klimaks

to ko neka ekstazi pilula, ta srećica ; ))

- - - - - - - - - -



ne nosi čarli nego leon, možda je lucijin brat izvini

Е, бре, давно је било, ко ће се свега сећати :lol:

А ко оно беше говорио Говори тихо и носи пса са собом?
 
I sad umesto da ja dodjem ovde i da (vas) se zaebavam... :lol:
Da se secam maminih “Otvaraj prozore”, posle 5 min “Zatvarajte prozore!” :lol:
Ja se osecam kao klimaktericna baba.

Sve te simptome oko emotivnosti, to sam ja ceo zivot. Ceo! Uvek!
Ali ovo preznojavanje nocno me ubi...
I nocas opet nisam mogla zaspati do zore, i kad sam dremnula, vec u 6 budna... ako sam i dremnula... :roll:
Vec 3-a noc
Mnogo me to nervira...
uvece budem umorna kao pas u 20h a u 1 ne mogu zaspati

Ko izmisli hormone mamicu mu!
Eto jedne stvari zasto je glupavom muskom rodu zivot laksi
I opet zive krace od nas
Tupani
 
:vatromet:

ovo je pdf koji nacesce posecuju zene
volela bih da razmenimo utiske kako se borimo sa ovom fazom zivota, bilo da je prolazimo mi, bilo neko ko je nama blizak pa to na neki nacin opet utice na nas
neko ima srece pa kroz pubertet, adolescentno doba, klimaks se provuce bez nekih oscilacija
neko kad je samo u pms-u par dana ugrozi zivot svojih clanova porodice :lol:

sta je ono sto vam je najteze palo u ovoj divnoj zivotnoj fazi :heart:

evo ja cu prva
sigurno ima dvadesetak godina da idem golisava
i uvek mi ej nekako bilo vruce
nikad ispod zimskih jakni nisam mogla da nosim dzemper ili duks
najvise sam bila obucena kad sam na -20 ispod jakne nosila rolku
inace uvek nosim samo najicu bez rukava
moram da imam neki otvoren deo koze, pa su to najcesce noge
jutros sam na -7 prosetala pse u japankama, haljini i jakni preko jer nije duvao vetar pa nije bilo hladno
odavno sam prestala da se osvcem na reakcije ljudi oko sebe, jer njima nije, a meni jeste vruce
najgora stvar koja mi se desila je sto sam upala u neopisivo bolnu fazu
celo telo me je bolelo par meseci
svaki zglob, svaka kost, svaki misic
jos uvek nisam nacisto da li je to bila kulminacija svega sto sam prozivela, pa je sa tim stavljena tacka na kraju recenice ili je to nesto sto prozivljava vecina kod koje postoji ta faza nagle oscilacije hormona
i jos jedna jako neprijatna stvar je izrazena emotivnost
u stanju sam bila da zaplacem za svaku sitnicu, ali onako iz duse i od srca
dozivim punu emociju
zeni mi se setric, isplakala sam se kao kisa
sanjam da mi je dzukelica pala sa stene, ubijem se od plakanja
gledam film neprilagodjeni - divan francuski film, svima preporucujem, gledam ga 5 puta i svaki pu na istim deonicama suze same krenu
to sam resila nekom suplementacijom
sto se ostalog tice, nema promena..sve je b.o. kao i do sada..ako me razumete :)

ajde sada vi :)
Прошле јесени видех неку кршну цуру како по лауџи изађе из теретане само у папучама, голих ногу, и помислих на тебе. :))) Имам једног познаника који је такође вреле крви, и тај лик зими испод јакне носи мајицу кратких рукава и ништа више.
 
Прошле јесени видех неку кршну цуру како по лауџи изађе из теретане само у папучама, голих ногу, и помислих на тебе. :))) Имам једног познаника који је такође вреле крви, и тај лик зими испод јакне носи мајицу кратких рукава и ништа више.

brat :)
 
А оскудније одевене лепојке на зимоћи додатно греју и мушки погледи. :) Једна од мојих бивших жена би кад зими види голуждраву цуру такву тоалету прокоментарисала: "У тим годинама ни ми нисмо размишљали о томе да ли ћемо се прехладити". :) И она је зими волела да фура краће сукњице, могло јој се, била јој циркулација добра, била је масирана. :)
 
А оскудније одевене лепојке на зимоћи додатно греју и мушки погледи. :) Једна од мојих бивших жена би кад зими види голуждраву цуру такву тоалету прокоментарисала: "У тим годинама ни ми нисмо размишљали о томе да ли ћемо се прехладити". :) И она је зими волела да фура краће сукњице, могло јој се, била јој циркулација добра, била је масирана. :)
Ovima u klimaksu treba produženo grejanje i dogrevanje da bi se anulirali efekti manjka hormona.
 
