RTS i dranje koze narodu

dilandog

Početnik
Poruka
27
Svaka cast majstore! Povratak i dominacjija!Ovo je za Noleta
Da se osvrnem na RTS...ljudi mi od svoje bede izdvajamo pare za tu uvek rezimsku televiziju...zamislite,poslali nekog lika kao izvestaca na AO,kome mi placamo avionske karte,smestaj,dnevnice 14 dana,a on se ukljuci u Dnevnik na minut i kaze dve recenice...isto tako i onaj na Pariz Dakar...,koga bre to u Srbiji zanima i koga mi tamo imamo da se onaj svrcka po Latinskoj Americi nedeljama i nesto izvestava...alooo,bre,jel vi to vucete ovaj narod za nos i primate masne plate zavlaceci nama ruke u dzepove?!Sramota za ovu drzavu i ovu medijsku kucu! a pretplatu deljete i fukarski povecavate da bi imali za vase izivljavanje...sve isto ko kod Slobe...nemoj posle da kukate ,kada se ogadite narodu pa krene g....... motkama da vas vija.
 
Poslednja izmena:
posle ovih parola trebalo bi da objasnis na koji rezim mislis i zasto je isto kao kod slobe?

Ja ne mislim da vlast ima uticaj na RTS, ali rezim ima. Vladari iz senke direktno uticu i na pljacku

i na programski sadrzaj.

Mislim da bi tek podivljao kada bi znao kolike se pare odvajaju iz televizijskog budzeta za promociju raznih dogadjaja nevaznih vlastima

i koje dzukele u televiziji i van nje otimaju pare.
 
posle ovih parola trebalo bi da objasnis na koji rezim mislis i zasto je isto kao kod slobe?

Ja ne mislim da vlast ima uticaj na RTS, ali rezim ima. Vladari iz senke direktno uticu i na pljacku

i na programski sadrzaj.

Mislim da bi tek podivljao kada bi znao kolike se pare odvajaju iz televizijskog budzeta za promociju raznih dogadjaja nevaznih vlastima

i koje dzukele u televiziji i van nje otimaju pare.

Da ti objasnim ako ti nije jasno u vezi rezima....ovaj sad,cijem vodji ljube stope I aplaudiraju mu cak I kad se nakaslje...isti su kao I ona bagra Milosevicevska I Mirina a koja je I sada na vlasti...ali,da ne bude zabune,sto se RTSa tice isli su niz dlaku svima,jer parazitiraju,pa tako I onim lopinama dosovskim,pa Djindjidjevskim...sve te sline koje celog zivota jedu hleb od politike,bogate se,razradjuju biznis,suruju sa krimosim,uzimaju pare od tajkuna,prodaju drzavne tajne raznim stranim sluzbama,smrcu koku kod raznih Siptara,Kumova...a posle ih pobiju tj streljaju,I izraziraju akciju,da ne bi bili svedoci....i te bitange su bile zvezde RTSa takodje
 
Placana je pretplata i za vreme Tita.Koliko je gorih stvari sto nam cine,pa se ovo i ne primecuje.Mada bistvarno trebali da odvoje od Strujomera,jer je sve vise naroda u Srbije bez struje,pa i bez televizora.Ko moze da placa nek placa,a ko ne treba ih ostaviti na miru.mada i nas koji imamo kablovski internet,ili bilo koji drugi,duplo placamo,sto nije u redu.Sta vredi kad vlast kroji zakone prema sebi.Od tih para,RTS placa porez i opet drzavi u kasu.
 
To sto je povecana pretplata na TV koja je u stvari drzavna TV stanica,to je ocigledan bezobrazluk.Koliko god ljudi intelketualaca poznajem,niko od nas UOPSTE NE
GLEDA NIKADA tu "friziranu" TV Stanicu,koja radi po diktatu Direktora Bujosevica.Nikada u zadnje vreme,nisam cuo da neko uopste i spominje tu TV Stanicu.
Verujem da jedino neko u ruralnim oblastima prati program ove omrznute TV Stanice.A i ti koji je gledaju,oni jadni mz:mrgreen:oraju,jer druge TV stanice ni nemaju.z:((
 
To sto je povecana pretplata na TV koja je u stvari drzavna TV stanica,to je ocigledan bezobrazluk.Koliko god ljudi intelketualaca poznajem,niko od nas UOPSTE NE
GLEDA NIKADA tu "friziranu" TV Stanicu,koja radi po diktatu Direktora Bujosevica.Nikada u zadnje vreme,nisam cuo da neko uopste i spominje tu TV Stanicu.
Verujem da jedino neko u ruralnim oblastima prati program ove omrznute TV Stanice.A i ti koji je gledaju,oni jadni mz:mrgreen:oraju,jer druge TV stanice ni nemaju.z:((

Gledam Vucica kada se obraca novinarima i smejem se dileji z:((z:((z:((
 
Da ti objasnim ako ti nije jasno u vezi rezima....ovaj sad,cijem vodji ljube stope I aplaudiraju mu cak I kad se nakaslje...isti su kao I ona bagra Milosevicevska I Mirina a koja je I sada na vlasti...ali,da ne bude zabune,sto se RTSa tice isli su niz dlaku svima,jer parazitiraju,pa tako I onim lopinama dosovskim,pa Djindjidjevskim...sve te sline koje celog zivota jedu hleb od politike,bogate se,razradjuju biznis,suruju sa krimosim,uzimaju pare od tajkuna,prodaju drzavne tajne raznim stranim sluzbama,smrcu koku kod raznih Siptara,Kumova...a posle ih pobiju tj streljaju,I izraziraju akciju,da ne bi bili svedoci....i te bitange su bile zvezde RTSa takodje

Koliko se ja razumem u logiku, tebi taj deo nedostaje u shvatanju. Menjaju se vlasti ili slike u vlasti, ali se ne menja sustina vladanja, a tebi to nista ne govori. Recimo da ti logika malo radi shvatio bi da se vlast ne menja, nego samo slike.
Ako pocnes negde odakle bi mogao da se setis u srbiji su slike na vlasti bili stambolici i minici, pa je u to vreme i ustolicena vladavina koja i danas traje,
milosevic je uneo vazne promene tipa objedinjenja drzave i ocuvanje integriteta, medjutim kada je dirnuo u kriminal skinut je s vlasti i ubijen, isto se desilo i djindjicu, vucic je mekan prema kriminalu i pusta EU da ga resava jer je kriminal medjunarodni.
E, sad RTS kao i drugi drzavni resursi su u rukama kriminala i zato je drzava neefikasna, skupa i nepotrebna narodu, ali je potrebna kriminalu da se maskira. Mnogi se cak i ne maskiraju, jer im niko ne moze nista dok drze pravosudje i vojsku pod kontrolom.
Vojne parade i paradiranje ministara su za spoljnju upotrebu i to ne smeta kriminalu, kao ni zastita zena u pravosudju sto je foliranje, jer su zene najvise ugrozene kod kriminalaca maskiranih u elitu.
 

Back
Top