Vaterpolisti Crvene zvezde napadnuti u Splitu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сплит је крезубо село.
Усташко гробиарска говна треба јебати, јер су од истог геноцидно јасеновачког оца, фрање. За одмазду напасти фрањин Јсдп Вкп лоповски реифеисен аустроугарски клуб, мађара шоштара и базен им одузети!
да не би био срушен и спаљен.
Такође и ону гамад фрањину профитерску што наводно у доситејевој скупља помоћ за угрожени усташко шиптаризански смрдљиви пројекат Вкп, уништити... Клуб који се одржава а дугује милионе буџету Србије. Звезда шампион Европе, нема свој базен још, а ове геј транџе прдизанусне су и слале језиве претње Јеленићу... И сад имамо синхронизован напад њихове сплитске католичке браће на звездине играче, а камоли као симбол Србије, Ц. Звезду. Претње легенди српског ватерпола се остварују, јер Док лопину смрдљиву шоштара нико не дира,а уништавао је наш најпопуларнији клуб. И звездашима и мени се брани да јавно претим и позивам на линч гробљана и усташа шиптара балија. Шоштар и вкп нека умру! Рат хрватској! Ето рекао сам. Нека умре сваки шиптаризанов, хајдуков, динамов итд навијач! а сад и играч. И сваки антизвездашки политичар. И нек цркне скот, јер знамо без мига чије амбасаде се не дешавају политичко спортски спинови.
Време је да српски спорт буде чисто звездашки, а ова сплићанска стока распарчана на фракције, агентуре смрдљивих римљанских рибара из сплита, заједно са радарима, се почисте из Београда да би на миру нашу српску Крајину и ЦГ вратили и да бих ја коначно после деценијске економске кризе могао да одем на неко јефтино морско летовалиште.
Рибоглаве наказе криве Србе јер смо ми помогли французима да их јебу у готово намештеном финалу СП. Хаха. Само је Српска Звезда шампион света! Цркните душмани. Цртајте ви усташке графите и даље по споменицима. Али долази дан нашег јуриша на ваше главе. Ми цигани пливали и купали се у вашем мору данас, а сутра ће наше сенке у вашим купатилима ходити.

.

Ово, да се Сплићани не осете усамљени ...

.
 
Ма, супер је ово што се десило...
И много је добро што ми сви имамо тамо пријатеље, и како је та мржња само појединачна, тако, по неки олош...:lol:

па то кад новинари пробају неком да исперу мозак како је све супер али ето увек се нађе понеки екстрем, а оно 99%
 
исто би било, можда још горе, небитно је које место.
не волимо се и нисмо се никад ни волели, нећемо се лагати и осмехивати једни другим, глумити некакав респект..
и није то због рата деведесетих него је много дубље.

Sta ti ima da se volis sa nepoznatim ljudima, bili oni Hrvati, Madjari ili Grci.
To je velika boljka Srba, sto kao neka nedonoscad stalno traze ljubav od tudjina.
Meni je to smesno i glupavo, samo je gluplje od toga kad im ta ljubav nije uzvracena oni padaju u ocaj a posle i mrznju.
Pogresno vaspitanje, od dece prave odrasle debile i zavisnike.
 
Sta ti ima da se volis sa nepoznatim ljudima, bili oni Hrvati, Madjari ili Grci.
To je velika boljka Srba, sto kao neka nedonoscad stalno traze ljubav od tudjina.
Meni je to smesno i glupavo, samo je gluplje od toga kad im ta ljubav nije uzvracena oni padaju u ocaj a posle i mrznju.
Pogresno vaspitanje, od dece prave odrasle debile i zavisnike.

