Granice prevare

Jeste li nekad sanjali kao ljubite se u snu sa nekim nepoznatim a onda se u sred poljupca setite da imate momka i kao "sta se ovo desilo" :D e taj osecaj.

ponela te privlacnost i zelja za istrazivanjem

verovatno nisi imala mnogo momaka pa zatoz:)

inace zene se teze kontrolisu upravo zbog emocija i hormona i svega - mi muski mozemo da se kontrolisemo maximalno bez problema ako hocemo

drugaciji smo dosta od vas zena ;)
 
Bas je suprotno.

Pa nisam a i ovo je vec duga duuuga veza.

Samo da znas, ovo ti nije problem niti razlog za opterecivanje

Ja sam pre 3 godine kad mi se cale operisao imao prilike da upoznam momka koji ima 22 godine i ima kancer testisa

E to su pravi problemi koje treba izbeci koliko god je moguce i ova tvoja preispitivanja deluju smesno u odnosu na takve slucajeve

Znaci ne opterecuj se bezveze, uzivaj u zivotu i donosi pametne odluke i to je
 
Nisam i necu reci. To je moja odluka. Citajuci sve ovo shvatih da sam ja najzrelija ovde ili valjda veza za mene je nesto mnogo dublje od toga da li se neko jednom poljubio sa nekim. Naravno da poljubac ne mora znaciti emocije, naravno da sam ljudsko bice i pogresila sam i naravno da radi toga ne zelim da ucinim da beko preispituje i naglasava znacaj necega sto apsolutno nema nikakav znacaj. Sem toga jedno je greska deugo obrazac ponasanja.

Ni ja ne bih rekla. A ne bih se ni sekirala. Uf, čudna mi čuda, malo si se ljubila sa nekim... Veliki greh, nema šta :lol:
 
Želim u idućem životu ovako da razmišljam :).
Hah, nije iz ličnog iskustva.... ali stvarno mislim da ljubljenje sa nekim nije neka strašna prevara, nego eto lep trenutak opuštenosti/nepažnje... pa ako si u vezi nisi robinja, valjda imaš pravo na neku slatku epizodu, malu tajnu i podsetnik da si svoja i da postoje i drugi ljudi...
 
Sta ti fali super ti je Jenni.:)

Zamisli da si sama razvedena, samohrana, pijana i neupotrebljiva.

E za to se stavlja ovaj smajli :sad2:

Ma ne fali mi, taj smajli slučajno, izgubim se u ovim novogodišnjim
trebao je biti taj :)
Pijana nekako i da zamislim, neupotrebljiva nikako, razvedena i samohrana jednom zamalo
Niko nije savršen eo sad ovaj z:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Mnogo ovde permutujem slova, negde sam pročitala da je to početni znak demencije
kuku lele
 
Evo mogu ja nešto da kažem na ovu temu....
Znaš li ti nevernice onu priču kada dodje Isus Hrist,naš Ravi voljeni,na zemlju i dovedoše mu ženu koja načini preljubu.I kazaše mu govoreći:Ova žena napravi preljubu i osramoti čovijeka svoga,da je kamenujemo kako naredi prorok Mojsije?
A On im odgovori kazući:Eto,neka je prvi od vas koji je bezgrešan počne kamenovati
A oni se pokunjiše i izadjoše napolje svi do jednog
A On joj kaza govoreći:Niko nema prava da ti zameri,evo ni Ja ti ne zameram.Idi sada i ne čini više preljube ni zla

- - - - - - - - - -

Aj dobro,ovo zla sam moguće ja dodao,čisto da ispadne da nije to ok,ali može da ti bude oprošteno,ali moraš da znaš da se zna da nije dobroz:lol:

- - - - - - - - - -

Sve u svemu,opušteno,boli te patka,samo da ti ne predje u naviku
 
Kao sto vidite, uclanila sam se na forum da bih postavila pitanje koje je licno naravno i cula misljenja iskusnijih i pametnijih, nadam se. :)

U dugoj sam vezi i skorije se desilo nesto sto me je nateralo da se osecam lose a i uzasnuto cinjenicom da sam ja to uradila. Naime desilo se da upoznam momka (vidim ga drugi, treci put u zivotu) i da prevarim momka. E sad desilo se "samo" ljubljenje pod uticajem alkohola i neke privlacnosti i apsolutno nemam nikakav osecaj prema toj osobi i ne poznajem ga da bih imala. Apsolutno sam hladna prema tom dogadjaju ali me muci naravno osecaj da bi trebalo da uradim ispravno i kazem to. Sad vagam- nisam kukavica spremna sam na posledice kakve god bile, volim decka ali bih prihvatila sve sto treba kao posledicu svoje prevare ali ne zelim i ne znam da li je neophodno povrediti nekoga... Cula sam mnoge komentare da to i nije prevara ali nisam delila to misljenje pre ovog dogadjaja.

