Tramp: Moguće vanredno stanje zbog zida na granici sa Meksikom

Мислим да би требало питати тетка Ангелу где су однели шут од Берлинског зида, можда би могло нешто да се употреби...:deda:

Ja sam skoro rasturao šupu tamo u dnu dvorišta, imam neke letve sa rdjavim ekserima :D
Rado ću donirati.
Ko se nabode, tetanus mu ne gine 100% :hahaha:
 
Ja sam skoro rasturao šupu tamo u dnu dvorišta, imam neke letve sa rdjavim ekserima :D
Rado ću donirati.
Ko se nabode, tetanus mu ne gine 100% :hahaha:

Мени се срушио део пољског тоалета у дну дворишта, па ја могу да донирам тих неколико цигли што су отпале.

- - - - - - - - - -

Хоћеш да те историја памти као "трговца смрћом", који је продавао наоружање једној страни?z:cry:

Роки, што си променио налог?
 
Мени се срушио део пољског тоалета у дну дворишта, па ја могу да донирам тих неколико цигли што су отпале.

Mozes. I TrOLU, pa i tROLU. Nemoj samo da im saljes letece cigle. Ne snalaze se bash dobro sa hvatanjem. I ne u vugla. Pa ce posle biti po tabloidima: STOP KRVAVIM CIGLAMA.

Mozes da im doniras i neke po izboru (tecne, ili tvrde) fekaljije. Da rasteretis poljski WC. Valja se. :zelenko2:

_nobody_
 
realDonaldTrump:
Humanitarian Crisis at our Southern Border. I just got back and it is a far worse situation than almost anyone would understand, an invasion! I have been there numerous times - The Democrats, Cryin’ Chuck and Nancy don’t know how bad and dangerous it is for our ENTIRE COUNTRY....

DwpISrsUUAAedNw.jpg


_nobody_
 
To je kada si ceo zivot ziveo u smrdljivom komjunizmu, pa imas idole. Recimo, TITA. Pa Zlobu. Pa vozda Pedeva. I ideale. Samoupravni socijalizam. Pa srpska demokratija, koja je nista drugo nego cisti kriminal.

Ja sam mojih poslednjih 30ak godina ziveo ovako:


Ja sam onaj manji... Bobcat! I za mene ne postoje ideali. Sloboda je moj jedini ideal. Velika gomila $$$ sluzi meni licno samo jednom cilju: ODBRANI moje Slobode. Da ja radim sta ja bash hocu (ali da ne ugrozavam druge, i da ja zivim, a da pustim druge da umru). Recimo, da vama svima pokazem prst... I da vas nateram da vasa sranja izjede pa ko? Pa vi, koji ste ih i napravili!

To vi nikada NISTE razumeli, niti imali, niti cete razumeti, niti imati. Niti vasi potomci. Svi do 5og kolena (if?). :tambalamba:

_nobody_
 
I da... TrOLO, vi ste taoci takvih strasnih sranja koje ste napravili? Zar ne shvatas? I da, ja svakako mogu mnoga ta sranja da popravim. Ali zasto? pa TI si ih pravio, druze komjunisto, TI i tvoji potomci treba da ih pojedete, i popravite. :hahaha:

Navikli ste da pravite sranja, i da NEHAJNO naredite da drugi ta sranja pociste za vama. A ne... Ne mere, Vreme Danasnje! :nono3:

:lol: :lol: :lol:

To je PRAVA ZAPADNA demokratija, druze KOMJUNISTO! Napravis sranje, MORAS ga sam popraviti! :cepanje:

_nobody_
 
Ja sam taj koji je celog života radio ŠTA JE HTEO!
A TI si radio šta ti je GAZDA iz Germanije NAREDJIVAO :D
Kao što SAM reče 10h dnevno, 6 dana u nedelji :rtfm: :hahaha:

Ja sam za to vreme pio vinjak u kafani preko puta fabrike z:)
TI ćeš o slobodi da mi pričaš :hahaha:

Upravo zato. Zato ti je i ovako. Zato si i ocajnik (kakav si ti ocajnik, Boze me sacuvaj... :lol: :lol: :lol:), jer nikada nista u zivotu radio nisi. I zato pokusavas da me uvaljas u ta svoja goMna, a ustvari, uvaljao si svoju decu i unuke, potomke. Potrosio si njihovu Buducnost! Oni se valjaju u tvojim goMnima.

Ja sa tim nemam apsolutno nista. Izvini... :bye:

_nobody_
 
Ja sam taj koji je celog života radio ŠTA JE HTEO!
A TI si radio šta ti je GAZDA iz Germanije NAREDJIVAO :D
Kao što SAM reče 10h dnevno, 6 dana u nedelji :rtfm: :hahaha:

Ja sam za to vreme pio vinjak u kafani preko puta fabrike z:)
TI ćeš o slobodi da mi pričaš :hahaha:
Мени се чини да њега само изједа љубомора, што он никад то није доживео...
Шта мислиш?z:mrgreen:
 

Back
Top