Čekajući savršenog - savršenu ?

Kim Beat

Primećen član
Banovan
Poruka
775
Čekajući savršenog muškarca ili mi muškarci savršenu , ženu šta radite u medjuvremenu.
Sa kojim kriterijumima se zadovoljavate . Da li Vam vreme prolazi samo u čekanju
ili ga ispunjavate nekim nesavršenim partnerima .
Da li Vas savršeni ( savršene ) u nekom trenutku razočaraju , padnu zavese i isplivaju zablude.
Nastavite..... šta je to uopšte savršeno po Vašem kriterijumu.
 
Čekajući savršenog muškarca ili mi muškarci savršenu , ženu šta radite u medjuvremenu.
Sa kojim kriterijumima se zadovoljavate . Da li Vam vreme prolazi samo u čekanju
ili ga ispunjavate nekim nesavršenim partnerima .
Da li Vas savršeni ( savršene ) u nekom trenutku razočaraju , padnu zavese i isplivaju zablude.
Nastavite..... šta je to uopšte savršeno po Vašem kriterijumu.
Ne postoji savršena,savršen,ako što pre shvatimo da je život smešten u sferi sivog a ne belog i crnog to će nam život biti laški.Uživanje u sitnicama ,kompromisima i malim stvarima,jednostavnost savršenstva.Kad nekog takvog nadješ onda život gaziš u paru a u medju vremenu naći ću joj zamenu .....
 
Čekajući savršenog muškarca ili mi muškarci savršenu , ženu šta radite u medjuvremenu.
Sa kojim kriterijumima se zadovoljavate . Da li Vam vreme prolazi samo u čekanju
ili ga ispunjavate nekim nesavršenim partnerima .
Da li Vas savršeni ( savršene ) u nekom trenutku razočaraju , padnu zavese i isplivaju zablude.
Nastavite..... šta je to uopšte savršeno po Vašem kriterijumu.
nevidjena glupost kao nolajfer sam jer nema savrsenog,a kad isti takav nolajfer naleti eto savrsenog nolajferskog para
 
Čekajući savršenog muškarca ili mi muškarci savršenu , ženu šta radite u medjuvremenu.
Sa kojim kriterijumima se zadovoljavate . Da li Vam vreme prolazi samo u čekanju
ili ga ispunjavate nekim nesavršenim partnerima .
Da li Vas savršeni ( savršene ) u nekom trenutku razočaraju , padnu zavese i isplivaju zablude.
Nastavite..... šta je to uopšte savršeno po Vašem kriterijumu.

Ta reč je suvišna, savršenstvo
Zamisli kako je to dosadno!
Kriterijumi su mi visoki,a u nekim stvarima smešno niski.
Više bih to nazvala osećajem, odgovorom moje duše na nečiju dušu.
Ne treba čovek predugo da čeka u snovima koji veze s životom nemaju.
Ali, ne sme ni prestati da sanja, da iščekuje, ide u susret.
Jer, ako ne sanjamo, to što pronađemo i gde ostanemo, možda nas probudi jednog dana pitanjem: Kako se ovo desilo?

Nedavno sam imala priliku reći jednoj prijateljici sledeće. Ona je ostala rano udovica, mnogo su se voleli.
Onda se opet udala , stilga deca. Srećna je, ali i nije potpuno. Nedostaje joj nešto, i ne krije to.
A ja joj kažem: A šta ako je ono prvo bilo to o čemu si sanjala, i završilo je nasilu? Ne možeš to opet imati. Ali ne znači da ovo što sad imaš nema svoju lepotu. Prestani d aporediš. Srećna si žena, vidi šta si imala priliku živeti i šta živiš.
Znaš li koliko ljudi ne dobije ni tu jednu priliku?

nešto sam večeras nako...neće se ponoviti skoro:mrgreen:
 
Čekajući savršenog muškarca ili mi muškarci savršenu , ženu šta radite u medjuvremenu.
Sa kojim kriterijumima se zadovoljavate . Da li Vam vreme prolazi samo u čekanju
ili ga ispunjavate nekim nesavršenim partnerima .
Da li Vas savršeni ( savršene ) u nekom trenutku razočaraju , padnu zavese i isplivaju zablude.
Nastavite..... šta je to uopšte savršeno po Vašem kriterijumu.

ne čekam

ali dok ga ne prepoznam

volim se sa sehi momcima :rumenko:
 
ne želim da kvarim nečiju sreću :heart:

godine su bile potrebne da mi poverujes da nemam kombinacije od 5-10 pichoka, a meni ce biti potrebno vise da u ovo poverujem :)

A nekako mi i za tebe vazi ovo sto sam rekao Samanthy

- - - - - - - - - -

Vi to odgovarate na temu ili se tražite da se ne nađete na njoj?

nasli smo i ukakili i sad placemo - bar sto se mene tice
 

Back
Top