не траже Срби никакву љубав него мутави новинари из зог-а стварају такву слику, а јесте да је та слика смешна и глупава али прете им отказом ако тако не пишу. зато новине ретко ко и схвата озбиљно
 
па то кад новинари пробају неком да исперу мозак како је све супер али ето увек се нађе понеки екстрем, а оно 99%
Ко има мозак- не могу му га тако "испрати".
Али ми је драго што се окупа *********, вратише га исташоиди у ред; а и у праву су- он јесте Србин, свиђало му се то или не...:lol:
 
Ко има мозак- не могу му га тако "испрати".
Али ми је драго што се окупа *********, вратише га исташоиди у ред; а и у праву су- он јесте Србин, свиђало му се то или не...:lol:

најсмешнији су они што иду тамо на море, ајде спортисти морају, натерали их организатори лиге, али паћенике који после свега оду тамо на море и доживе непријатности не треба жалити
ајд пајтић и слични фегети што иду у ријеку, он и није добар пример зато што је фегет, али кад цела породица оде тамо на море па им слупају ауто и слично не треба их жалити него им се смејати
нека одрасту јбт, нека прихвате да их неко не воли као што они не воле неког другог
 
не траже Срби никакву љубав него мутави новинари из зог-а стварају такву слику, а јесте да је та слика смешна и глупава али прете им отказом ако тако не пишу. зато новине ретко ко и схвата озбиљно

Yugo Beograd se mora lustrirati.
 
Dvojica igrača su pobjegla, a golman Aleksandro Kralj spasio se od makljaže skokom u more. Nije htio izaći do dolaska policije. Građani su mu pomogli, dok su drugi dovikivali kako je "on ipak četnik". Dok se bacao u u more, golman Zvezde, inače rođen u Cetinju, vikao je: "Ja sam Crnogorac".

LOL

...

Sad su ga rvati pokrstili...ili pokrizali...

Nije vise crnogorac nego crveni rvat...
 
најсмешнији су они што иду тамо на море, ајде спортисти морају, натерали их организатори лиге, али паћенике који после свега оду тамо на море и доживе непријатности не треба жалити
ајд пајтић и слични фегети што иду у ријеку, он и није добар пример зато што је фегет, али кад цела породица оде тамо на море па им слупају ауто и слично не треба их жалити него им се смејати
нека одрасту јбт, нека прихвате да их неко не воли као што они не воле неког другог
Види, изненадио би се колико је тих, који иду тамао и галаме како су тамо сјајно дочекани- мешанаца, који се представљају као "Срби".
Као, уосталом, и овде, по форуму.
45 година Титославије, и 23 између светских ратова, глупост и лакомисленост је вазда деце забркала...:think:
Са том разликом, што се хрватски мешанци увек изјасне као Хрвати, а наши- скоро никад као Срби.
 
Види, изненадио би се колико је тих, који иду тамао и галаме како су тамо сјајно дочекани- мешанаца, који се представљају као "Срби".
Као, уосталом, и овде, по форуму.
45 година Титославије, и 23 између светских ратова, глупост и лакомисленост је вазда деце забркала...:think:
Са том разликом, што се хрватски мешанци увек изјасне као Хрвати, а наши- скоро никад као Срби.

па и не требају нам, који ће нам *****, шта је отпало-отпало је
а нема њих много, то по новинама свако лето редовно објаве неку репортажу како је леп нпр дубровник и слично, како је супер провод и тако то, то је она прича како новине стварају лажну слику...
 
Види, изненадио би се колико је тих, који иду тамао и галаме како су тамо сјајно дочекани- мешанаца, који се представљају као "Срби".
Као, уосталом, и овде, по форуму.
45 година Титославије, и 23 између светских ратова, глупост и лакомисленост је вазда деце забркала...:think:
Са том разликом, што се хрватски мешанци увек изјасне као Хрвати, а наши- скоро никад као Срби.

U Hrvatakoj se i “cisti” Srbi izjasnjavaju Hrvatima, takva klima.
Zato kod vas u Bg Natasa Kandic moze da samara starca kojem su sina vojnika raskomadali u zutoj kuci, pa se zato i odrzavaju siptarake priredbe a neizostavlja se i slaganje cipela u centru svakog jula za srebrenicke bosnjane.
Normalno je da se onda takvi ovako docekuju kad dodju da promovisu taj Bg u njihovoj kuci.
 