А оскудније одевене лепојке на зимоћи додатно греју и мушки погледи. :) Једна од мојих бивших жена би кад зими види голуждраву цуру такву тоалету прокоментарисала: "У тим годинама ни ми нисмо размишљали о томе да ли ћемо се прехладити". :) И она је зими волела да фура краће сукњице, могло јој се, била јој циркулација добра, била је масирана. :)

Па, ти онда за сваку ситуацију имаш пример :zcepanje:
 
Ovima u klimaksu treba produženo grejanje i dogrevanje da bi se anulirali efekti manjka hormona.

ovi sa hrono ishrane, na sajtu, su se pohvalili kako su svojim režimom ishrane ublažili nekom te simptome menopauze, tj ima taj primer

- - - - - - - - - -

Прошле јесени видех неку кршну цуру како по лауџи изађе из теретане само у папучама, голих ногу, и помислих на тебе. :))) Имам једног познаника који је такође вреле крви, и тај лик зими испод јакне носи мајицу кратких рукава и ништа више.

al on nije u klimaksu, da nije nešto drugo :think:
 
sara, to je čarlijeva sestra
gledala sam sam na našem prevodu i to kad je bilo na tv :D

Јао, морам да нађем сад на нету да одгледам :lol:

Рећи ће ћера да сам одлепила, али нека, сад имам црно на бело да нисам нормална, јер сам у - климаксу :zcepanje:
 
pa može i ona da gleda :D

Гледамо ми заједно, него она не може да се начуди како се ја толико разликујем од осталих мајки, јер сам старија од њих, а опет са њом гледам цртаће :lol:
 
Мала је још, схватиће да неке ствари немају везе са годинама...
 
А оскудније одевене лепојке на зимоћи додатно греју и мушки погледи. :) Једна од мојих бивших жена би кад зими види голуждраву цуру такву тоалету прокоментарисала: "У тим годинама ни ми нисмо размишљали о томе да ли ћемо се прехладити". :) И она је зими волела да фура краће сукњице, могло јој се, била јој циркулација добра, била је масирана. :)

Kad sam bila devojka ( i ja sam sokirana ovom recenicom :eek: :lol: ) ... izlazila sam u mini suknji, cizme do kolena, noge gole bez carapa!, gore samo neka majicica, cesto na bretele i preko kaput.
To je bio autfit za izlaske zimi.
Onda tako partijamo, pijuckamo, pa bez kaputa izadjemo napolje na -minus da zapalimo ili do trafike itd...
I to mi bilo normalno

Danas izadjem u majicici bez potkosulje ali ne bude bas na bretele :lol: mada budu ramena otvorena i nekad bas tanke...

Ja se izvinjavam, ne znam sta sam htela reci... :lol:
Mislila sam da sam odrasla i omatorila i naucila nesto ali kad malo bolje razmislim i nisam.
Isto se ponasam :malav:
 
Kad sam bila devojka ( i ja sam sokirana ovom recenicom :eek: :lol: ) ... izlazila sam u mini suknji, cizme do kolena, noge gole bez carapa!, gore samo neka majicica, cesto na bretele i preko kaput.
To je bio autfit za izlaske zimi.
Onda tako partijamo, pijuckamo, pa bez kaputa izadjemo napolje na -minus da zapalimo ili do trafike itd...
I to mi bilo normalno

Danas izadjem u majicici bez potkosulje ali ne bude bas na bretele :lol: mada budu ramena otvorena i nekad bas tanke...

Ja se izvinjavam, ne znam sta sam htela reci... :lol:
Mislila sam da sam odrasla i omatorila i naucila nesto ali kad malo bolje razmislim i nisam.
Isto se ponasam :malav:

Sta ti trazis na ovoj temi, 'leba ti?:rotf:

- - - - - - - - - -

To za bose noge zimi mi je pricala baka. Ona i Mira Banjac su se druzile, pa se grebale jedna o drugu :lol: Mira o bakinu lepotu, baka o Mirinu prodornost. Od njeh dve jedna cestita zena :lol:
Kaze, zimi samo dokolenice, a na dokolenice sandale. A kolena crveeenaaaa :lol:
 
Sta ti trazis na ovoj temi, 'leba ti?:rotf:

- - - - - - - - - -

To za bose noge zimi mi je pricala baka. Ona i Mira Banjac su se druzile, pa se grebale jedna o drugu :lol: Mira o bakinu lepotu, baka o Mirinu prodornost. Od njeh dve jedna cestita zena :lol:
Kaze, zimi samo dokolenice, a na dokolenice sandale. A kolena crveeenaaaa :lol:

e sad..kolena u tim godinama mogu da budu crvena i od nekih drugih stvari :lol:
 

Back
Top