SEXY SHOP

Sticajem okolnosti poznajem lika koji drzi jednu od tih radnji ...Smeshno choveche ili jadno!
pa zamisli prichu kada ti dodje neko i sa vrata pochne:"poslao me komshija da pitam imate li to i to,mislim nije za mene meni to ne treba..."da ne pricham dalje...
ako hocesh neku kinticu bolje otvorish burekdzinicu ili tako shto gde ima da se hasa neshto...od erotikshopa pa josh nije ta kultura ovde ushla na velika vrata...
 
istrazivach:
Sticajem okolnosti poznajem lika koji drzi jednu od tih radnji ...Smeshno choveche ili jadno!
pa zamisli prichu kada ti dodje neko i sa vrata pochne:"poslao me komshija da pitam imate li to i to,mislim nije za mene meni to ne treba..."da ne pricham dalje...
ako hocesh neku kinticu bolje otvorish burekdzinicu ili tako shto gde ima da se hasa neshto...od erotikshopa pa josh nije ta kultura ovde ushla na velika vrata...
Buregcinica,prodavnica,trafika sve je to malo ulaganje ali i mala kinta i najgore je sto to svi pokusavaju.Moje je misljene da treba raditi nesto sto niko ne radi.Na "glupostima"se zaradjuje to je uvek bilo.(ne smatram sex gluposcu ali kod nas je to jos uvek tabu tema retko ko ima muda da se tako necim bavi)
 
bila sam ali stvari su ili kic ili preskupe...retko sam sta kupila...nista me ne sprecava da odem sem sto znam da nemam vise sta zanimljivo da vidim,sad sve mozes da skines sa neta,da narucis garderobu i gadgete ljude je blam da udju vise vole da ih niko ne vidi
 
hanibaI77:
bila sam ali stvari su ili kic ili preskupe...retko sam sta kupila...nista me ne sprecava da odem sem sto znam da nemam vise sta zanimljivo da vidim,sad sve mozes da skines sa neta,da narucis garderobu i gadgete ljude je blam da udju vise vole da ih niko ne vidi

A "kupovina iz fotelje"time se bavis.hhh Da u pravu si ljude je blam ali kolko to ljudi narucuje preko neta,pa mi smo sto se tice online trgovine zadnji na svetu.Kolko ljudi u Sbiji uopste ima kompjuter,a kolko njih internet a ko zna mozda je to ta populacija koja bi kupovala u sex shopu?
 
ne, ne bavim se vidim da si neozbiljan sta onda da ti pricam,ja ti objasnjavam realno kako stvari stoje
nema mnogo ljudi komp tacno ali mislis li da ce ti seljak iz svilajnca doci da kupi latex haljinicu za zenu?aha malo sutra,
 
hanibaI77:
ne, ne bavim se vidim da si neozbiljan sta onda da ti pricam,ja ti objasnjavam realno kako stvari stoje
nema mnogo ljudi komp tacno ali mislis li da ce ti seljak iz svilajnca doci da kupi latex haljinicu za zenu?aha malo sutra,
Pa ne znam dal bi seljak iz Svilanjca kupio latex haljinicu za za zenu ali sam skontao da gde je god SEX da je tu dobra kinta.Taj seljak ce da kupi nesto sto njemu odgovara,neki ***** film,sretstvo neko za potenciju ili stimulaciju,prezervativ ili ko zna sta mu zatreba.Ideja o otvaranju sexy shopa me bas zagolicala jer treba raditi ono sto niko nece(nece,ne moze,ne zeli..)
 
hmmm mozda ali ja znam da je u srbiji kriza a kad je kriza yebe nam se za peverziju al zato wc papir kupujes i za vreme bombardovanja ;)
al to je moje vidjenje ti probaj pa javi sta si uradio
 
Ja bih kupila jedan od onih sexy korseta i duboke cizme :) Da se malo raspire stvari u spavacoj sobi :)
Ne vidim zasto bi se neko stideo da ide u takve prdavnice.Ja bih se na mestu tih ljudi vise stidela nekih drugih stvari u zivotu koje ljudi danas rade nego da odem u neki sexy shop.
 
Ja sam čula da ako hoćeš da otvoriš sexy shop da ti sve daju za dž.
Plaćaju ti prostor, marketing... sve dobijaš na ruke, nema šta da se cimaš.
Samo treba sebe da proglasiš pe de rom i to je to.
 

Back
Top