U Hrvatakoj se i “cisti” Srbi izjasnjavaju Hrvatima, takva klima.
Zato kod vas u Bg Natasa Kandic moze da samara starca kojem su sina vojnika raskomadali u zutoj kuci, pa se zato i odrzavaju siptarake priredbe a neizostavlja se i slaganje cipela u centru svakog jula za srebrenicke bosnjane.
Normalno je da se onda takvi ovako docekuju kad dodju da promovisu taj Bg u njihovoj kuci.
Па, тако то изгледа под окупацијом, ама џаба ја овде цртам.
 
U Hrvatakoj se i “cisti” Srbi izjasnjavaju Hrvatima, takva klima.
Zato kod vas u Bg Natasa Kandic moze da samara starca kojem su sina vojnika raskomadali u zutoj kuci, pa se zato i odrzavaju siptarake priredbe a neizostavlja se i slaganje cipela u centru svakog jula za srebrenicke bosnjane.
Normalno je da se onda takvi ovako docekuju kad dodju da promovisu taj Bg u njihovoj kuci.

идиоти још нису схватили да је мулти-култи пројекат за који се они залажу, а чији центар покушавају да сместе у Београд, барем медијски центар, мртав
и сад ако кренеш да гуглаш нашао би крш чланака о гостовањима разних сподоба из бивших сфрј република у Србији, нарочито Београд и Нови Сад, они их довлаче и плаћају им наступе
и, што је најсмешније, они себе виде као некакву културну елиту и тако те ствари
 
Poslednja izmena:
Meni samo nije jasno zašto su bili u dresu ako već znaju kakva je situacija.

Нису били у дресу него у мајицама клуба преко којих су имали јакне..........:cool:....... а конобар је завиривао па провалио...

Никада се ништа слично није десило у Србији а и такмичари и навијачи носе њихове обележја - једноставно 'рвати су кретени које све треба одавде најурити И ПОДИЋИ ЗИД........ нек' се носе у три лепе заувек.........
 

Za njih su svi jugosloveni, građani iz Bg Srbočetnici kako god da se ovi predstavljali. I uvijek će ovako da prođu.

Inače ovo nije prvi put, mnogo je gore bilo kad su ranije napali vaterpoliste i navijače tamo sredinom 2000-tih, tad su isto iz čista mira (valjda jer su ovi isto tako bili naivni da oni nisu toliko agresivni i jer je to utakmica pobogu- znate one gluposti koje građani i yugo zaluđenici uvijek spominju kako bi se uvukli u pedu dokazanim neprijateljima)
 
Па, тако то изгледа под окупацијом, ама џаба ја овде цртам.

Okupiran narod se bori za slobodu, a to su ipak robovi, cast izuzecima koji su u manjini.

- - - - - - - - - -

идиоти још нису схватили да је мулти-култи пројекат за који се они залажу, а чији центар покушавају да сместе у Београд, барем медијски центар, мртав
и сад ако кренеш да гуглаш нашао би крш чланака о гостовањима разних сподоба из бивших сфрј република у Србији, нарочито Београд и Нови Сад, они их довлаче и плаћају им наступе

Da dobijem na Lottu Beogradu bi poklonio Tompsonov koncert za NG, pa nek’ kosta sta kosta. :lol:
Ne sumnjam da bi uz malo marketinga Arena bila puna.
 
Okupiran narod se bori za slobodu, a to su ipak robovi, cast izuzecima koji su u manjini.

- - - - - - - - - -



Da dobijem na Lottu Beogradu bi poklonio Tompsonov koncert za NG, pa nek’ kosta sta kosta. :lol:
Ne sumnjam da bi uz malo marketinga Arena bila puna.

.

Ладно би одржао низ концерата.

Као мерлин или како се већ зове...

.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top