NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN ILI I MI KONJE ZA TRKU IMAMO

toz972

Poznat
Poruka
8.371
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3...o-a-onda-i-fizicki-nasrnuli-na-dvojicu-igraca
NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN: Huligani prvo verbalno, a onda i fizički nasrnuli na dvojicu igrača
1762187_77_ls.jpg


Dvojica fudbalera Napretka iz Kruševca Senegalac Ibrahima Ndija i Kamerunac Samjuel Baa Regis napadnuti su sinoć u Pionirskom parku u tom gradu.
"Dva mladića su prvo verbalno, a onda i fizički napali dva muškarca tamnije puti, a ta dva muškarca su fudbaleri Napretka. Jedan od njih je zadobio lakše telesne povrede, dok drugi nije povređen", rekao je Mladen Mijatović u jutarnjem programu.

Jedan od njih je zadobio teške telesne povrede, dok drugi srećom nije povređen, piše Pink.rs.

Kruševačka policja intezivno radi na identifikaciji huligana.

Nemaju samo Hrvati iz Splita konje tj.fašiste za trku.I mi konje tj.fašiste za trku imamo u Kruševcu.Ovakve pojave najoštrije kažnjavati:Huliganima tj.fašistima treba već jednom staviti na adekvatan način do znanja da nisu poželjni.
 
Zašto je ova tema prebačena u hroniku a napad na vaterpoliste Crvene Zvezde u Splitu je ostala na politici?Sve dok imamo različite aršine prema tuđim i prema svojim žrtvama i prema svojim i prema tuđim fašistima događaće se ovakve stvari i u Srbiji a i u Hrvatskoj i u celoj regiji.Treba jasno reći fašisti su fašisti bili oni iz Srbije ili iz Hrvatske ili iz bilo koje druge države.Onoga ko je prebaciuo ovu temu sa politike a temu o našim vaterpolistima ostavio na politici treba da je stid ako imalo ima obraza.Ili su obe teme za politiku ili su obe teme za hroniku.Sve ostalo ide uz dlaku fašizmu.Sramota.
 
Organizovano do strane obavestajnih sluzbi....

+1
Znači u trenutku mogu naći 2 prodane duše koje će da za 1min oblate ceo narod.
Samo, ovim crncima bi 99% gradjana Srbije pružilo ruku da ih dignu iz blata i srbski policajci bi im dali svoje jakne da se ugreju.
E TO ne mogu da organizuju, ipak se razlikujemo, ostav!
 
+1
Znači u trenutku mogu naći 2 prodane duše koje će da za 1min oblate ceo narod.
Samo, ovim crncima bi 99% gradjana Srbije pružilo ruku da ih dignu iz blata i srbski policajci bi im dali svoje jakne da se ugreju.
E TO ne mogu da organizuju, ipak se razlikujemo, ostav!

ja sam iz Kruševca, xxx puta sam viđao te fudbalere po gradu...slobodno se kretali i nikada nisu pravili neke probleme..a i njih niko nije dirao...
 
Takvi su ljudi velika sramota i kada su sami,to su najvece kukavice,zato i rade takve stvari samo da ih je sto vise.To je sramota za ceo svet,a ne samo za Srbiju i Hrvatsku.Svuda ima takvih bitangi.Sta su im krivi ti mladici,pa iako su druge boje koze.Oni su dosli u Srbiju da igraju fudbal,jer su sigurno culi da u Srbiji nema rasista,ali izgleda ima gorih od toga.kada ih pohvataju treba da ih tuku svaki dan dok su u pritvoru,dok se ne dokaze da su krivi i odu u zatvor.Bojim se da svaki od njih ima nekog u SNS-u i da ce proci sa veoma blagim kaznama.
 
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3...o-a-onda-i-fizicki-nasrnuli-na-dvojicu-igraca
NAPADNUTI FUDBALERI NAPRETKA, JEDAN TEŽE POVREĐEN: Huligani prvo verbalno, a onda i fizički nasrnuli na dvojicu igrača

Dvojica fudbalera Napretka iz Kruševca Senegalac Ibrahima Ndija i Kamerunac Samjuel Baa Regis napadnuti su sinoć u Pionirskom parku u tom gradu.
"Dva mladića su prvo verbalno, a onda i fizički napali dva muškarca tamnije puti, a ta dva muškarca su fudbaleri Napretka. Jedan od njih je zadobio lakše telesne povrede, dok drugi nije povređen", rekao je Mladen Mijatović u jutarnjem programu.

