Invazija biblijskih razmera iz Azije i Afrike na Evropu isplanirana pre sto godina

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
U Italiji se nedavno pojavila knjiga „Istina o planu Kalergi – Evropa, prevara, migracije“, publiciste i istoričara Matea Simonetija, koja je pokazala da „egzodus biblijskih razmera“, koji traje, nije ništa drugo do završna faza realizacije dobro prostudiranog plana genocida evropskih naroda – takozvanog „plana Kalergi“.

Osmišljen je još 20-ih godina prošlog veka i podržan i finansiran od istog bankarskog krema okupljenog oko porodice Rotšild, koji je pre 90-ak godina prigrlio i bogato finansirao projekat „Panevrope“, prema zamisli grofa Riharda Kalergija, a sada – zajedno sa vladom SAD i Džordžom Sorošem, finansira najezdu Azijata i Afrikanaca.

Opširnije ovde:

http://fakti.org/quovadis-orbi/inva...i-afrike-na-evropu-isplanirana-pre-sto-godina

Evropa će za manje od pola veka biti muslimanski continent. Nema nazad. Na žalost.
 
Jeste, svi su krivi osim Evropljana hahah Hoces da putujes non-stop, posao I obaveze su ti smor, divis se pederskim paradama, izlazenje I ebavanje bez obaveza su ti ciljevi, neces porodicu, neces jednu zenu, neces da pravis decu I onda su ti krivi ljudi koji samo gledaju svoju porodicu I koji se razmnozavaju ehhhhh ne ide to tako ..... Evropljani izumiru svojom krivicom I to je to
 
Jeste, svi su krivi osim Evropljana hahah Hoces da putujes non-stop, posao I obaveze su ti smor, divis se pederskim paradama, izlazenje I ebavanje bez obaveza su ti ciljevi, neces porodicu, neces jednu zenu, neces da pravis decu I onda su ti krivi ljudi koji samo gledaju svoju porodicu I koji se razmnozavaju ehhhhh ne ide to tako ..... Evropljani izumiru svojom krivicom I to je to

Evropljani izumiru zbog francuske revolucije, odbacili su sveti gral i prihvatili marksa i engelsa. I onda je sve otišlo nizbrdo.
 
Pa sve ono sto sam ja naveo proilazi od jeste stvari, nas je drzalo Hriscanstvo I taj moral koji je proizasao iz njega. Postojao Bog ili ne (sigurno da postoji), Sveto Pismo su napisali veoma inteligentni ljudi koji su znali kako da unaprede civilizaciju. Kada nam to nije valjalo vraticemo se nazad u vreme rimske imperije, ne obozavas Boga ali ce obozavati bogatase I ostalu elitu, gledaces MMA I ostale krvave sportove itd. itd. Normalno da ce takva drustva propasti, I uvek jesu.
 
Ljudi, razmislite malo kome uopšte ostavljate potomstvo. Jihad ratnicima koji se planski useljavaju u Evropu? I Krstarica je govorila o tome; ovde: https://www.krstarica.com/vesti/svet/frapantno-evropa-ce-biti-muslimanski-kontinent . Evropa će za manje od pola veka biti muslimanski kontinent. Pariz, Berlin i Beč, kao i svi veći gradovi u tom “trouglu”, su arapski gradovi. U metroima mnogih velegrada na zapadu moja supruga i ja bili smo često jedini belci u vozu. Da imamo decu mnogo manje bismo putovali. Ovako, nemamo decu, niko ne sme da nas natera da vakcinišemo bilo koga, pa čak ni psa, pa dosta putujemo, novcem koji bismo potrošili na arapsku raju u budućoj muslimanskoj Evropi. Ne damo im potomstvo. Pitanje je vremena kad će se raširiti na istok, ali i preko okeana. I u USA i Kanadi ih je sve više i više. I kod nas su počele da dolaze kojekakve izbeglice - muškarci bez žena i dece. Ovo su prve izbeglice muškarci, bez žena i dece, u poznatoj istoriji. Nekada su muškarci ratovali a njihove žene i deca bili izbeglice. Njihova deca koja su 1. septembra prošle godine krenula u naše škole, njih oko 1000, nisu bila u obavezi da se vakcinišu; srpska deca jesu. I sva njihova deca su muškog pola; nema nijedne devojčlice. Ovo su sve jihad ratnici koji čekaju signal...

- - - - - - - - - -



Pored ostalog. I zbog obavezne vakcinacije. Za Arape ne važi obavezna vakcinacija.

- - - - - - - - - -



Sveto pismo su napisali inteligentni ljudi koji nisu znali za pola kontinenata na našoj planeti. :cepanje:

Jesi smesan kao crtani film. Kao prvo sam navodis da neces da imas decu, I onda krivis ovde druge sto hoce. Taj tvoj francuski system ne moze da opstane bez radne snage, a posto vi gospoda necete da pravite decu onda moraju dovoditi ove sto hoce. Isto tako muslimani ce postati vecina ako se ovaj trend nastavi, ali ako evropljani pocnu da prave po 2-4 dece onda muslimani nikada ne mogu postati vecina. Da su Srbi razmisljali kao ti za vreme turske carevine danas ih ne bi bilo. Ali dobro uvek je nesko drugi kriv jel?

Pa ne vakcinisi se ako ne zelis. U Kanadi se svi vakcinisu I beli I kafeni I crni itd....

Znaci onaj ko nema odlicno znanje geografije ne moze da poznaje ljudsku psihu?
 
I sine, kako mi brišu postove... ali ne brišu odgovore na njih... pa se barem neki vide... i opet je moja zadnja... :cepanje:

- - - - - - - - - -

Jesi smesan kao crtani film. Kao prvo sam navodis da neces da imas decu, I onda krivis ovde druge sto hoce. Taj tvoj francuski system ne moze da opstane bez radne snage, a posto vi gospoda necete da pravite decu onda moraju dovoditi ove sto hoce. Isto tako muslimani ce postati vecina ako se ovaj trend nastavi, ali ako evropljani pocnu da prave po 2-4 dece onda muslimani nikada ne mogu postati vecina. Da su Srbi razmisljali kao ti za vreme turske carevine danas ih ne bi bilo. Ali dobro uvek je nesko drugi kriv jel?

Pa ne vakcinisi se ako ne zelis. U Kanadi se svi vakcinisu I beli I kafeni I crni itd....

Znaci onaj ko nema odlicno znanje geografije ne moze da poznaje ljudsku psihu?

Što si smešan kao crtani film? Neću ja, ali neka imaju ostali. Ja ne dam da mi niko vakciniše decu. Ne sme. I tačka. A obaveza je. E onda ne dam decu državi. I tačka. Bilo kakav "francuski system" nije moj.

Moraš da se vakcinišeš. Ovo je Srbija. Ministar zdravlja ima nadimak doktor Smrt i javno iznosi dijagnoze političkih neistomišljenika, što je pre njega radio samo njegov kolega Jozef Gebels u Hitlerovoj Nemačkoj i niko više. Šta ja imam sa Kanadom. Žuborim po njoj.

Kakve veze ima geografija sa bilo čim? A tek sa nečijom psihom?
 

Back
Top