Panda

gost 371695

Elita
Poruka
19.917
Sad se setih...
Moja bivša devojka je bila opsednuta da ima pandu, da meĐeda malog crno belog deblog. Ja sam je pitao, pa dobro a jel može štene pit bula ili nešto tako, kaže jok mora panda! I to nije jedini slučaj, da stvar bude gora to se ponavljalo par puta...E, sad šta žene imaju sa pandom?!
Ja msm da je to zato što žene vole da imaju retke stvari koje drugi nemaju, pritom skupe stvari jer su materijalisti:think:
Šta vi mislite? Kakve veze ima panda sa ženama?
 
Sad se setih...
Moja bivša devojka je bila opsednuta da ima pandu, da meĐeda malog crno belog deblog. Ja sam je pitao, pa dobro a jel može štene pit bula ili nešto tako, kaže jok mora panda! I to nije jedini slučaj, da stvar bude gora to se ponavljalo par puta...E, sad šta žene imaju sa pandom?!
Ja msm da je to zato što žene vole da imaju retke stvari koje drugi nemaju, pritom skupe stvari jer su materijalisti:think:
Šta vi mislite? Kakve veze ima panda sa ženama?
ja mislim da je ona bila praktična, ne baš vešta vožnji po snegu, pa je htela Fijat Pandu, kvatro, malo auto koje se lako parkira :think:
ne znam, ne poznajem ženu, samo pretpostavljam :aha:
 
ja mislim da je ona bila praktična, ne baš vešta vožnji po snegu, pa je htela Fijat Pandu, kvatro, malo auto koje se lako parkira :think:
ne znam, ne poznajem ženu, samo pretpostavljam :aha:

Nije, htela je međeda jer kad sam je pitao" pa dobro jesii ti normalna" ona je rekla pa šta to je malo debelo i pufnasto?!
Što bi htela fijata kad je vozila ML-a, ona je htela sama da plati pandu, ali ja ne mogu da delim povremeni životni habitat sa međedom, da to hoću vratio bih se kod đeda da živim. :roll:
 
ma, sve to razmaženo, moj prijatelju

ostalo joj od detinjstva, kad su joj kupovali medvediće kao maloj devojčici, to sećanje i osećanje sigurnosti, ušuškanosti i bezbrižnosti
sad je, kao, odrasla, pa neće plišane mede, nego žive mede, da bude kul, da bude kulja, ovaj, kuja, il tako nešto što je u trendu... :lol:
a, u stvari, sve to nespremno da odraste, da napusti konformizam koji detinjstvo pruža, i da uzme jaram braka, majčinstva i teret predviđen za odraslu osobu ...
nego izmiljša, namišlja, jede na tuđe zube i hvata ladovinu, a drugi da potura leđa i dotira lovu
 
ma, sve to razmaženo, moj prijatelju

ostalo joj od detinjstva, kad su joj kupovali medvediće kao maloj devojčici, to sećanje i osećanje sigurnosti, ušuškanosti i bezbrižnosti
sad je, kao, odrasla, pa neće plišane mede, nego žive mede, da bude kul, da bude kulja, ovaj, kuja, il tako nešto što je u trendu... :lol:
a, u stvari, sve to nespremno da odraste, da napusti konformizam koji detinjstvo pruža, i da uzme jaram braka, majčinstva i teret predviđen za odraslu osobu ...
nego izmiljša, namišlja, jede na tuđe zube i hvata ladovinu, a drugi da potura leđa i dotira lovu

I ja msm da je to. Razmaženost..
Panda je skupa i retka, što nije trazila kokošku :lol:

- - - - - - - - - -

ako ne ispričaš, ostaćeš pandica

Ako ispričam banovaće me, a žene će zaplakati, al' ne na oči:mrgreen:
Drž se Pande.
 
I ja msm da je to. Razmaženost..
Panda je skupa i retka, što nije trazila kokošku :lol:

- - - - - - - - - -



.
i krava je skupai retka, plus je i skupa za održavanje, što nisi predložio da joj to kupiš, baš bi bila kul..

- - - - - - - - - -

to bi prava žena tražila...

ma, pameto što si to šutnuo
 
Ja mislim da od tih panda nema vecih smaraca - ceo dan su u stanju da leze i glodju koru nekog drveta koja je kao najbolja hrana za njih

Nije ni cudo sto izumiru kako je to caknut stil zivota - uzas
 
Sad se setih...
Moja bivša devojka je bila opsednuta da ima pandu, da meĐeda malog crno belog deblog. Ja sam je pitao, pa dobro a jel može štene pit bula ili nešto tako, kaže jok mora panda! I to nije jedini slučaj, da stvar bude gora to se ponavljalo par puta...E, sad šta žene imaju sa pandom?!
Ja msm da je to zato što žene vole da imaju retke stvari koje drugi nemaju, pritom skupe stvari jer su materijalisti:think:
Šta vi mislite? Kakve veze ima panda sa ženama?

Panda je jedna od najvecih misterija prirode.
Jede samo bambus i uz to ga ne vari kako treba, cude je kako nisu izumrle do sada.
 
da znaš dragane
pa da mu ujutru namuze sveže mleko
ajao lepote haha
dabome :aha2:

i sebi, i sitnoj deci, sveže, bez konzervansa, potpuno prirodno, bez aflatoksina, pa bog da ih vidi
jok, ona oće međeda
ih, da je moja, odveo bih je i zoo i bacio u kavez sa međedima :ljutko:

- - - - - - - - - -

ili, bar, svinju da je tražila
to je tako kul, pa i holivudske zvezde to drže u kući
pa da je gaje kao kućnog ljubimca, dok su u vezi, a kad raskinu, da se mogu lako dogovoriti ko je dobija
i dobiju oboje, po pola, podele je po rtenici, sa bonsekom
 
pa baš se trude da gaje imidž jako slatke životinje kad god se priča o pandama a plus su ugrožena vrsta... mada je to međed i dalje a i valjda jede tonu bambusa dnevno samo si promašio pdf

- - - - - - - - - -

Jes' sigurno je zato...Baš mi se činila u tom fazonu resavanja misterija.

tipa jednom godišnje ženka ima teranje zato između ostalog i izumiru, al prati malo kanale, pre ili kasnije bude nešto o pandama :huh:
 
Sad se setih...
Moja bivša devojka je bila opsednuta da ima pandu, da meĐeda malog crno belog deblog. Ja sam je pitao, pa dobro a jel može štene pit bula ili nešto tako, kaže jok mora panda! I to nije jedini slučaj, da stvar bude gora to se ponavljalo par puta...E, sad šta žene imaju sa pandom?!
Ja msm da je to zato što žene vole da imaju retke stvari koje drugi nemaju, pritom skupe stvari jer su materijalisti:think:
Šta vi mislite? Kakve veze ima panda sa ženama?

ja ne znam kakve veze imaju pande sa ženama, ali kapiram da ti jako imaš veze sa sponzorušama.. :aha:
 

Back
Top