Vaterpolisti Crvene zvezde napadnuti u Splitu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti sad pricas u stilu kao da su sportisti napali sportiste. Ovo je napad HULIGANA kojima je svejedno jel taj iz drugog kluba sportaš ili navijač, kao da njima treba pozivnica ili nagovaranje da rade sranja.

Ma normalno...kad Hervatah izazovu shranjah, to su huligani, kad neka deca ne ustanu na hervatsku himnu, to je izgradnja Velike Srbije...

Ghovna ste neopevana...
 
Го*на усташка остају то што јесу и то што су увек били, а овом "храбром" ђетићу, који је из мора викао, да није Србин, већ црногорац, одмах би написао исписницу из ЦЗ, па нек иде тамо одакле је. Далеко му лепа кућа.
 
напад је на националној основи, доказ је онај несрећни црногорац који је из воде цмиздрио да он није Србин, маните се хулигана и сличних спинова..

укинути регионалну лигу и квит.

Treba ukinuti i međunarodna takmičenja
Srbija 2012. Europsko prvenstvo u rukometu
Dobri Srbi koji mrava ne bi zgazili i samo najbolje mišljenje imaju o drugima došli na utakmicu uživati u sportu i družiti se sa navijačima iz drugih drzava.

Sama utakmica bila je u drugom planu s obzirom na sve što se događalo na tribinama. Skoro 20 tisuća navijača Srbije, a dobar dio njih bio je naoružan četničkim obilježjima, kovanicama, bocama i kamenjem, cijelu utakmicu nije skidao pogled s Hrvata na parketu.

Ti navijači nisu navijali za Srbiju, bili su tamo kako bi vrijeđali Hrvatsku. Uz standardni repertoar uvreda (hrvatska himna nije se ni čula od silnih zvižduka), srpski navijači pokušali su napasti ono malo hrvatskih, no srećom u tome ih je policija ispriječila, a hrvatski golmani morali su se, osim lopti koje su im pucali srpski reprezentativci, boriti i protiv lasera s tribina.
Ipak, trenutak koji je obilježio ovu utakmicu dogodio se na poluvremenu, kad je jedan idiot s tribina, pokušavajući pogoditi Ivana Balića i Slavka Golužu, kovanicom u oko pogodio srpskog reprezentativca Žarka Šešuma, teško mu ozlijedivši rožnicu oka.

 
ZA nepune dve decenije, u Srbiji u obračunima u kojima su učestvovali ustaski huligani, živote je izgubilo deset osoba, među kojima ima i stranih državljana. Koliko je njih lakše i teže povređeno, teško je izbrojati. Odgovorni su uglavnom završavali pred sudom, gde su dobijali manje ili veće kazne zatvora. Ipak, ima i slučajeva koji su do danas ostali nerasvetljeni.

http://m.novosti.rs/vesti/naslovna/...l:711055-Navijacki-sukobi-odneli-deset-zivota
glupi stvore ovo su dogovorene tuce ,a cesto i kriminalni obracunu .Vecina tih "navijaca" su kriminalci uglavnom u svetu narkotika.
 
Да поновим по ко зна који пут, сви ми који смо били под Турцима смо много добро прошли, замисли да спаднеш на то да бијеш људе моткама јер ти је неко рекао да испод тренерке имају дрес Црвене звезде.
 
Treba ukinuti i međunarodna takmičenja
Srbija 2012. Europsko prvenstvo u rukometu
Dobri Srbi koji mrava ne bi zgazili i samo najbolje mišljenje imaju o drugima došli na utakmicu uživati u sportu i družiti se sa navijačima iz drugih drzava.

Sama utakmica bila je u drugom planu s obzirom na sve što se događalo na tribinama. Skoro 20 tisuća navijača Srbije, a dobar dio njih bio je naoružan četničkim obilježjima, kovanicama, bocama i kamenjem, cijelu utakmicu nije skidao pogled s Hrvata na parketu.

Ti navijači nisu navijali za Srbiju, bili su tamo kako bi vrijeđali Hrvatsku. Uz standardni repertoar uvreda (hrvatska himna nije se ni čula od silnih zvižduka), srpski navijači pokušali su napasti ono malo hrvatskih, no srećom u tome ih je policija ispriječila, a hrvatski golmani morali su se, osim lopti koje su im pucali srpski reprezentativci, boriti i protiv lasera s tribina.
Ipak, trenutak koji je obilježio ovu utakmicu dogodio se na poluvremenu, kad je jedan idiot s tribina, pokušavajući pogoditi Ivana Balića i Slavka Golužu, kovanicom u oko pogodio srpskog reprezentativca Žarka Šešuma, teško mu ozlijedivši rožnicu oka.



Daklem, huligani.

Nego, podseti me, koliko smo hrvatskih reprezentativaca tada napali šipkama i bacili u Savu?

A podseti me i Kranja ono 2003-4 kad je bilo, kada je vaša stoka, u stranoj zemlji, na terenu, na međunarodnom takmičenju, napala sve što je srpsko?

