Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisi daleko od istine..ja znam za mnoge price poznanika koji imaju neku rodbinu u unutrasnjosti i cesto se desava da ih zovu kad pridju beogradu da dodju do njih jer se plase da voze po beogradu.

Ukratko, Tihi je povezao bicikl u gepeku u nadi da ce se snaci kad ostavi auto, stigao oko 2-3 popodne, kad ono medutim....SPITZ!:lol: :hahaha:


Zdravo sada! :)
 
Ne vređaj, nije Rfike sa Dortjola. A i ova slika pokazuje sumnjive namere postavljača - isprana zelena boja, siva slika, loša rezolucija... kan'da je namerno - pored svih lepih slika Dortjola izabrana najgora koja se mogla naći na internetu. Zašto Tiksi, zašto pitam se?

Zato sto je takva realna situacija na terenu. Zapustene i oronule zgrade koje stanovnici tih zgrada ne mogu da obnove jer nemaju dovoljne prihode, a i da mogu ne bi zeleli jer je vecina dobila stanove od KPJ i Tita pa i nemaju izgradjenu svest zasto trebas odrzavati svoj zivotni prostor unutra i spolja vec cekaju da to uradi neko drugi za njih.
 
nisi daleko od istine..ja znam za mnoge price poznanika koji imaju neku rodbinu u unutrasnjosti i cesto se desava da ih zovu kad pridju beogradu da dodju do njih jer se plase da voze po beogradu.

daj mi telefon te rodbine tvojih poznanika njihove rodbine komšijskih prijatelja, tj drugara iz škole pa njihove polurodbine iz unutrašnjosti da ih ja razvezem, da pomognemo srbiji:D bilo je i toga nekada, sad baš i ne verujem

- - - - - - - - - -

Zato sto je takva realna situacija na terenu. Zapustene i oronule zgrade koje stanovnici tih zgrada ne mogu da obnove jer nemaju dovoljne prihode, a i da mogu ne bi zeleli jer je vecina dobila stanove od KPJ i Tita pa i nemaju izgradjenu svest zasto trebas odrzavati svoj zivotni prostor unutra i spolja vec cekaju da to uradi neko drugi za njih.

još bih dodao... i otkupila za 100 dem 90ih
a šta tek reći za partizansku marvu koja je 45. upala u vračarske stanove pa im sad potomci glume velike građane i starosedeoce, a očevi i dedovi im obični banditi
 
Poslednja izmena:
Zato sto je takva realna situacija na terenu. Zapustene i oronule zgrade koje stanovnici tih zgrada ne mogu da obnove jer nemaju dovoljne prihode, a i da mogu ne bi zeleli jer je vecina dobila stanove od KPJ i Tita pa i nemaju izgradjenu svest zasto trebas odrzavati svoj zivotni prostor unutra i spolja vec cekaju da to uradi neko drugi za njih.

zadnjih godina se intenzivno radi na sredjivanju fasada na dorcolu i dobar deo zgrada ih je vec sredio..
i nastavlja se ta akcija u saradnji sa opstinom.

- - - - - - - - - -

daj mi telefon te rodbine tvojih poznanika njihove rodbine komšijskih prijatelja, tj drugara iz škole pa njihove polurodbine iz unutrašnjosti da ih ja razvezem, da pomognemo srbiji:D bilo je i toga nekada, sad baš i ne verujem

a jeste..bas izmisljam to :)
 
zadnjih godina se intenzivno radi na sredjivanju fasada na dorcolu i dobar deo zgrada ih je vec sredio..
i nastavlja se ta akcija u saradnji sa opstinom.

- - - - - - - - - -



a jeste..bas izmisljam to :)

znam da ne izmišljaš ali znaš, svašta ljudi pričaju...rekla kazala...ovo ono...levo desno...:D
 
daj mi telefon te rodbine tvojih poznanika njihove rodbine komšijskih prijatelja, tj drugara iz škole pa njihove polurodbine iz unutrašnjosti da ih ja razvezem, da pomognemo srbiji:D bilo je i toga nekada, sad baš i ne verujem

- - - - - - - - - -



još bih dodao... i otkupila za 100 dem 90ih
a šta tek reći za partizansku marvu koja je 45. upala u vračarske stanove pa im sad potomci glume velike građane i starosedeoce, a očevi i dedovi im obični banditi

Niti su šta dobili niti su otkupili za 100DM, ali da bi to shvatio, moraš da budeš bar malo pametniji od početne merne jedinice.Ti komunisti, zajedno sa banditskom porodicom Milošević su tim doplaćivanjem samo prevarili ljude koji su godinama i to višestruko, plaćali za stanove.

- - - - - - - - - -

i u tome si lošiji...tupson :hahaha:

Tako je, priznajem da si u tome bolji. Valjda kapiraš da si se ispalio, kao i svaki put do sada? :lol:
 
covek koji zivi u selendri kaze kako ste seljani :hahaha:

Ovo je bilo odmila, sta se odmah primate :(

- - - - - - - - - -

Vas dvojica nepismenih, motorkotač je napisao "seljani moji" čime se izjednačio sa seljanima. Koliko znam, nikad nije bežao od toga da je iz sela a i zašto bi? To što ste vi nepismeni nije njegov problem.

Upravo tako.
 
Nije li to ona reka što nosi kanalizaciju pola Evrope... a pritom je i ta zelena boja na klupama verovatno fotošopovana, a ako nije onda je fakat kancerogena farba u pitanju. Tako da... nemoj ti da izmišljaš da Dorćol može biti lep kad ne može.

Неки амерички лажов (масон) слика Београд...

"Dorcol is a beautiful part of Belgrade"

dorcol.jpg

street-photography-dorcol.jpg


http://yomadic.com/belgrade-serbia-street-photography/
 
Ovo je bilo odmila, sta se odmah primate :(

- - - - - - - - - -



Upravo tako.
raspolozen sam za svadju veceras hoces

- - - - - - - - - -

nisi daleko od istine..ja znam za mnoge price poznanika koji imaju neku rodbinu u unutrasnjosti i cesto se desava da ih zovu kad pridju beogradu da dodju do njih jer se plase da voze po beogradu.

ovo je prestalo da se desava pre 25 godina minimum
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top