kacenje metala.
Od "Mile JNA" sa sirenom pored, otvorenih rana, zmajeva, ikona Svetog svakoga, slika pokojne majke na ledjima, preminulog psa na sisi, kao i pirsinga na jeziku, bradavicama, pupku, polnim organima oba pola i sve ostalo...
Malopre sam videla sliku,ne znam koliko pirsinga na penisu,glavicu,jajima..i razmisljam kako je njemu moguc seks
Šta vama prija? Sta vec imate? Sta vas odbija?

Ja imam br kreditne kartice na glavicu, s oprostenjem pa ko hoce da trosi pare mora malo da nategne... :hahaha: Ma saljem se, nemam kreditnu karticu.... :twisted:

- - - - - - - - - -

Ako ima leptira na čmalju tu analac ne dolazi u obzir!

Nista sto ima oci???
 
Nemam nista protiv,ako je to u granicama da ne ometa radnju))
Cak i velike tetovaze,ako devojka ume da ih nosi,i ako nisu slike pokojne babe ili maltezera kojeg je jako volela,meni ne smetaju.
Male,diskretne i sakrivene tetovaze cak i gotivim...
Pirsing...Ne znam,ne volim osim na jeziku,meni se licno toliko svideo da ga cak i volim kod devojke))Mozda jos na pupku,cisto mi ne smeta,ali me i ne pali.
Ostalo toliko ometa,da kad vidim pirsing na genitalijama ili bradavicama,nemam zelju da nastavim dalje.
 
Trendovi su u usponu. Tetoviranje svega i svacega na svim mogucim i nemogucim mestima na telu kao i kacenje metala.
Od "Mile JNA" sa sirenom pored, otvorenih rana, zmajeva, ikona Svetog svakoga, slika pokojne majke na ledjima, preminulog psa na sisi, kao i pirsinga na jeziku, bradavicama, pupku, polnim organima oba pola i sve ostalo...
Malopre sam videla sliku,ne znam koliko pirsinga na penisu,glavicu,jajima..i razmisljam kako je njemu moguc seks
Šta vama prija? Sta vec imate? Sta vas odbija?

To su devijacije ljudskih bica,a spadaju u mentalnu problematiku, :whistling:
 
Nemam nista protiv,ako je to u granicama da ne ometa radnju))
Cak i velike tetovaze,ako devojka ume da ih nosi,i ako nisu slike pokojne babe ili maltezera kojeg je jako volela,meni ne smetaju.
Male,diskretne i sakrivene tetovaze cak i gotivim...
Pirsing...Ne znam,ne volim osim na jeziku,meni se licno toliko svideo da ga cak i volim kod devojke))Mozda jos na pupku,cisto mi ne smeta,ali me i ne pali.
Ostalo toliko ometa,da kad vidim pirsing na genitalijama ili bradavicama,nemam zelju da nastavim dalje.

E pa da tetovaze na skrivenim mestima
Meni se svidjaju kako izgledaju,stvarno
Ali da to uradim na svojoj kozi ne bih...lepo je da gledam na nekome,al na sebi tesko
A to da izgubis zelju...to razumem,kad sam videla penis sa svim onim nakacenim glupostima bilo mi muka
 
Trendovi su u usponu. Tetoviranje svega i svacega na svim mogucim i nemogucim mestima na telu kao i kacenje metala.
Od "Mile JNA" sa sirenom pored, otvorenih rana, zmajeva, ikona Svetog svakoga, slika pokojne majke na ledjima, preminulog psa na sisi, kao i pirsinga na jeziku, bradavicama, pupku, polnim organima oba pola i sve ostalo...
Malopre sam videla sliku,ne znam koliko pirsinga na penisu,glavicu,jajima..i razmisljam kako je njemu moguc seks
Šta vama prija? Sta vec imate? Sta vas odbija?



Meni ti pirsinzi bez veze, ne razumem koje normalno žensko može da stavi pirs na bradavicu i oduzme mi izvor uživanja. :evil:

Ne volim ni tetovaže, oću da ima čistu kožu, kad se zanesem i zagrizem da se lepo vide zubi, a ne da ispadne da sam grizo njenog zmaja za jaja. :rotf:
 
pa ima ono kao kad neka riba ima lošu tetovažu pa ne kapiraš šta je na njoj, ko ja jednom nisam skapiro šta je istetovitala na preponama al meni brate ličilo na bankomat i ja šta ću uzmem istetoviram american express platinum karticu na đoki a na pupku pasvord da mora se sagne da pročita, ha ha ha e lud sam jeote
 
ja volim kad devojka ima onu kosku iz crtanog filma u nosu

- - - - - - - - - -

ja volim kad devojka ima onu kosku iz crtanog filma u nosu

a volim i kad ugradi maksima umesto leve podlaktice :rumenko:

maksim, onaj što lupa po divizie
to je mitraljez, za neuke
i retardirane

- - - - - - - - - -

pazi, generalno vulverin je dobar koncept
al nema tu ni pitjke ni sisa, ni gujce, ništa
 
Trendovi su u usponu. Tetoviranje svega i svacega na svim mogucim i nemogucim mestima na telu kao i kacenje metala.
Od "Mile JNA" sa sirenom pored, otvorenih rana, zmajeva, ikona Svetog svakoga, slika pokojne majke na ledjima, preminulog psa na sisi, kao i pirsinga na jeziku, bradavicama, pupku, polnim organima oba pola i sve ostalo...
Malopre sam videla sliku,ne znam koliko pirsinga na penisu,glavicu,jajima..i razmisljam kako je njemu moguc seks
Šta vama prija? Sta vec imate? Sta vas odbija?

ovako?

5cb647a4a749d75bddd11ca68b41ce5c--club-outfits-vagina.jpg
 

Tako....a ima i gorih slucajeva

- - - - - - - - - -

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

E, hvala ti za ovo. Smejao sam se 10 minuta k'o blesav.

Pozdrav

Sta je smesno?
Ako si se nasmejao bas mi je drago,podeli sa nama mozda i mene oraspolozis

- - - - - - - - - -

Sve ok. Jedino ako bas pretera pa krene po faci tetovaze .... bljak

To ne mogu ni da zamislim

- - - - - - - - - -

istetovira spermu po faci pa više ne mora da radiš fejšl nikad a i možeš da je poljubiš posle seksa

Pre bih na klitoris nakacila sve ono nego istetovirala lice
 

Back
Top