FORMIRANA VOJSKA KOSOVA

А шта да кажем...Знаш и сам "брате" да ми Параћинци нисмо никакви Срби, ниједном на локалним изборима нисмо гласали за СПС, СРС и СНС!

Ne znam sta ce ti navodnici, istorija je pokazala da Srbi i Komunisti nikad nisu bili niti mogu da budu nista vise ni manje od neprijatelja. Sad kakvi su ostali Paracinci to nebi znao.
U svakom slucaju mislim da ce se Srbi ovaj put nahebati mile majke komunistima gde ih god zateknu na srpskoj zemlji :)
 
Ne budi naivan , pickoustog su odavno angažovali da odobri ovo uz dramu i predstavu za krezubu masu koja ga podržava.
Za sebe se obezbedio , i oko sebe pomoćnike...to je danas najbitnije ... To je taj individualizam, nema tu opšte dobro i interesi države ...samo neoliberalno ... Mir i dogovor i ostale gluposti.
Današnje Srbe možeš je Bati... Naučio je to još 90ih dok su gradili Srbiju na nacionalnoj osnovi... Jbg hteli smo taj nacionalizam , Juga je crkla u mukama eto šta smo ostvarili...

Trajni mir i ekonomski napredak [emoji23]

:rotf:
 
images


Председник Србије Александар Вучић примио је вечерас амбасадора Русије Александра Чепурина, који му носи „поруку Москве“, након данашње одлуке Приштине о трансформацији КБС у војску Косова.

Хашим Тачи са припадницима безбедносних снага самопроглашене републике Косово
© AP PHOTO / VISAR KRYEZIU
„Врховни командант“ Тачи обилази „војску“, на мосту на Ибру оклопна возила Кфора (видео)


Чепурин је у Председништво Србије стигао пола сата пре најављеног ванредног обраћања председника Вучића јавности, а поводом потеза Приштине, којем се, како су данас констатовали овдашњи, али и страни медији, укључујући америчку агенцију АП, противе и Србија и НАТО.

Руски амбасадор је, на уласку у Председништво, на питање Танјуга шта је предмет ненајављеног састанка с председником Вучићем, односно носи ли Вучићу поруку Москве, кратко одговорио: „Да“.
 
Је л' има негде на ''нету'' пренос обраћања овог ''нашег'' несретника а да то нису веб странице јавне куће(сервиса) или телевизија са тзв. националном фреквенцијом?
 
Vožd jedno priča, a drugo radi.
Voždova tzv. ''srpska lista'' je i dalje u tzv. vladi Kosova.
Da je vožd hteo, ''srpska lista'' je mogla da istupi i obori Haradinajevu vladu.

Ne znam, sumljivo mi je to. Da je mogla pa valjda bi to učinila. Ili je stvar takva da su dobili od Albanaca neku ponudu koja se ne odbija. Ono pare u džep pa radi što te volja.
 
To ovde više neće da prođe. Ako titoslovenski ološ ne razume jedan od jezika ljudske vrste, da im objasnim na njihovom životinjskom - no pasaran.

имају шансу ако нас неком несрећом приме у еу и нато. то се наравно распадне а онда цртају нове границе ко шта добија од других, општи курцшлус, лов у мутном, ту се они добро сналазе. ето, да би направили њесра у Србији требао им је ww2 да дођу на власт, у нормалним околностима никад. а кад су дошли на власт рекли су да Срби немају чему да се надају. и сад неко да плаче за њима, хаха, ни у ноћним морама, нек путују далеко и нек их вода носи даље одавде. најбоље назад тамо одакле су уопште и дошли овамо.
 
A kako ce UN da izdejstvuje razoruzanje siptara i povlacenje Kfora?

I sta ce biti kad napadnemo KFOR?

Najavili su proglasenje okupacije.

Neće nitko nikoga napasti. Ne boj se. Do sutra nitko neće znati da je danas pravljena drama od sapunice.

- - - - - - - - - -

Za nas nije vazno sto su siptari pregazili sopstveni ustav jer mi taj ustav ne priznajemo, ali nasi politicari krse ustav Republike Srbije ako ne sprece formiranje tudje vojske na sopstvenoj teritoriji. Po nasem ustavu KiM je sastavni i neotudjivi deo Srbije.

Kako će to spriječiti? Nisi primjetio da srpska vojska i policija ne može već 20 godina na Kosovo? Tražiš previše od političara u Srbiji.

- - - - - - - - - -

Nismo, pregovarali smo o podeli imovine i nadleznosti.

Ali cemo doci do zamrznutog konflikta ili do priznanja.

Vjerojatniji scenarij je zamrznuti konflikt. Nešto u stilu Narodne Republkike Kine i Republike Kine (Tajvana).
 

Back
Top