- - - - - - - - - -

Да поновим по ко зна који пут, сви ми који смо били под Турцима смо много добро прошли, замисли да спаднеш на то да бијеш људе моткама јер ти је неко рекао да испод тренерке имају дрес Црвене звезде.

Nego šta smo.

Čak je i pola Hrvata koji su bili pod Turcima duže nego mi kulturnije od ove četvrtine što su bili pod Talijanima i Švabama do juče...
 
Да поновим по ко зна који пут, сви ми који смо били под Турцима смо много добро прошли, замисли да спаднеш на то да бијеш људе моткама јер ти је неко рекао да испод тренерке имају дрес Црвене звезде.

Da zamisli da napadnes ljude oružjem jer ne navijaju za istu stranu.

Srbija 2012.

"Međutim, prava drama počela se događati nakon te utakmice sa Francuskom. U Veterniku, na izlazu iz Novog Sada, tridesetak huligana je iz zasjede kamenjem napalo kolonu automobila i autobusa s hrvatskim tablicama, koja se kretala prema granici. U koloni su se nalazili navijači koji su se vraćali s utakmice Hrvatska - Francuska.

Odmah nakon ovog incidenta, koji se dogodio u 20:45, u novosadskom naselju Detelinara privedena su četiri Beograđana, osumnjičena za sudjelovanje u incidentu. Još jedna osoba je privedena nakon što je, u neposrednoj blizini hale SPENS, primijećena kako skida tablice s vozila hrvatskih registracija i na njima sprejem ispisuje četiri S.
Napadi na hrvatske navijače nastavljeni su. U zasjedi na izlazu iz Novog Sada ozlijeđena su dva hrvatska navijača, na benzinskoj postaji u Rumi zapaljen je kombi hrvatskih navijača, a jedan navijač jedan uboden nožem i hitno je prebačen novosadski Urgentni centar.

Hrvatski navijači napadnuti sjekirama, kamenim blokovima, noževima i palicama

Ovim incidentima prethodili su veliki sukobi u samom Novom Sadu. Oko 20 sati u Futoškoj ulici kamenovana je kolona automobila s hrvatskim navijačima, a istovremeno su na jednom parkingu demolirana tri automobila iz Osijeka, dva iz Zagreba i jedan iz Županje, a jedno vozilo napadnuto je sjekirom. U ovim napadima bilo je više ozlijeđenih navijača hrvatske reprezentacije, uglavnom od udaraca palicama, metalnim šipkama i kamenim blokovima."

- - - - - - - - - -

Daklem, huligani.

Nego, podseti me, koliko smo hrvatskih reprezentativaca tada napali šipkama i bacili u Savu?

A podseti me i Kranja ono 2003-4 kad je bilo, kada je vaša stoka, u stranoj zemlji, na terenu, na međunarodnom takmičenju, napala sve što je srpsko?

- - - - - - - - - -



Nego šta smo.

Čak je i pola Hrvata koji su bili pod Turcima duže nego mi kulturnije od ove četvrtine što su bili pod Talijanima i Švabama do juče...

Pa nismo nikog bacili nigdje, o čemu pričaš?

- - - - - - - - - -

Daklem, huligani.

Nego, podseti me, koliko smo hrvatskih reprezentativaca tada napali šipkama i bacili u Savu?

A podseti me i Kranja ono 2003-4 kad je bilo, kada je vaša stoka, u stranoj zemlji, na terenu, na međunarodnom takmičenju, napala sve što je srpsko?

- - - - - - - - - -



Nego šta smo.

Čak je i pola Hrvata koji su bili pod Turcima duže nego mi kulturnije od ove četvrtine što su bili pod Talijanima i Švabama do juče...

Pola Hrvata bilo duže pod Turcima od Srba????
Bome vas dobro hrane "istorijom" kod vas.
 
Daklem, huligani.

Nego, podseti me, koliko smo hrvatskih reprezentativaca tada napali šipkama i bacili u Savu?

A podseti me i Kranja ono 2003-4 kad je bilo, kada je vaša stoka, u stranoj zemlji, na terenu, na međunarodnom takmičenju, napala sve što je srpsko?

Da te citiram "Daklem, huligani".

- - - - - - - - - -

Dobro, podseti me koliko je hrvatskih reprezentativaca skočilo u Savu, jer su ih zli Srbi napali?

Nisu mogli napasti jer je bilo zabranjen izlazak zbog atmosfere u drustvu u Srbiji i najava napada, policija nije htjela riskirati, što se kasnije ispostavilo ispravnim.
Cudi me da ovi vaši su se šetali Splitom do Rive i nisu bili odmah napadnuti od ljudi koje su sretali. Mora da je ipak do huligana.
 
Da te citiram "Daklem, huligani".

