Шта Хрвати могу да науче од Срба?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Могли би да науче да буду самокритичнији. Хрвати овде ће помислити да причам глупости али Крстарица није огледало Србије и Срба. Овде се скупило пуно манијака, има их и у стварности али су Србија и Београд куд и камо слободније место за сваки став и мишљење који одударају од онога чему је гомила научена. Добар је пример српског НВО сектора, који иако многе од нас Србанервира, у Хрватској никада не би могао постојати у формату какав је у Србији. Србија је мало либералнија и слободнија када је реч о преиспитивању митова.
 
Trudim se, ali... Općenito mislim da su vam političari bolji, mislim diplomacija, vanjska politika. Možda ste vi spremniji pomoći susjedu, možda niste toliko zavidni, kod nas je to baš dosta izraženo (ono kad crkne krava, joj kad su susjedu sutra crkle bar dve i tak)... Mi smo složni samo u najekstremnijim situacijama, a i to je u pitanju. Vi ste složniji.
 
Pa niste valjda svi vi Rvati za NATO pakt :evil:

Није липо мењати цитате других корисника. Неваспитано пре свега.

- - - - - - - - - -

Замисли да нема Друге Србије. Па овде би сви и даље мислили да је Слоба Бог. Овако то бар мисли само половина.

Којој страни ће се онда окретати Друга Хрватска? :lol:
 
Не знам али Хрватима треба више издајника. Најпростије речено.

Čovječe pa tek toga imamo na izvoz. Još je davno A.G:Matoš napisao: "Hrvatska vidje svakojakih čuda, al ne nađe štrika za toliko juda!" Pogledaj Dežulovića, Rudanicu, Klasića... Ima ih na izvoz...
 
Čovječe pa tek toga imamo na izvoz. Još je davno A.G:Matoš napisao: "Hrvatska vidje svakojakih čuda, al ne nađe štrika za toliko juda!" Pogledaj Dežulovića, Rudanicu, Klasića... Ima ih na izvoz...

Ни близу они нису нивоа једне Соње Бисерко или Наташе Кандић.

Или пак на крају крајева једног Ненада Чанка.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top