U kom drzavnom preduzecu biste voleli da radite?

Ljudi zele da rade u drzavnom preduzecu a u Subotici niko nece u postare. Znam da je tema u kojem preduzecu bi zeleli da radite a ne u kojem ne zelite ali ovde ima manjak postara. Zasto? Pa jako mnogo ih je otislo u inostranstvo iz Subotice sa madjarskim i hrvatskim pasosima. Moj drug je postar i radi po 2 - 3 rejona i jedva stigne da podeli svu postu.
 
ja bi u nekoj iz doba tite. proizvodis 20% svog kapaciteta a zaradjujes vise nego sto proizvod vredi... :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

Ljudi zele da rade u drzavnom preduzecu a u Subotici niko nece u postare. Znam da je tema u kojem preduzecu bi zeleli da radite a ne u kojem ne zelite ali ovde ima manjak postara. Zasto? Pa jako mnogo ih je otislo u inostranstvo iz Subotice sa madjarskim i hrvatskim pasosima. Moj drug je postar i radi po 2 - 3 rejona i jedva stigne da podeli svu postu.

a i koj ce nam ****** postari? nekada su donosivali penzije, pismo od cerke,cestitke...
a danas?
danas ******, samo racuni,tuzbe,opomene i ostali jaram koji vucemo
 
ja bi u nekoj iz doba tite. proizvodis 20% svog kapaciteta a zaradjujes vise nego sto proizvod vredi... :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

У доба Тите ? Исто било за време Турака ... за време Краља .. било за време Милошевића Ћинћиа Вучића и биће у време Петровића Тодоровића ....


a i koj ce nam ****** postari? nekada su donosivali penzije, pismo od cerke,cestitke...
a danas?
danas ******, samo racuni,tuzbe,opomene i ostali jaram koji vucemo


У праву си ... Ђта ће лекари по болницама, учитељи по школама електричари у дистрибуцијама .... довољно је да имамо правнике и судије и извршитеље
све остало може бити аутсорсовано
 

Back
Top