Predsednik USA Donald Tramp - diskusija o Trampu

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.797
E ovako mislim da bi bilo super da imamo jednu ovakvu temu gde bismo pričali o Trampu pošto se svuda priča o njemu i što je istina i što nije i podmeću mnoge stvari pa da razlučimo šta je istina i uopšte da diskutujemo o njegovom mandatu, medijskoj kampanji protiv njega i borbi sa Demokratama itd
 
Dobar je Tramp u odnosu na njegove prethodnike, mada jeste klasican populisticki lider. Puno obecava, a malo uradi. Eto, kada je Hilari u onoj predizbornoj debati rekla "Jako je dobro sto neko sa temperamentom kao Donalad Tramp ne upravlja zakonom u nasoj drzavi ", Tramp je odgovorio "Zato sto bi ti bila u zatvoru.". Nista, i dalje cekam da Hilari ode u zatvor... :lol:
 
Dobar je Tramp u odnosu na njegove prethodnike, mada jeste klasican populisticki lider. Puno obecava, a malo uradi. Eto, kada je Hilari u onoj predizbornoj debati rekla "Jako je dobro sto neko sa temperamentom kao Donalad Tramp ne upravlja zakonom u nasoj drzavi ", Tramp je odgovorio "Zato sto bi ti bila u zatvoru.". Nista, i dalje cekam da Hilari ode u zatvor... :lol:

Jedan tako cekao, pa umro. Kao sto su milioni cekali u Srbiji da bude bolje, pa otisli na socijalu od ~200 evra mesecno, pa tiho cekaju da ih Bog uzme sebi, gladne i bedne. :pop:

_nobody_
 
E ovako mislim da bi bilo super da imamo jednu ovakvu temu gde bismo pričali o Trampu pošto se svuda priča o njemu i što je istina i što nije i podmeću mnoge stvari pa da razlučimo šta je istina i uopšte da diskutujemo o njegovom mandatu, medijskoj kampanji protiv njega i borbi sa Demokratama itd

Diletant.

Slabo se razume u spoljnu politiku, a ne zeli nikoga da slusa.

U ekonomskoj sferi, uzimao je zasluge za Obimne odluke.

Najveci uspeh je razbijanje PC kulture, ali mozda ce njegovim odlaskom da postane jos jaca.

Davi nevidjeno sa "Fake News", cim nesto zabrlja.
 
E ovako mislim da bi bilo super da imamo jednu ovakvu temu gde bismo pričali o Trampu pošto se svuda priča o njemu i što je istina i što nije i podmeću mnoge stvari pa da razlučimo šta je istina i uopšte da diskutujemo o njegovom mandatu, medijskoj kampanji protiv njega i borbi sa Demokratama itd

Njegov deda je poreklom Nemac.Posle 8 godina života u Americi vratio se u Nemačku.
Prvi problem što je dobio-izgubio je državljanstvo što je jako pozitivno.Rasudite sami
kako je tu svoju situaciju iskoristio za sebe.
 
Dobar je Tramp u odnosu na njegove prethodnike, mada jeste klasican populisticki lider. Puno obecava, a malo uradi. Eto, kada je Hilari u onoj predizbornoj debati rekla "Jako je dobro sto neko sa temperamentom kao Donalad Tramp ne upravlja zakonom u nasoj drzavi ", Tramp je odgovorio "Zato sto bi ti bila u zatvoru.". Nista, i dalje cekam da Hilari ode u zatvor... :lol:

Не рисе!!!

Трамп је један од ретких који се максимално труди да испуни изборна обећања.
 
Трамп је један од ретких који се максимално труди да испуни изборна обећања.