Hahaha pa poljubac je intimniji čin nego da si mu **** popušila...***** ce sve da uradi, da ti popusi, razne perverzije, ali te nikad nece poljubiti...poljubac je vrhunac intime i svetinja...ne zavaravaj se devojčice...

- - - - - - - - - -

***** prostitutka
 
Kao sto vidite, uclanila sam se na forum da bih postavila pitanje koje je licno naravno i cula misljenja iskusnijih i pametnijih, nadam se. :)

U dugoj sam vezi i skorije se desilo nesto sto me je nateralo da se osecam lose a i uzasnuto cinjenicom da sam ja to uradila. Naime desilo se da upoznam momka (vidim ga drugi, treci put u zivotu) i da prevarim momka. E sad desilo se "samo" ljubljenje pod uticajem alkohola i neke privlacnosti i apsolutno nemam nikakav osecaj prema toj osobi i ne poznajem ga da bih imala. Apsolutno sam hladna prema tom dogadjaju ali me muci naravno osecaj da bi trebalo da uradim ispravno i kazem to. Sad vagam- nisam kukavica spremna sam na posledice kakve god bile, volim decka ali bih prihvatila sve sto treba kao posledicu svoje prevare ali ne zelim i ne znam da li je neophodno povrediti nekoga... Cula sam mnoge komentare da to i nije prevara ali nisam delila to misljenje pre ovog dogadjaja.

To Jeste prevara, jer se desio fizicki cin. Napravila si greh prema svom partneru. Priznaj mu sta se desilo, i nemoj se iznenaditi, ako ti on priredi nesto slicno.
Po Frojdu i Jungu, ti si mastala o tavom dogadjaju, i desilo bi se kad-tad.

- - - - - - - - - -

Hah, nije iz ličnog iskustva.... ali stvarno mislim da ljubljenje sa nekim nije neka strašna prevara, nego eto lep trenutak opuštenosti/nepažnje... pa ako si u vezi nisi robinja, valjda imaš pravo na neku slatku epizodu, malu tajnu i podsetnik da si svoja i da postoje i drugi ljudi...

Gresku pravis, to Jeste prevara, ako imas svog partnera, sta trazis sa drugim :?:
 
Kao sto vidite, uclanila sam se na forum da bih postavila pitanje koje je licno naravno i cula misljenja iskusnijih i pametnijih, nadam se. :)

U dugoj sam vezi i skorije se desilo nesto sto me je nateralo da se osecam lose a i uzasnuto cinjenicom da sam ja to uradila. Naime desilo se da upoznam momka (vidim ga drugi, treci put u zivotu) i da prevarim momka. E sad desilo se "samo" ljubljenje pod uticajem alkohola i neke privlacnosti i apsolutno nemam nikakav osecaj prema toj osobi i ne poznajem ga da bih imala. Apsolutno sam hladna prema tom dogadjaju ali me muci naravno osecaj da bi trebalo da uradim ispravno i kazem to. Sad vagam- nisam kukavica spremna sam na posledice kakve god bile, volim decka ali bih prihvatila sve sto treba kao posledicu svoje prevare ali ne zelim i ne znam da li je neophodno povrediti nekoga... Cula sam mnoge komentare da to i nije prevara ali nisam delila to misljenje pre ovog dogadjaja.



Nije to prevara ženo božja, samo ste malo izmenjivali alkoholnu slinu. Prevara je kad izmenjuješ vaginalnu tečnost s nekim. z:mrgreen:
 
Kao sto vidite, uclanila sam se na forum da bih postavila pitanje koje je licno naravno i cula misljenja iskusnijih i pametnijih, nadam se. :)

U dugoj sam vezi i skorije se desilo nesto sto me je nateralo da se osecam lose a i uzasnuto cinjenicom da sam ja to uradila. Naime desilo se da upoznam momka (vidim ga drugi, treci put u zivotu) i da prevarim momka. E sad desilo se "samo" ljubljenje pod uticajem alkohola i neke privlacnosti i apsolutno nemam nikakav osecaj prema toj osobi i ne poznajem ga da bih imala. Apsolutno sam hladna prema tom dogadjaju ali me muci naravno osecaj da bi trebalo da uradim ispravno i kazem to. Sad vagam- nisam kukavica spremna sam na posledice kakve god bile, volim decka ali bih prihvatila sve sto treba kao posledicu svoje prevare ali ne zelim i ne znam da li je neophodno povrediti nekoga... Cula sam mnoge komentare da to i nije prevara ali nisam delila to misljenje pre ovog dogadjaja.

"što trezan misli pijan kaže", rekoše neki pametni

kako li će da bude u braku mog misliti
 

Back
Top