- - - - - - - - - -



Nisu mogli napasti jer je bilo zabranjen izlazak zbog atmosfere u drustvu u Srbiji i najava napada, policija nije htjela riskirati, što se kasnije ispostavilo ispravnim.
Cudi me da ovi vaši su se šetali Splitom do Rive i nisu bili odmah napadnuti od ljudi koje su sretali. Mora da je ipak do huligana.

Није до хулигана него конобара, угоститељског радника.
 
Pola Hrvata bilo duže pod Turcima od Srba????
Bome vas dobro hrane "istorijom" kod vas.

Malo provociram...:per:

Mada, najveće hercegovačke Hrvatine su bile efektivno pod Turcima od 1460 i neke, do 1878. a to je više i duže nego Srbi u Šumadiji ili Crnoj Gori, recimo...

- - - - - - - - - -

Nisu mogli napasti jer je bilo zabranjen izlazak zbog atmosfere u drustvu u Srbiji i najava napada, policija nije htjela riskirati, što se kasnije ispostavilo ispravnim.
Cudi me da ovi vaši su se šetali Splitom do Rive i nisu bili odmah napadnuti od ljudi koje su sretali. Mora da je ipak do huligana.

Jbga, vaša amaterska policija ne radi svoj posao.

Kod nas u Srbiji se zna, mi mrzimo Hrvate, napadamo ih svakodnevno, i policija ne dozvoljava situacije u kojima može biti incidenata.

U Hrvatskoj se očigledno policija ne ponaša u skladu sa situacijom, i onda se Hervatah, koji su tradicionalno tankijeh živaca, nađu isprovocirani.

Recimo, pomenuti konobar, pa pozove drugare huligane.

Mada, Srbi su sami krivi. Da ih nema, ne bi bilo ni problema...
 
Го*на усташка остају то што јесу и то што су увек били, а овом "храбром" ђетићу, који је из мора викао, да није Србин, већ црногорац, одмах би написао исписницу из ЦЗ, па нек иде тамо одакле је. Далеко му лепа кућа.

kako je postupila Turska, kada je ambasadorka te zemlje u Ugandi nosila kostim ,,Jelene trojanske"...
 
kako je postupila Turska, kada je ambasadorka te zemlje u Ugandi nosila kostim ,,Jelene trojanske"...

Ma turska je sila,Srbijom još uvek vladaju kroato-komunisti i titosloveni
Koj će qurac restlovi onoh hrvatskog hohštaplera i masovnog ubice u sred Beograda,koj će qurac one silne hrvatske firme po Srbiji,u Beogradu još uvek postoje ulice,hrvatska pa zagrebačka,pa splitska,pa dalmatinska,pa vatroslava lisinskog,pa karlovačka,pa slavonska...i niko nije razbijao te table a trebao bi,barem oni čija je rodbina preklana od ustaša
 
Poslednja izmena:
Ma turska je sila,Srbijom još uvek vladaju kroato-komunisti i titosloveni
Koj će qurac restlovi onoh hrvatskog hohštaplera i masovnog ubice u sred Beograda,koj će qurac one silne hrvatske firme po Srbiji,u Beogradu još uvek postoje ulice,hrvatska pa zagrebačka,pa splitska,pa dalmatinska,pa vatroslava lisinskog,pa karlovačka,pa splitska...i niko nije razbijao te table a trebao bi,barem oni čija je rodbina preklana od ustaša

masa srba se još uvek oseća jugoslovenima i pate za josipom brozom...najlogičnije objašnjenje
 
masa srba se još uvek oseća jugoslovenima i pate za josipom brozom...najlogičnije objašnjenje

Zato nam se ovo i dešava da svakakva fukara i ološ piša po srpskom narodu
Izgubili smo dostojanstvo i poštovanje čim smo dozvolili hrvatskom ološu i srbožderu da nas vodi 35 godina a i dalje dozvoljavamo da nam njegovi učenici vode ovu zemlju
 
Ује .... не ваде Pogledajte prilog 531766

wfewfwef.jpg

index hr

стварно какво је море у фебруару :hahaha:
 
Да поновим по ко зна који пут, сви ми који смо били под Турцима смо много добро прошли, замисли да спаднеш на то да бијеш људе моткама јер ти је неко рекао да испод тренерке имају дрес Црвене звезде.

A ko je na smrt prebio , u sred Beograda, onog Francuza Tatona?
 
S jedne strane ne treba se ljutiti na Hrvate jer kod njih je takva atmosfera da je pravo čudo što su vaterpolisti uopšte ostali živi. A trošiti reči na osudu ustašoida bilo bi kao kad bi gubili vreme osuđivajući ISIL što ljudima seku glave.
S druge strane teleća blentavost vaterpolista i njihovog rukovostva koji su izašli u kafić i grad kao da su otišli u neku civilizaciju jeste za svaku osudu.
S treće strane treba znati da u svetu postoje neke konstante i na njih uvek treba računati a jednu od njih je još drug Tito ukazao; naime ta konstanta je da će Crnogorac uvek izdati saveznika.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top