Zid gura kao buldozer. Pozdravljam... A ne ja 1997. rentalom ulazim iz USA u Tihuanu, a naredjane meksicke i latinoramericke polugole prostitutke uza zid, 200 metara od granice, i deru se makroi na mene: gringo, pogledaj sise i dupe, $15 USD sat, za tebe ova sledeca lepota za $12 USD na sat... :udriglavu:

To zivotno zadovoljstvo i slicna da ostanu sa one, meksicke, strane zida, to kaze Trumpet. :aha2:

_nobody_
 
Njegov deda je poreklom Nemac.Posle 8 godina života u Americi vratio se u Nemačku.
Prvi problem što je dobio-izgubio je državljanstvo što je jako pozitivno.Rasudite sami
kako je tu svoju situaciju iskoristio za sebe.
Aj ne kenjaj, deda je otisao sa 16 gdina u USA shvatio je da moze da uspe i da zaradi pare sa kupelarijaima na Zapadu pa je tako i bilo,
kada je "sazreo" vratio se u svoje nemacko selo, poveo devojku u u Ameriku i tako je nastala dinastija Tramp. I sam Tramp (Donald)
pise da je njegova baka bila smrtno nesrecna i pogubljena u tom za nju nemogucem svetu.
 
Tramp iako deluje kao populista on to nije jer razlog zašto on ne može dosta stvari da sprovede su Kongres i Ustavni sud plus mediji. Na primer da je u Americi autokratski sistem sve bi sproveo. Populista je neko ko mnogo priča, može sve to da sprovede al ne sme ili neće.
Pa moze da sprovede kojesta, ali ne sme jer je USA ipak demokratska drzava gde ne sme ni predsednik da radi ( cak i ako mu je ime Tramp)
da radi sta god hoce. Ustavni sud sada tu nema veze jer oni ne podrzavaju predsednika po cenu zivota i smrti ne postujuci Ustav.
 
E ovako mislim da bi bilo super da imamo jednu ovakvu temu gde bismo pričali o Trampu pošto se svuda priča o njemu i što je istina i što nije i podmeću mnoge stvari pa da razlučimo šta je istina i uopšte da diskutujemo o njegovom mandatu, medijskoj kampanji protiv njega i borbi sa Demokratama itd

Bla, bla, blaaa... To bi bio Tramp.

Može i ovako. Citati i značajne misli poznatih ličnosti:

"Bal bal bal..." Donald Tramp

Zna se kome se i Putin i Tramp klanjaju. Vrlo su slična ova dva političara, imaju jako važne uloge u svetskoj međunarodnoj politici, tobože se za sve pitaju i verovatno još više znaju. Jedan je tobože bitan zapadni faktor, drugi je istočni. Dok se oni igraju rata, neko treći profitira ko zaista i jeste bitan politički faktor, što ova dvojica nisu.

Tramp i Putin imaju jednu zajedničku karakteristiku, veoma bitnu. Obojica su klovnovi.

779804601000100980653no.jpg
 
Можда је бољи за американце. Према Србији се води иста политика, независно која опција је на власти.

Isto je bilo i dok je prvi crnac u Beloj kući bio... A mi se radovali da im napokon crnac bude predsednik.

Ali i on je isto morao da se pokloni... I isto je njihovu politiku mora oda sprovodi...

3f78f0cd9d83ba3d3399bf40e97b9f07.jpg
 
Pa da, mi smo svakako bili izvan domašaja i dejstva nuklearnih arsenala- tako da to sa nama stvarno nema nikakve veze :manikir:

Termo-nuklearne bombe za zastrašivanje i rivalstvo sa velikim zverkama, za nas su pravili tomahvake...

I tadašnji predsednik Klinton, u vreme kada nas je Amerika bombardovala, isto je morao da se pokloni onima koji su ga odabrali i doveli u Belu kuću, onima koji mu govore pišu i čiju politiku mora da sprovodi.

Pa čija je to odluka bila da se bombarduje Srbija? A pa nećemo o tome sad... Znam, nije politički korektno. Neka bude da je to zbog Bila Klintona i njegovog šuntavila.

RTXQRKQ-512x349.jpg
 
Termo-nuklearne bombe za zastrašivanje i rivalstvo sa velikim zverkama, za nas su pravili tomahvake...

I tadašnji predsednik Klinton, u vreme kada nas je Amerika bombardovala, isto je morao da se pokloni onima koji su ga odabrali i doveli u Belu kuću, onima koji mu govore pišu i čiju politiku mora da sprovodi.

Pa čija je to odluka bila da se bombarduje Srbija? A pa nećemo o tome sad... Znam, nije politički korektno. Neka bude da je to zbog Bila Klintona i njegovog šuntavila.

RTXQRKQ-512x349.jpg
Mislim ja- da su svi izuzev Trampa malo preterivali u provociranju Rusije...
 

Back
Top