Jedan od njih je zadobio teške telesne povrede, dok drugi srećom nije povređen, piše Pink.rs.

Kruševačka policja intezivno radi na identifikaciji huligana.

Nemaju samo Hrvati iz Splita konje tj.fašiste za trku.I mi konje tj.fašiste za trku imamo u Kruševcu.Ovakve pojave najoštrije kažnjavati:Huliganima tj.fašistima treba već jednom staviti na adekvatan način do znanja da nisu poželjni.

naravno, sve osude i to... huligane vidim niko ovde ne voli i to me raduje... oni su ljudski otpad, nebitno koje nacionalnosti... samo bih napomenuo da se u slucaju napada u Hrvatskoj radi o fasizmu, a ovde najverovatnije o rasizmu.
 
ZAMISLI, NETAKNUTI, BEZ KRIVOG POGLEDA SMO PREŽIVELI BEOGRAD! Pismo Splićanke koje će vas naterati da se zamislite


Nas četvoro grlatih i glasnih Dalmatinaca u Beogradu ne da nismo plivali Dunavom u februaru, nego su Beograđani s nama po ulicama i restoranima u glas pevali naše pjesme

Hrvatska radijska voditeljka Nina Slišković Goleš napisala je tekst kao odgovor splitskom gradskom poslaniku Martinu Pauku koji je, nakon napada na vaterpoliste Crvene zvezde, na Fejsbuku napisao da sad 'mogu da pričaju kakvo je more u februaru'.

Prenosimo ga u celosti:

Očito je to ovih dana jedna priča iz rubrike „verovali ili ne“. I to ne da sam ga doživela sama, doživjelo ga je nas četvoro glasnih Dalmatinaca, koje teško da bi po bilo čemu mogao svrstati u neprimetnu kategoriju ljudi. Još teže bi nas bilo smestiti među ljude koji su se i po čemu trudili biti „low profile“ u tuđoj zemlji, nemojmo se lagati.

Zamisli, nas četvoro grlatih i glasnih smo celo to putovanje pričali glasnim hrvatskim jezikom, ili ako hoćeš još preciznije; dalmatinskim naglaskom kojeg iz nas nije pretjerano iskorenilo ni deset godina zagrebačkog života, a kamoli par dana putovanja u Beograd. Smejali smo se tih dana još glasnije nego što smo pričali. Gde god smo se pojavili naš prijatelj Bojan je rasuo sav svoj muzički talent pred nepoznate ljude pevajući punim glasom i još punijim srcem kakvog Olivera, Mišu ili klape. Dragojevića, da se razumemo.

Zamisli, neokrznuti, netaknuti i bez krivog pogleda smo preživeli čak nekoliko dana Beograda, s vidljivim obeležjima od kud smo i čiji smo, ni čuti nas nisi trebao, sigurno si mogao primetiti naš crveni automobil sa splitskim registarskim oznakama kako provocira ulicama Beograda. Danima smo se mi tako vozikali bez da smo pribegli onoj tradiciji vešanja grba fudbalskog kluba grada u koji si došao o retrovizor, ili postavljanje šala sa simbolima tog istog kluba pod stražnju šajbu. Neopterećeni mržnjom i idejom da bi naš auto ikome mogao smetati parkirali smo gde smo stigli i kad smo stigli, pa se na kraju vratili doma s istim istackim autom s kakvim smo od doma i krenuli. A da budem baš maksimalno iskrena, čini mi se da su i po beogradskim ulicama baš zahvaljujući tim tablicama imali malo više razumevanja za naša brljanja u saobraćaju i pogrešne trake.

Zamisli, nas četvoro grlatih i glasnih Dalmatinaca u Beogradu ne da nismo plivali Dunavom u februaru, nego su Beograđani s nama po ulicama i restoranima u glas pevali naše pjesme, ako baš insistiraš na ovoj naše i vaše strogoj i jasnoj podeli. Ne da se nismo nagutali vode iz Dunava u februaru nego su nas Beograđani oduševljeno častili i nazdravljali s nama. Ne da nismo okusili sav spektar mržnje koju ljudsko biće može proizvesti ni iz čega, već smo se naslušali razgaljenih priča i pričica, uspomena na neka očito lepša vremena, slušali smo o ljubavi i iz očiju im čitali nostalgiju, prepoznavali smo se po srcima, a ne po obeležjima, jezicima i geografskim širinama. Rušili smo emocijama geografske granice.

https://www.espreso.rs/svet/hrvatsk...plicanke-koje-ce-vas-naterati-da-se-zamislite

Beograd izmislio svet za Split.
 

Back
Top