NEPRISTOJNA PONUDA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.260


Secate se filma :Nepristojna ponuda. On ”pun ko brod” i ona mu zapadne za oko bas,bas.S tim sto ona ima decka koga voli. Bumbar ( u ovom slucaju Robert Redford ) ponudi njoj (Demi Mur) i njemu (Vudi Harelson)..mnogo dolara za jednu noc sa njom. I tu nastane ...cela prica.Ko je gledao....zna. Moje pitanje:


Sedite u kaficu.Pridje vam Tip i izgovori sledece:

Mala, nudim ti 5.000 evra za jednu noc sa tobom. Pristajes li ???

Sta bi ste vi drage moje uradile? Ili obrnuto ..;-)

Prilazi zena muskarcu i nudi isto. Sta bi ste vi dragi moji muskarci..uradili ??. ;-)
 
Pa nisam ni ja mislio na bakutu. Da me to interesuje sad bi bio zigolo i u ovo bih vreme bio uveliko u akciji
c003.gif
 
kučka:




Sedite u kaficu.Pridje vam Tip i izgovori sledece:

Mala, nudim ti 5.000 evra za jednu noc sa tobom. Pristajes li ???

Sta bi ste vi drage moje uradile? Ili obrnuto ..;-)


Malo je 5000, na to sigurno ne bih pristala. Da mi ponudi 50000 eura, možda bih razmislila o tome...Ali ni onda ne bih prihvatila. 8-)
 
slatko volim :)):
@ zelenooka--devojke se danas "satiru" za dzabe, a tebi je 5000 e malo ?!?! :lol: :lol: :lol:

Pa ti ne znaš šta ja sve nudim. ;-) :-D
Šalim se, malo je, naravno da je malo, šta ti znači 5 000 eura u životu, šta sa njima možeš da promeniš. Čini mi se da je u filmu cifra bila 1 000 000 dolara, ispravi me ako grešim, e, to je već nešto...
 
hm...pa taj novac,ni neka veca suma cak mi ne znaci toliko da bih za nju radila nesto sto ne zelim... sad ako je baya neki robert redford,hehe... :wink:

bolje bi pitanje bilo ZA KOJU SUMU BISTE "PRODALI" SVOG PARTNERA/-KU ZA JEDNU NOC ? 8) :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top