Ucenom do seksa

Koja pa to zena nece da se natrti zarad neke beneficije ta ajte molim vas mislim da to ako se i neka bas takva zena nadje odmah to popovi unose u crkvene knjige i zvona zvone tri dana.
PS ne cuh da su ikad zvona klepetala tri dana dakle cabar:per:
 
valjda nekako treba da se uklopiš izgledom u ekipu da ne odskačeš što je negde dosta široko al opet ima granice... a mislim da te možda i figurativno ebu pa se ti namesti
e ima nečeg tu što pišeš seh vs rad iako deluje konfuzno

- - - - - - - - - -

mada nisi ni ti pasivan čak iako si jadan imaš neko sredstvo
ne baš ti, nego taj neki tj ta neka

Jadan si ako se tako postavis i ako si takav u glavi, a onda ti i nije bas vazno kako izgledas
vec se miris sa tim da si jadan, pa ides na sazaljenje sto je cesce ....ti na sazaljenje, on ili ona na ucenu:)
 
Po neoficijelnim procenama oko 20% zena koje ne jure karijeru u poslu jure karijeru u vlasnistvu, pa se i zaposljavaju nadajuci se da nece dugo raditi posao, 30% se zaposljava da ne bi sedelo kuci, ali sa opravdanjem da ne zeli da iz kucnog budzeta trosi za licne potrebe, sledecih 30% mora da radi,
jer ne zeli da bude na teretu drugima ili ima decu, a zeli samostalnost dok je samo 20% onih koje interesuje samo karijera i od tih 20% samo 5 % je onih koje ne biraju sredstva, pa ucena dolazi pre od njih nego od poslodavca....jedan od elemenata je i nacin izbora zaposlenja, pa postoji psiholoski momenat da se radije bira mala uspesna firma gde se lakse dolazi do napredovanja, ali je i ucena verovatnija nego velikih firmi sa mnogo konkurencije...

- - - - - - - - - -

U svim problematicnim sexualnim odnosima uvek je zena ta koja procenjuje rizike i granice do kojih moze da ide,
ali je sa druge strane postedjena, osim ako sama ne izabere, tezih poslova...a vise je onih koje biraju tezi posao gde nece biti meta ucene...
 
Kada sam ja bio mlad direktor - mogao sam da kresnem u firmi verovatno bilo koju zenu na koju sam se bio nameracio.

Nisam zloupotrebljavao polozaj za te stvari...Mozda jedno dva puta....:think:.....Jedan stari iskusni inzinjer, Aca Paunovic, mi je rekao da : "Veliki vuk nikada ne davi oko svoje jazbine...." i ja to nisam zaboravio.

Kada se samo setim kako su mi se tada ulagivale i zavodile me one zene od 50-ak godina koje su tada bile starke za mene....

Eh, kako brzo sve prodje...
 
Sta misllite kako treba da reaguje zensko kad je muskarac uceni "Ako neces seks dacu ti otkaz", mislim na otkaz na poslu ili otkaz za stan. Ja mislim da vecina pristane na seks.

Treba odmah da shvati da je ona kriva za tu ucenu jer je velika grešnica i krpa od čoveka i tako joj i treba jer se seksi obukla pa bolje ni ne zaslužuje. I onda treba da ode u šumu i živi tamo dok ne postane debela seda dlakava veštica - to ako je principijelna. A ako nije, treba da pristane jer je jedno konformističko oportunističko đubre.
Ranije sam mislila da su muškarci koji ucenjuju žene na ovaj način svinje, ali forum mi je pomogao da shvatim da je žena uvek i u svim okolnostima KRIVA.
 
Šef ili diša da ucenjuju svoje radnike za ses' je relikt prošlog vremena. Samo naivni mogu pomisliti da to danas postoji.

Danas radnice nude svoje čari ne bi li time nekog naivnog šefa ili direktora uplele u svoju malenu mrežu intriga i ucena.

Šefovi i direktori ucenjuju mnogo efikasnije ovim redosledom: platom, beneficijama, povlasticama, a zatim smanjenjem povlastica, beneficija i plate.

Sve je na procenat, sve je po učinku, sve je u MS Excell tabeli, a najobičnije iebanje na poslu je minus bilo kome.

O napupelim stomacima i dojkama, ovom prilikom iz čistog gađenja prema poslodavcima, ni ne želim detaljisati.
 
pa možda je prosto lakše pristati, skineš s vrata i radiš dalje

a šta da radiš ako počne da traži opet pa mu to pređe u naviku?
tako žene ulete u prostituciju jer kad daju za đabe mogu da daju i za stan i za posao i za prelaznu ocenu na faksu...
kontraproduktivno je nuditi ženi neku materijalnu dobit za sex, to obično mutira tako da se
posle pokondire pa daju samo ako hoćeš da finansiraš spot koji snimaju u grandu da pokažu svu raskoš svojega talenta
 
Naprotiv, sexi je uvek pravi izbor cak i ako je zena ta koja te prima na posao...

Ne samo osamostaljenje, vec i samodokazivanje ili dokazivanje ima elemente nuzde,
ali ako znas da te neko ceka i zavisi od tebe, a ti nikako da nadjes odgovarajuci posao
koliko si onda sklon da popustis ucenema?
Da li je psiholoska ucena laksa ili teza od sexualne?


Mislim da si u teškoj zabludi u vezi boldovanog teksta.
 
Sta misllite kako treba da reaguje zensko kad je muskarac uceni "Ako neces seks dacu ti otkaz", mislim na otkaz na poslu ili otkaz za stan. Ja mislim da vecina pristane na seks.
Meni tu miškarci nisu jasni. Kada sam otvarao kafič jedan stari ugostitelj me je savetovao da se nikako ne petljam sa konobaricama rečenicom: "jebi slugu, dobi gospodara" Niko me nista bolje nije posavetovao u životu.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Naravno da covek koji ucenjuje nema karakter,ali po meni je gora zena koja prihvati seks zbog ucene.
A jos je gore sto takve zene pricaju o moralu.
Pogledaj Holivud sve sam sljam...

"A jos je gore sto takve zene pricaju o moralu."

Ko o čemu, kurrva o poštenju.

- - - - - - - - - -

@Tema

Žabica kaže da su sve žene svesno pokorne.
 
Sta misllite kako treba da reaguje zensko kad je muskarac uceni "Ako neces seks dacu ti otkaz", mislim na otkaz na poslu ili otkaz za stan. Ja mislim da vecina pristane na seks.

Opcija 1.
Labilne i nestabilne ce zazmuriti uz pomisao,
yjebbemm li ga, nije mi Mikica sapun.
Opcija 2.
ZENA / DEVOJKA ce mamlaza razvaliti
desnom stiklom po sred yaya, a kad se tupan
presavije levu mu zavaliti u sred gubice i
po mogucnosti da mu izbije bar 15-tak zuba.!!!
 

Back
Top