Na forumu nakon braka

Meni Ljis sluzi kao zajebancija ,cisto gubljenje vremena ,dok ostale delove foruma shvatam mnogo ozbiljnije i ozbiljnije se ponasam i imam normalne sagovornike .

Nakon braka nikada ne bih usao ovde ,a zena neka sama odluci sta ce da radi .

@Klonirani Shime, jesi to ti?:lol:

Ako nisi onda ovako...

Mnogo toga je gubljenje vremena - vecina ljudi TV drzi ukljucen non-stop dok su u kuci i tako je oduvek, a u zadnje vreme dominiraju Farme, Zadruge i Parovi i sta vec sve tako da je to raspad kako okrenes

U odnosu na to neki finiji delovi drustvenih mreza su prava kulturica

LjiS koji je pre na primer 10+ godina vazio za seksomanski raj i sta vec sve sada uopste nije to - cak je medju finijim delovima interneta koliko god vi zeleli da verujete u suprotno

I nema veze to ni sa brakom - ovo je cisto online druzenje

I ne znam sto se toliko zgrazavas ovog mesta, a postujes ovde - to je onako tvoja kontradiktornost
 
Pa čekaj, zar već ne živimo tako?
Ja kad sam mnooogoo dobra, muž me pusti iz podruma da operem kosu, istuširam se i tako, živi se... :lol:

ja došla namerno da iznerviram ove kojima smetamo :cmok2:

a ja mog zaključam u podrum kad hoću na forum

eve malo inspiracije:

SLOBODNI na forum
ZAUZETI U PODRUM!

a ovo su parole za revoluciju (bez borbe ne odlazimo)

Tekovina 21. Veka:
Na forumu te žena tvoja čeka

Zašto nekom smeta
Da zauzet/a tu prošeta?

Kao da na Krsti nisi bio
Ako si LJIS omašio.


Kad je protest?:D
 
Zgrazavam se pojedinaca koji namerno provociraju ....sto postujem to je moja licna stvar ,,,mada cu smanjiti sada dosta ,imam pametnije teme gde mogu da provedem kvalitetnije vreme.

Ne znam da li si video prostacine na fejsbuku - i ne samo njih vec i razne pogubljene, neobrazovane ljude sa fix idejama itd - znaci isto ko Farma, Parovi i Zadruga - nema neke velike razlike verujem

Krsta i cak i LjiS su stvarno jedno fino mesto u odnosu na takve predele interneta

Na Twitteru se isto nadje svasta retardirano iako su za bar 4 klase bolji od fejsbuka verujem
 
...na forumu se sigurno sve dobro i lijepo moze naci
sresti
ali pod pravi imenik
svesti
treba odtrpljeti zloce
kao zatrovano voce
naci saobraznoznost
koju ti sopstvo
hoce
Ovdje nema paparacista
voajerista
rasomonaca i siledzija
dodju
ali nije njihovo 'bojno polje'
...jest za perfidnost
zajebano
kao sto je
jedan moj prijatelj dozivio da zakaze tref
sa suprugom
nauzivao se na PP_u
otkrio joj tacke za 'ulazak' slabe
i uspio je jos jednom je kao 'tudju'
istorbati
a ostalo
bas i ne bi trebalo se ,- z n a t i ...:D
 
Znas kako se kaze ,ovo su ipak samo slova ,gde neka osoba preko mreze kuca nesto ...ovaj forum treba da bude zabava prvenstveno a ne provokacije ....mislim mene bas briga ,sto na um to na drum ...

To si u pravu sto kazes ,,,Youtube je isto haos ,nepismeni ,psovke najgore vrste ...ne dao Bog nikome.

Kakve Farme ,Zadruge ....to je tek katastrofa.....
 
Forum nije los ,ali generalno jos tu treba da se radi ,najlakse je kada neko retko koristi ,cisto ono....znaci ko zeli da bude aktivni forumas mora dosta na sebi da radi ,ali i ostala ekipa koja to drzi sve ,takodje.


Ali iskreno da sam ozenjen ne bih bio ovde .
 
...na forumu se sigurno sve dobro i lijepo moze naci
sresti
ali pod pravi imenik
svesti
treba odtrpljeti zloce
kao zatrovano voce
naci saobraznoznost
koju ti sopstvo
hoce
Ovdje nema paparacista
voajerista
rasomonaca i siledzija
dodju
ali nije njihovo 'bojno polje'
...jest za perfidnost
zajebano
kao sto je
jedan moj prijatelj dozivio da zakaze tref
sa suprugom
nauzivao se na PP_u
otkrio joj tacke za 'ulazak' slabe
i uspio je jos jednom je kao 'tudju'
istorbati
a ostalo
bas i ne bi trebalo se ,- z n a t i ...:D

igranje uloga?
vis to nikad nisam probala, a nije da ne bih
 
Forum nije los ,ali generalno jos tu treba da se radi ,najlakse je kada neko retko koristi ,cisto ono....znaci ko zeli da bude aktivni forumas mora dosta na sebi da radi ,ali i ostala ekipa koja to drzi sve ,takodje.


Ali iskreno da sam ozenjen ne bih bio ovde .

Mene su provokacije bile u stanju da iznerviraju dok nisam bio dovoljnjo dugo ovde - sad to nista, luk i voda...

A cak je i ova pisana konverzacija savrsena vezba za stvaran zivot i lepo vezbanje konverzacijske misli (ala sam ga srocio :D)

Zato na primer volim Krstu

A sto se tice tog da je neko ozenjen ne bi bio ovde - to je recimo paradoks jer meni se cini da ce upravo ozenjeni cesce biti ovde jer su vise vezani za decu i kucu i manje imaju vremena za islaske i druzenje

Znaci druzenje i razgovor ovog tipa je njima najlaksi - 10 minuta procitaju nesto cim su zavrsili sa nekim poslom oko deteta ili kuvanja rucka

Mislim nemaju vremena da jure na komsijske i drugarske kafenisanje i razgoovr - forumaski razgovor je jos i savrsen za to

--------

Isto ko kad spremas ispite na fakultetu - sto si vise u kuci i ucis ili na poslu i radis logicnije je da ces imati vise vremena za fejsbuk ili forum - otkucas neki post od par minuta i to je

A ovako kad si slobodan i juris po gradu - bas ces da se cimas da kucas i citas postove na mobu mada se i to masovno radi pa i ja takodje

------

U prevozu sam na primer i cackam telefon
----

Nije ni bracni zivot neko savrsenstvo kako ga ti posmatras cini mi se i tu je potrebno i mnogo kompromisa i poslova i muke i forum moze da bude bas ono fina relaksacija

A ako mislis na prevare i muvanja to moze bilo gde da se desi i ko hoce da vara on ce varati , a forum po difoltu ne sluzi za to i ne mora sluziti za to uopste
 

Back
Top